Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

*Monika*, to przecież nie trzeba aż urządzać stylizowanego party żebyś błysnęła tym strojem ;) Ja przykładowo ciuchów w stylówie lat 80tych nie posiadam, a jakbym nawet posiadał to pozostaje kwestia ilości wolnego miejsca w plecaku :P

 

No już bez przesady, bluzeczka i spodenki aż nie zajmą tyle miejsca.

I nie chodzi mi o zabłyśnięcie jak o klimat spotkania.

Ale w porządku, nie było w ogóle pytania ;)

Odnośnie tej mody, jeśli to miałoby śmierdzieć amatorszczyzną, to lepiej dać sobie spokój. :)

Nie można do wszystkiego podchodzić profesjonalnie, zwłaszcza, jeśli chodzi o zabawę.

 

 

U mnie leje teraz i grzmi. A jak jet u Was maleństwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpłaciłam te 130 zł za Zlot jakby co, pieniądze jutro powinny dotrzeć na konto Moniki.

Ja bym chciała, żeby lało i grzmiało u mnie, lubię burze. :) A pogoda we Wrocławiu jest świrnięta, wiatr, słońce, chmury, gorąco, zimno, wszystko naraz.

Monika, jak tam Twoje zdrowie? Już ok się czujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

New-Tenuis, Hej Aguś. Jutro dam znać czy pieniążki doszły.

Dla mnie też może grzmieć i lać, byle by na zlocie nie lało bo nie chciałabym siedzieć na tyłku i gapić się w kieliszek tylko ;)

Teraz Aguś wyszło słońce :mrgreen: , ale jaja :mrgreen:

Dziękuję, że o zdrowie pytasz, lepiej jest bez porównania.

Już mnie tak nie rwie w krzyżu.

:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasz, jak dla mnie, to możesz, ale sam sobie musisz załatwić z kim będziesz w domku spał na tym materacu czy ewentualnie dostawka = z kimś w jednym łóżku :D , z kasą rozliczymy się na miejscu.

 

Uaktualniam listę na pierwszej stronie. Na moje konto wpłynęły pieniążki od New Tenuis w wysokości 130 zł oraz od niosąca_radość w wysokości 135 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoby, które organizują sobie nocleg we własnym zakresie, a są to:

 

27. poem

28. refren- we własnym zakresie

29. Robanix- we własnym zakresie

 

po przyjeździe również udają się do rejestracji z dowodem osobistym, jednak na moje nazwisko nie powołują się, nie powołują się na zlot.

 

zmienny zrezygnował, więc wprowadziłam małe zmiany - proszę zerknąć na pierwszą stronę, dotyczy zorganizowania noclegu dla 0 RH + w "normalnych warunkach, a nie "na dostawkę" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze nic, oprócz wyciągniętej torby, jak zwykle wszystko na ostatnią minutę :evil:

NIe umyłam samochodu, nie spakowałam się, jutro wszystko naraz: pakowanie, gotowanie, mycie auta, paznokcie, włosy, zakupy, jestem zła na siebie :evil:

 

virgo21, o której u mnie będziesz w czwartek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny zrezygnował, więc wprowadziłam małe zmiany - proszę zerknąć na pierwszą stronę, dotyczy zorganizowania noclegu dla 0 RH + w "normalnych warunkach, a nie "na dostawkę" ;)

Już wyprałem śpiwór, już wracałem wspomnieniami do harcerskich noclegów pod gołym niebem,...już pogodziłem się z myślą spania w wygodnym łóżku ...nudy ;)

 

Z uwagi na fakt nie posiadania kuchni ( odpada problem mycia garów :smile: ) w domku ,pamiętając ,że człowiek bez płynów długo nie pożyje , skoncentruję się na odpowiednim zabezpieczeniu powyższych ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×