Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

kasiątko, cieszę się, że Ci się udała impreza :)

Chwalili mnie że świetnie wyglądam :D

Widziałam Twoje zdjęcia w " Ludzie z forum." Znajomi mają rację :smile:

 

 

Dzień udany, było mi wesoło, przebiegłam parę km i fajno tak spożytkować trochę energii. Teraz mi smutniej, ale może przejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za fajnie się zaczyna. Własnie się dowiedziałam że taki facet z mojej miejscowości się powiesił :shock:

u mnie na osiedlu tragedia goni tragedię. Ciągle ktoś albo się wiesza (były już co najmniej 2 takie przypadki), albo zapija na śmierć, albo zabija się na motorze (20-latek), albo rak (w moim bloku, matka zostawiła dwoje dzieci), albo zawał. Przerabiam to co parę miesięcy, ale jakoś mnie to nie rusza. Może uodparniam się na śmierć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, ;)

 

 

Z bratem byłam w mieście. Potem siedzieliśmy pod sklepem ze 3 godziny i on pił piwo. Jak miał zamiar wejść jeszcze do drugiego to wściekła poszłam do domu.Pogadałam pod sklepem ze znajomymi i znów nasłuchałam się komplementów. Dzień spoko tylko ten pijak dalej nie wrócił :roll:

 

-- 16 sie 2013, 20:33 --

 

Wiecie jak to jest pod wiejskim sklepem. Coś w rodzaju pabu tylko może mniejsza kultura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrót do normalności przez ostatni miesiąc, nie mialem nerwicy przez 3, 4 miesiące a jak przyjebała w jeden dzień to myślałem ze wyląduje w psychiatryku, uczucie jakbym był nie z tego świata, uczucie jakbym był najwazniejszy na swiecie, masakra, nikomu tego polecam, jakos z tego wychodze, a dodam ze taka akcje mialem po 3 dniowym piciu z kolegami :roll: Wy tez mieliscie takie akcje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za fajnie się zaczyna. Własnie się dowiedziałam że taki facet z mojej miejscowości się powiesił :shock:

u mnie na osiedlu tragedia goni tragedię. Ciągle ktoś albo się wiesza (były już co najmniej 2 takie przypadki), albo zapija na śmierć, albo zabija się na motorze (20-latek), albo rak (w moim bloku, matka zostawiła dwoje dzieci), albo zawał. Przerabiam to co parę miesięcy, ale jakoś mnie to nie rusza. Może uodparniam się na śmierć.

Mnie w sumie samobójstwo tego gościa też nie bardzo obeszło. Chyba po części dlatego, ze go właściwie nie znałam, ale głównie dlatego, że to był alkoholik i tyran. Niedawno jego żona wzięła się razem z dziećmi (oni są w sumie już prawie dorośli) i się wyniosła do swoich rodziców po kolejnej awanturze. Nie pierwszy raz zresztą, ale teraz nie chciała już wrócić i się jej nie dziwię. Dlatego jakoś tego gościa nie żałuję biorąc pod uwagę jaki był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzisiejszy dzien był super, poza paroma sprawami, do czego zmierzam, wykonałem sam na sobie pewien eksperyment(tylko go opisuje), od 3 dni bez zadnych uzywek, biore 2 tabletki magnezu Zdrovit i 1 tabletke na uspokojenie firmy Labofarm(nie reklamuje) co 4 godziny, i cholera widac efekty, powracam do normalnego zycia, czy problemem nerwicy może być nie dobór magnezu w komórkach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwny dzień. Nieprzespana noc, kilka razy budziłem się w nocy, raz z kompletnie zdrętwiałą ręką (na całej długości). Podejrzewam, że to wina pozycji, w której zasnąłem, ale od razu po przebudzeniu dopadł mnie z tego powodu ogromny strach. Masakra. A tak by the way, to czy ktoś z Was przyjmuje Asmag B?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzisiejszy dzien był super, poza paroma sprawami, do czego zmierzam, wykonałem sam na sobie pewien eksperyment(tylko go opisuje), od 3 dni bez zadnych uzywek, biore 2 tabletki magnezu Zdrovit i 1 tabletke na uspokojenie firmy Labofarm(nie reklamuje) co 4 godziny, i cholera widac efekty, powracam do normalnego zycia, czy problemem nerwicy może być nie dobór magnezu w komórkach ?

 

Mi w szpitalu powiedziano, że tak. Piłam za dużo kawy, teraz piję jedną dziennie. Ogromnie bym się bała wypić drugą (piłam 5 dziennie). Teraz nawet po tej pierwszej czuję, że czuję się gorzej (podobnie po alkoholu i papierosach). Nie wiem czy sobie to wymyśliłam czy faktycznie wypłukaniem magnezu w jakiś sposób doprowadziłam do stanów lękowych i nerwicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tu czytam wpisy osób, które traktują nerwicę jak przeziębienie, weź magnez i przejdzie, to się zastanawiam czy rzeczywiście są chorzy, czy po prostu naiwni (jeszcze) i liczą, że można od tak z tego wyjść. Powodzenia.

 

Ale może ja po prostu mam cięższą jednostkę (m. in. schizofrenia), stąd moje marszczenie twarzy. Dla mnie choroba to jakaś czarna dziura, armagedon i jakaś furia starożytnych bogów. Dla kogoś to może być jak przeziębienie. Możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie dzis beznadziejnie, caly lot samolotem - mega lęk i nerwy, zreszta po wyjsciu rowniez :-/

(a juz mnie to tak nawet nie przerezalo, bo po kilkunastu razach zaczynalo byc ok, nerwy co najwyzej przez pierwsze 10 min, a przy ladowoaniu to juz w ogole totalny luz - az do dzisiaj :( ). A dodatkowo teraz wieczorem po polozeniu sie spac - znowu lęk! ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, Spokojnie, jeszcze nigdy w Historii lotnictwa nie zdarzyło się by jakiś samolot nie wrócił na ziemię ;) A tak poważnie, to może gorszy dzień?

 

U mnie dziś chemiczne jedzenie, czyli rośliny, więcej pestycydów i innego g**na niż to wszystko warte, potrzebuję mięsa :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×