Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin20.04, więc może powinieneś przejść się do specjalisty żeby zmodyfikował receptę skoro przestały działać?

30 sierpnia mam wizytę. Ale jak już mówiłem, leki tu nie pomogą, tu trzeba zlikwidować źródło problemu. Co z tego że wezmę leki, po których przestanę się bać dresiarzy, skoro oni nadal będą istnieć i stwarzać zagrożenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, ale nie przeskoczysz pewnych rzeczy. po pierwsze, nie jesteś w stanie wyeliminować wszystkich dresiarzy, których kiedykolwiek napotkasz na swojej drodze. po drugie, nie każdy dresiarz czyha na Ciebie i chce Twojej krzywdy. po trzecie, to że ich się boisz, nakręca całą spiralę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, ale nie przeskoczysz pewnych rzeczy. po pierwsze, nie jesteś w stanie wyeliminować wszystkich dresiarzy,

Jeśli mogę się pozbyć chociaż kilku, zrobię to. Nienawidzę tych bandytów i chcę żeby zdychali w męczarniach.

 

-- 17 sie 2013, 16:52 --

 

po drugie, nie każdy dresiarz czyha na Ciebie i chce Twojej krzywdy.

Jak to nie? Przecież na tym polega ta subkultura, żeby napadać na ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, strasznie generalizujesz. Nie każdy dres = bandyta. Nie każda blondynka= idiotka.

 

Nienawidzę tych bandytów i chcę żeby zdychali w męczarniach.

 

:shock: . przestawiając się na Twój tryb myślenia - to czym się od nich różnisz?

Tym, że ja działam w obronie sprawiedliwości, a oni to zwykli bandyci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym, że ja działam w obronie sprawiedliwości, a oni to zwykli bandyci.

 

Marcin20.04, działasz? jak działasz?

 

Działam? Na razie dopiero przygotowuję się do działania. Już wszystko zaplanowałem, wiem gdzie, kiedy i w jaki sposób zadziałam. Już niedługo zrobię porządek.

Jak dotąd umieściłem w internecie tylko jeden filmik wzywający do samosądów nad dresiarzami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy dres = bandyta.

Jeśli chodzi o dresów jako subkulturę, to chyba każdy; podobno na tym polega ta subkultura.

Właśnie o to chodzi. Nie nazywam bandytami ludzi chodzących w dresie dla wygody, jak ja, tylko subkulturę dresiarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin i myślisz że tki głupi dres co najpierw krzyczy na tych nieudaczników policjantów

od h........ i k............... nie poda Cię za to na komendę?

Wątpię żeby jakikolwiek dres dał radę zrobić cokolwiek po tym co ja im zrobię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04

 

Wiem , ze lubisz sprawiedliwość, pamiętaj , ze ona przychodzi , dresiarzy tez ona spotka . Tylko Ty nie bierz w tym udziału , ponieważ nie warto sie w takie sprawy wplątywać. Ja szanuje wszystkich ludzi,wierze , ze kiedyś sprawiedliwość dosięgnie tych niesprawiedliwych i Ty również musisz w to uwierzyć, nie warto poświęcać swego zdrowia , nawet myśli dla osób nie godnych tego. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04

 

Wiem , ze lubisz sprawiedliwość, pamiętaj , ze ona przychodzi , dresiarzy tez ona spotka . Tylko Ty nie bierz w tym udziału , ponieważ nie warto sie w takie sprawy wplątywać. Ja szanuje wszystkich ludzi,wierze , ze kiedyś sprawiedliwość dosięgnie tych niesprawiedliwych i Ty również musisz w to uwierzyć, nie warto poświęcać swego zdrowia , nawet myśli dla osób nie godnych tego. Pozdrawiam.

Niestety sprawiedliwość nigdy sama nie przyjdzie. Ludzie sami muszą ją zaprowadzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04

 

Wiem , ze lubisz sprawiedliwość, pamiętaj , ze ona przychodzi , dresiarzy tez ona spotka . Tylko Ty nie bierz w tym udziału , ponieważ nie warto sie w takie sprawy wplątywać. Ja szanuje wszystkich ludzi,wierze , ze kiedyś sprawiedliwość dosięgnie tych niesprawiedliwych i Ty również musisz w to uwierzyć, nie warto poświęcać swego zdrowia , nawet myśli dla osób nie godnych tego. Pozdrawiam.

a ja ani w ludzi ani w państwo nie wierzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin daj spokój

To już postanowione, długo się przygotowywałem, ale już jestem gotowy. Czekam tylko na wyznaczony termin.

 

-- 17 sie 2013, 17:22 --

 

Marcin20.04, zastanów się chłopaku co piszesz na forum publicznym, gdzie każdy Twój komentarz jest czytany przez co najmniej 400 osób.. :roll:

Im więcej osób zapozna się z problemem jakim są dresiarze i z możliwościami rozwiązania tego problemu, tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×