Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w każdym razie zadbałem o piwo, wychodząc z założenia, że tak czy inaczej jedzenie się znajdzie :mrgreen: .

To może... szukaj dalej :mrgreen: Współlokatorów... ehhh.

 

No dobrze, kupię jakieś batoniki :mrgreen: .

 

 

Mamy zarezerwowany domek dwuosobowy dla mnie, refren i, jak zrozumiałem, poem na przystawkę 8) .

Robcio, to nie domek, to pokoje gościnne, ale nie w domkach.

 

Załatwiała to refren, więc takich szczegółów to ja nie znam 8) . Słyszałem, że to domek dwuosobowy (numer 119), i to za 120zł. Cóż, żadnej zaliczki nie wpłacaliśmy, więc zobaczymy na miejscu co nam zaoferują :P .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przygotowuję muzę na zlot :yeah:

To tak jak ja, ale ja raczej dość specyficzny gust mam i ograniczoną pojemność, liczę na dobry przekrój u ciebie ;)

Słucham prawie wszystkiego więc jeszcze nikt nie narzekał. Jedynie nie mam rapu, hiphopu, jazzu muzyki klasycznej i disco-polo chyba.

Wymieniłeś wszystkie style które mnie mało jarają tak więc zajebiście, czyli normalna muza się szykuje. Git :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze , że nie jadę , bo nie będzie rapu :D

crapu :)

 

-- 14 sie 2013, 22:30 --

 

Ja też będę miałą trochę swojej muzy( Ci, co byli w Sulejowie wiedzą ;) ), więc coś się zrzuci do kupy ;) Spakowałam się i teraz zajmuję się karaoke :mrgreen:

słyszałem same dobre rzeczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra,wezme.

Będe miał też takie fajne cukierki,ale dla kumatych^^

 

Niestety nie udało się przekonać współudziałowca mojej camery-mojego brata-do pomysłu zabrania naszego majątku rodowego,więc dobrych fotek nie będzie,tylko gówniane z kompaktu-o ile ktoś weźmie;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×