Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakie cechy osobowości facetów są dla Was najważniejsze?


Gość rotten soul

5 NAJBARDZEJ POŻĄDANYCH PRZEZ CIEBIE CECH OSOBOWOŚCI MĘŻCZYZNY:  

77 użytkowników zagłosowało

  1. 1. 5 NAJBARDZEJ POŻĄDANYCH PRZEZ CIEBIE CECH OSOBOWOŚCI MĘŻCZYZNY:

    • - Troskliwość
      56
    • - Wrażliwość
      28
    • - Szarmanckość
      7
    • - Zaradność
      59
    • - Zamożność
      6
    • - Poczucie humoru
      53
    • - Inteligencja
      71
    • - Towarzyskość
      8
    • - Stanowczość
      11
    • - Brutalność
      4
    • - Wulgarność
      2
    • - Łagodność
      12
    • - Opanowanie
      37
    • - Uczynność
      4
    • - Szczodrość
      3
    • - Cwaniactwo
      3
    • - Pracowitość
      29
    • - Bycie prorodzinnym
      8
    • - Oszczędność
      6
    • - Ambicja
      26


Rekomendowane odpowiedzi

silence_sadness, wybacz ze mowie to wprost ale zwyczajnie nie zrozumialas tego co napisalam. bo w samym posiadaniu znajomych i wspolnym imprezowaniu naturalnie nie ma nic zlego. mi zas chodzilo o to ze nie wyobrazam sobie by moj facet mial jakas bliska przyjaciolke ktorej mowilby wiecej niz mi badz sie spowiadal z niewiadomo czego (albo tez po prostu wolalby jej towarzystwo od mojego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silence_sadness, wybacz ze mowie to wprost ale zwyczajnie nie zrozumialas tego co napisalam. bo w samym posiadaniu znajomych i wspolnym imprezowaniu naturalnie nie ma nic zlego. mi zas chodzilo o to ze nie wyobrazam sobie by moj facet mial jakas bliska przyjaciolke ktorej mowil by wiecej niz mi badz sie spowiadal z niewiadomo czego (albo tez po prostu wolalby jej towarzystwo od mojego)

 

 

No to ja pisząc o przyjaźni nie miałam na myśli tego co Ty wyżej pisujesz..

Wyraźnie napisałam.. Wszystko ma swoje GRANICE.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, krótko bez owijania w bawełnę chodzi Ci jakie cechy dyskwalifikują faceta pod względem osobowościowym u kobiet u mnie czy co

 

no o to właśnie pytałem, póki co aniataka odpowiedziała, że kłamstwa.

 

czekam na dalsze opinie, bo wiadomo, wypisujecie tu swoje ideały, a może pokażmy też dolny pułap :)

 

Trochę cofnę wątek, ale napiszę, co u mnie dyskwalifikuje mężczyznę, otóż:

wiara w horoskopy, namolność i desperacja, przekonanie o własnej wyjątkowej wrażliwości i głosowanie na Palikota 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, no trochę mi szkoda, ale słowo się rzekło ;)

 

-- 13 sie 2013, 13:58 --

 

refren, (...) czyli nie mam u Ciebie szans

 

I zapewne czujesz się zdruzgotany z powodu tej niepowetowanej straty. :mrgreen:

 

Cicho tam !!!

;)

odczuwam rozpacz :mrgreen: a niewierzący Ci by nie przeszkadzał, czy wręcz przeciwnie byłby to obiekt do nawrócenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, nie wiem, bo nigdy jeszcze nie byłam z niewierzącym, ale nie zakładam z góry, że to dyskwalifikuje. Z tym że taki wojujący, to już słabo, musiałby być niewierzący neutralny.

 

-- 13 sie 2013, 14:06 --

 

odczuwam rozpacz :mrgreen:

 

Eh, a ja się starałam być miła, napisałam, że trochę mi szkoda. Nie ma już dżentelmenów, cóż.

; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że pokojowa koegzystencja jest najlepszą metodą przeciągnięcia. :D

A w ogóle to mam wśród znajomych przykład takiej pokojowej koegzystencji, moja koleżanka katoliczka wyszła za nieochrzczonego ateistę - z tym że on jest właśnie neutralny, a nie wojujący- i tworzą fajną, zgodną rodzinę.

No ale sama jestem związana z wierzącym i nie narzekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Passenger, raczej tak, to znaczy wiadomo, że pod naciskiem wszystko się pogarsza.

Poza tym wiara czy jej brak nie określa jeszcze całego światopoglądu i podejścia do życia, więc to indywidualne przypadki, na ile ludzie się ze sobą zgadzają, a na ile nie. Mam kolegę ateistę, z którym w 95 procentach się zgadzam (jest konserwatystą), a te 5 procent to jest właśnie różnica co do kwestii istnienia Boga.

No ale też gdybym była zakochana, to ciężko tak zupełnie nie próbować zachęcić drugiej osoby, bo dla mnie miłość to troska o kogoś, a w moim przekonaniu wszystko co dobre pochodzi od Boga, więc jeśli chcę dobra drugiej osoby, to chciałabym ją zbliżyć do Boga. Z drugiej strony uważam, że każde dobro prowadzi do Boga, więc można tę troskę okazywać i na inne sposoby, bez nawracania.

Tak czy siak, taki związek to chyba nie jest dla mnie opcja zalecana, choć na pewno byłby ciekawy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, a ja się starałam być miła, napisałam, że trochę mi szkoda. Nie ma już dżentelmenów, cóż.

; )

 

dżentelmeni to z dinozaurami wygineli :P

 

-- 14 sie 2013, 11:02 --

 

a co do wiary - z islamistą bym się nei związała, ze względu na to jak traktują kobiety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżentelmeni to z dinozaurami wygineli :P

Eh ta ewolucja... :P

 

no, jak ta ewolucja tak do przodu się będzie posuwać to wkrótce będzie jak w Seksmisji :P uważajcie więc panowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczyłam:

troskliwość - bo jeżeli będzie coś ze mną nie tak to liczę na wsparcie tej drugiej osoby i pomoc

zaradność - raczej nie chce za kogoś załatwiać wszystkich spraw

inteligencja - muszę mieć o czym rozmawiać

oszczędność - w tym sensie, że najpierw płacimy rachunki potem kupujemy przyjemności

zaznaczyłabym jeszcze szczerość jakby była, moim zdaniem to podstawa jakichkolwiek relacji miedzy ludzkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wieczne zaznaczanie inteligencji to chyba już tak bo otoczenie tego oczekuje :D

 

oj nie, wiesz, kobiety to z natury inteligentne ;) wiec tego samego oczekują po płci brzydkiej :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×