Skocz do zawartości
Nerwica.com

Książki, książki..i książeczki.


meskalina

Rekomendowane odpowiedzi

Jacek Komuda Wilcze Gniazdo-Ukraina rok 1630, pojedynki,pijaństwo, szlachta i kozacy.

Joanna Kruszewska Awaria Uczuć -Kobieta zachodzi w ciążę i traci pracę,

Tess Gerritsen -Śladami zbrodni wyjaśnienie śmierci sprzed lat w Paryżu

Tess Gerritsen Milcząca Dziewczyna,tropem zabójstwa z Chinatown.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu byłem wczoraj w EMPIKu. :lol::lol:

 

Kupione książki:

 

ODDZIAŁ CHORYCH NA RAKA Sołżenicyn

ROK 1984 Orwell

SZATAŃSKIE WERSETY Rushdie

PUŁAPKI MYŚLENIA. O MYŚLENIU SZYBKIM I WOLNYM Kahneman

SUDAN. CZAS BEZDECHU Piskała

 

Teraz zrobię sobie dłuższy odpoczynek od kupowania, bo idzie się wykończyć finansowo. :lol: Zresztą następnym razem zajdę do Taniej Książki, która jest niedaleko. ;)

 

Rok 1984 Orwell - coś kojarze, chyba kiedyś czytałam... ale pewna nie jestem, muszę sięgnąć do tego znowu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się książki kupować co miesiąc, choć różnie to bywa z moim budżetem. Z takich najnowszych zdobyczy... zamówiłam na próbę "myśleć efektywnie, czyli jak sprawniej rozwiązywać problemy i osiągać cele", choć wcześniej byłam sceptycznie nastawiona do takich różnych "poradników" :P ale cóż, wszystkiego trzeba w życiu spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok 1984 Orwell - coś kojarze, chyba kiedyś czytałam... ale pewna nie jestem, muszę sięgnąć do tego znowu
Toż to klasyka najwyższych lotów, a ty mi tutaj piszesz jak o jakiejś zwykłej ksiażce. ;) Warto sięgnać ponownie po taką literaturę. :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok 1984 Orwell - coś kojarze, chyba kiedyś czytałam... ale pewna nie jestem, muszę sięgnąć do tego znowu
Toż to klasyka najwyższych lotów, a ty mi tutaj piszesz jak o jakiejś zwykłej ksiażce. ;) Warto sięgnać ponownie po taką literaturę. :uklon:

 

nie znam się czy klasyka czy nie, w sumie to czytam co lubie. Ale to na pewno czytałam i na pewno sięgnę ponownie.

 

a na razie po zakończeniu części pierwszej dostałam w prezencie tom drugi i czytam : "Nowe oblicze Greya"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz pochłaniam 3 książki na raz:

 

GEORGE R R MARTIN - UCZTA DLA WRON tom II

NATASHA WALTER - ŻYWE LALKI - POWRÓT SEKSIZMU

TEMPLE GRANDIN - ZWIERZĘTA CZYNIĄ NAS LUDŹMI

 

a w kolejce mam chyba z 10 książek, jak się wyrobię do końca roku to będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jodi Picoult Dziewiętnaście Minut-Peter ma 17 lat, jest ofiarą szkolnej przemocy.Pewnego dnia przygotowuję zemstę na kolegach.
Mam tę ksiażkę w domu, czeka na przeczytanie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

socorro, film jest naciągany i jest przemilczana kwestia dziecka Nasha z tą wcześniejszą kobietą. Nash jest też znacznie wybielony w filmie, wszystko to w stylu hollywoodzkim. Książka znakomicie wg mnie pokazuje osobowość Nasha. Ja w Johnie odnalazłem trochę siebie, w jego problemach, a nie geniuszu oczywiśćie. :mrgreen: Często odnajduję siebie w książkach czy filmach i moja terapeutka powiedziała, że to dobrze. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×