Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

miałby ktoś ochotę na spotkanie w przyszłym tygodniu. Od poniedzialku do czwartku godziny popouldniowe , jakis spacer piwko ? hmm? Kobieta około 30 :) (szukam znajomych, płec nieistotna)

 

Cześć.Ja mam wolne od pracy do poniedziałku wiec każdy dzień mi pasuje i proponuje jako miejsce spotkania pole Mokotowskie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałby ktoś ochotę na spotkanie w przyszłym tygodniu. Od poniedzialku do czwartku godziny popouldniowe , jakis spacer piwko ? hmm? Kobieta około 30 :) (szukam znajomych, płec nieistotna)

 

Cześć.Ja mam wolne od pracy do poniedziałku wiec każdy dzień mi pasuje i proponuje jako miejsce spotkania pole Mokotowskie :D

Też bym się chętnie spotkał, ale lokalizacja troszkę mi nie odpowiada.

 

-- 14 sie 2013, 16:35 --

 

Choć z drugiej strony to może być i to pole Mokotowskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc jak?tak mało chętnych...ja dopiero wrociłem z ostrowca i jestem totalnie wyczerpany,nie spałem tej nocy :twisted: i muszę dojść do siebie,ale jak coś to chętnie spotkam się z każdym chętnym by wreszcie porozmawiać sobie szczerze z kimś kto ma podobny problem,może być jutro,jak pasuje komukolwiek to niech pisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc jak?tak mało chętnych...ja dopiero wrociłem z ostrowca i jestem totalnie wyczerpany,nie spałem tej nocy :twisted: i muszę dojść do siebie,ale jak coś to chętnie spotkam się z każdym chętnym by wreszcie porozmawiać sobie szczerze z kimś kto ma podobny problem,może być jutro,jak pasuje komukolwiek to niech pisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alf, ja jutro tak średnio. Może po jutrze?

Więc jak?jutro i tak bede na polach mokotowskich.Odbywają sie tam zajęcia z Qi gong wiec jeśli masz ochote to wpadnij,impreza zaczyna sie o 10,30 i trwa około 1,5h zresztą jeśli jest ktokolwiek z was chętny by pszyjść... to zapraszam,wstęp jest wolny a i do ćwiczeń nikt nie będzie was zmuszał,ale osobiscie uważam że szkoda zostawić taka szanse na poprawe swojego stanu a te ćwiczenia o ile są praktykowane regularnie to naprawde pomagają w leczeniu wielu chorób i działają uspokajająco.Jak cos to wiecej info uzyskacie pod qi gong na polach mokotowskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×