Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

poem, chyba się podepnę do Twojego garnka w celu grzańca.

Przewiało mnie i łeb mi pęka.

A za 1,5 h muszę wychodzić na bydgoski zlot :mrgreen:

 

Kurcze, zabrzmiało, jakby chciała pić na sępa :D

Jakby co to nie jestem sępem :mrgreen:

 

Niii, wcale tak nie zabrzmiało :P A chętnie poczęstuję kubeczkiem :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy!

 

Zadzwoniłam do Arturówka, potwierdziłam zamówione domki. Pani ucieszyła się, że jesteśmy tak zorganizowani :mrgreen:

 

Dla osób, mi.n. dla Robanixa, poem lub osób, które zdecydują się zostać na noc lub więcej będą wolne pokoje w razie czego. Pokój dwuosobowy z 2 łóżkami kosztuje 90 zł/dobę.Dostawka też jest możliwa, jeśli te osoby uzgodnią z innymi, że te nie będą miały nic przeciwko, żeby taką dostawkę w domku zorganizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przespałem cały dzisiejszy dzień, zastanawiam się co jest temu winne.

Teraz jestem nieźle zamulony i mam nadzieję, że do jutra przejdzie, bo jak nie, to z mojej perspektywy to będzie trupia impreza.

 

Liczę, że będzie ok. Taki długi sen to niezłe "psychodeliczne" przeżycie. Nadal się czuję jedną nogą w świecie snu. Może truskawki w pokoju już mi nie rosną (tak mi się śniło), ale wszystko jest takie zaczarowane. :D

 

Jeszcze się spakować i ho! Na takim długim zlocie jeszcze nie byłem. Chyba ostatnio na kolonii w 2002r :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla osób, mi.n. dla Robanixa, poem lub osób, które zdecydują się zostać na noc lub więcej będą wolne pokoje w razie czego. Pokój dwuosobowy z 2 łóżkami kosztuje 90 zł/dobę.

 

Mamy zarezerwowany domek dwuosobowy dla mnie, refren i, jak zrozumiałem, poem na przystawkę 8) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla osób, mi.n. dla Robanixa, poem lub osób, które zdecydują się zostać na noc lub więcej będą wolne pokoje w razie czego. Pokój dwuosobowy z 2 łóżkami kosztuje 90 zł/dobę.

 

Mamy zarezerwowany domek dwuosobowy dla mnie, refren i, jak zrozumiałem, poem na przystawkę 8) .

:shock: Na deser może :lol:

 

-- 14 sie 2013, o 21:27 --

 

Z tego, co widziałem na foto, poem jest raczej drobna, więc przystawka z niej nie będzie syta.

 

Gods Top 10, Jeśli liczyć mnie jako mnie i zawartość mojej walizki tooo... będzie grubo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co widziałem na foto, poem jest raczej drobna, więc przystawka z niej nie będzie syta.

 

Gods Top 10, Jeśli liczyć mnie jako mnie i zawartość mojej walizki tooo... będzie grubo...

Cśśśś! Ja tu próbuję innych zniechęcić do zjedzenia Ciebie. :mrgreen: A Ty tu taki sabotaż robisz? :nono:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w każdym razie zadbałem o piwo, wychodząc z założenia, że tak czy inaczej jedzenie się znajdzie :mrgreen: .

To może... szukaj dalej :mrgreen: Współlokatorów... ehhh.

 

-- 14 sie 2013, o 21:38 --

 

Z tego, co widziałem na foto, poem jest raczej drobna, więc przystawka z niej nie będzie syta.

 

Gods Top 10, Jeśli liczyć mnie jako mnie i zawartość mojej walizki tooo... będzie grubo...

Cśśśś! Ja tu próbuję innych zniechęcić do zjedzenia Ciebie. :mrgreen: A Ty tu taki sabotaż robisz? :nono:;)

To czemu skasowałeś ten komentarz, który zacytowałam? :nono::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przygotowuję muzę na zlot :yeah:

To tak jak ja, ale ja raczej dość specyficzny gust mam i ograniczoną pojemność, liczę na dobry przekrój u ciebie ;)

Słucham prawie wszystkiego więc jeszcze nikt nie narzekał. Jedynie nie mam rapu, hiphopu, jazzu muzyki klasycznej i disco-polo chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, naprawiłem klawiaturę. Na tych nowych bateriach, jakby lepiej chodzi. 8)

 

Ma ktoś może jakiś sprawny kontakt do GILLAMANA, zabiera mnie swoim autem, ale chciałbym się jeszcze ugadać, żeby nie było żadnej wtopy.

 

Prawie spakowany, a wiele nie biorę, bo nie mam w planach uprawiać walk w kisielu, czy biegów terenowych przez bagna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przygotowuję muzę na zlot :yeah:

To tak jak ja, ale ja raczej dość specyficzny gust mam i ograniczoną pojemność, liczę na dobry przekrój u ciebie ;)

Słucham prawie wszystkiego więc jeszcze nikt nie narzekał. Jedynie nie mam rapu, hiphopu, jazzu muzyki klasycznej i disco-polo chyba.

rap i jazz niepotrzebny ale bez disco polo nie ma zabawy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mamy zarezerwowany domek dwuosobowy dla mnie, refren i, jak zrozumiałem, poem na przystawkę 8) .

Robcio, to nie domek, to pokoje gościnne, ale nie w domkach.

A kto do nas dochodzi w zamian za zmiennego? :P
Na pierwszej stronie tego wątku jest napisane, sprawdź proszę bo ja nie mam czasu teraz ;)
przygotowuję muzę na zlot :yeah:
spox :D

 

dobra...idę się dalej szykować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×