Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na co masz ochotę?


wrazliwy

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin20.04, hehe. Dobrze, że coś próbujesz robić :great:

No tak, nie mogę cały rok siedzieć w domu. I tak nieźle mi się wiedzie, bo jeszcze miesiąc temu nie sądziłem nawet że będę w stanie znowu iść do szkoły.

Pewnie. Gratki :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, hehe. Dobrze, że coś próbujesz robić :great:

No tak, nie mogę cały rok siedzieć w domu. I tak nieźle mi się wiedzie, bo jeszcze miesiąc temu nie sądziłem nawet że będę w stanie znowu iść do szkoły.

Pewnie. Gratki :uklon:

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, ja teraz biorę Anafranil, a co głównie Ci przeszkadzało?

Głównie lęk społeczny. Jeszcze mi zostało sporo objawów psychozy, ale niektóre się zmniejszyły. Pani doktor powiedziała że ten lęk to wynika z psychozy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach, brakuje kogoś w tym wyrze, tak poza kotami :P To już nawet o seks nie chodzi, brakuje mi wizualnie jakiejś łopatki wynurzającej się spod kołdry i masy włosów na poduszce, której właściciela można dźgać pod żebro tak długo, aż się obudzi :twisted: Fajnie by było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach, brakuje kogoś w tym wyrze, tak poza kotami :P To już nawet o seks nie chodzi, brakuje mi wizualnie jakiejś łopatki wynurzającej się spod kołdry i masy włosów na poduszce, której właściciela można dźgać pod żebro tak długo, aż się obudzi :twisted: Fajnie by było.

 

Najpierw musisz kobieto pozbyć się kotów i posprzątać/zabić ich zapach w tym łóżku jeśli marzy Ci się jakiś facet w nim kiedyś :D

 

Mam ochotę na lody i pograć w piłkę nożną, mimo gorąca. Na lody sobie nie pozwolę a pokopać nie ma z kim, nawet z obcymi, same ziemniaki na kanapach wokół mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×