Skocz do zawartości
Nerwica.com

pytanie o zmniejszenie dawki


Dr.bima

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie nie jestem nowy ale niestety zapomniałem hasła do loginu .

 

chciałem zapytać czy przy zmniejszeniu dawki parogenu mogą wystąpić jakieś niepożądane objawy ?? około 3-4 dni temu zmniejszyłem dawkę z całej tabletki do połowy i tutaj moje pytanie , ponieważ czuje się dość dziwnie mam takie dziwne jakby skurcze ciała albo raczej fale takie dziwne swędzące trudno to opisać do tego czuje lekki lęk i ogólnie dyskomfort psychiczny sennoć lecz pomimo senności nie mogę spać , czuje się podobnie lecz odczucia są o wiele słabsze jak podczas rozpoczęcia przygody z tym lekiem , i teraz nie wiem czy mam się tym przejmować i bać czy jest to normalne czy może wrócić do całej tabletki ? do tego dodam że przez ostatnie parę dni sypiam po 5-4 godziny na dobę , czy to może być poeod złego samopoczucia i może to wykluczyć winę parogenu ?? proszę o pomoc bo czuje ze wpadam w młynek i zaczynam się bać . ps paro-gen biorę 11 miesięcy i do ostatnich dni było okej , może to wszystko kumulacja bo tak przeziębiłem się dość ostro miałem gorączkę przyjmowałem inne leki do tego zacząłem brać połowę paro-genu do tego brak snu :D... dzisiaj położe się wcześniej spać i zobaczę jutro , w każdym bądź razie proszę was o pomoc jestem poza granicami kraju i to dodatkowo potęguje moje obawy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to możliwe bo paro ciężko się odstawia, jeśli to za zgodą lekarza to zmniejsz tą dawkę i czekaj cierpliwie, w krytycznych momentach np. co 2, 3 dzień bierz starą dawke a tak to trzeba to przejsc, po kilku dniach bedzie lepiej albo calkiem przejdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×