Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

_ewa_, też się zastanawiam, czy nie zacząć fotografować. Niestety na razie jest to tylko słomiany zapał.

Ze mną z początku było podobnie,ale jak dostałam do ręki pierwszy raz od koleżanki lustrzankę to już nie było bata i musiałam sie w nią zaopatrzyć;) może potrzebny Ci mocny impuls;) jeśli lubisz fotografować,to na pewno z tego nie zrezygnujesz a chęci same przyjdą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_ewa_, ja chciałbym robić coś twórczego i stąd pomysł na fotografię. Wydaje się ona dużo łatwiejsza od pisania. Najchętniej to bym robił zdjęcia ludzi z jakiegoś ukrycia. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_ewa_, nie paparazzi, bo nie robiłbym zdjęć znanym ludziom. Jakoś mnie fascynuje takie obrazowanie życia ludzi z ukrycia. :twisted: Jeszcze zwierzaków bym sobie porobił fotki. :yeah: Ile taka lustrzanka na początek kosztuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też się zastanawiam, czy nie zacząć fotografować. Niestety na razie jest to tylko słomiany zapał.
Polecam się zmobilizować na starcie, bo warto. Potem już samo pójdzie. :smile: Aparat to trzecie oko, które często wyłapuje więcej niż by się mogło na pozór wydawać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×