Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na co najbardziej zwracasz uwagę w wyglądzie kobiety?


Lord Cappuccino

5 CECH WYGLĄDU KOBIETY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:  

324 użytkowników zagłosowało

  1. 1. 5 CECH WYGLĄDU KOBIETY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:

    • Wzrost
      16
    • Piersi
      21
    • Nos
      3
    • Oczy
      20
    • Uśmiech (usta, zęby)
      23
    • Włosy (kolor, długość, uczesanie itp.)
      28
    • Twarz (ogólnie)
      56
    • Biodra
      12
    • Nogi
      17
    • Skóra (cera, karnacja, opalenizna)
      9
    • Sylwetka/Typ figury
      36
    • Tyłek
      19
    • Stopy
      5
    • Depilacja
      5
    • Wagina
      2
    • Ubiór (ogólnie)
      18
    • Bielizna
      2
    • Zapach
      9
    • Dłonie
      6
    • Brzuch
      7
    • Sposób chodzenia
      4
    • Inne (piercing, tatuaże itp.)
      6


Rekomendowane odpowiedzi

a co do różnicy... oj to jest radykalna, twarz wygląda całkiem inaczej w zależności od tego czy kobieta ma króciutkie czy długie włosy

no jasne ze tak ;)

po scieciu wlosow szybciej mozna sie zorientowac czy kobieta jest ladna czy nie. twarz wychodzi na 1 plan i nic wtedy nie rozprasza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KObiety z tymi wlosami maja przesrane. Fajnie jest miec dlugie wlosy jak natura obdarzyla gęstymi. Ale co maja zrobic laski z cienkimi, rzadkimi wlosami? Jak to zapuscic?

 

ja mam dokładnie takie - cieniusienkie i nie zadużo (naturalna blondynka) i powiem szczerze ze jedyne co mi pozostaje to zapuszczenie - ani sie nie ukladają ani nic, delikatne że szok, nie ma szans aby je w jakikolwiek sposob ulozyc - wiec wiszą sobie tak luzem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, ja nie wiem dlaczego, ale ja w zyciu nie obetnę sobie włosów na krótko, czułabym sie "niekobieco".
Dobrze robisz, ja nie przepadam za krótkowłosymi kobietami.

 

już nie raz słyszałam właśnie że faceci preferują dłuższe włosy

 

-- 12 sie 2013, 20:45 --

 

ania_taka, to tak jak ja... pol godziny po ukladaniu zwisaja i tak przyklejone do glowy :roll:

 

dokładnie :) ale z drugiej strony... nie raz słyszę: to Twoje naturalne włosy? (chodzi o kolor) Prostujesz włosy? (wiszą prosto jak strąki :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, i tutaj kolege zacytuję : jak się nie ma co się lubi... :P

jak to z ludzkim rodzajem bywa, wolałabym mieć takie kręconem, istne loczki hehe ale już sie przyzwyczaiłam do tych co mam no i musza mi pasować :) bo innych nie będzie hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ania_taka, (niektóre) kobiety również mają 'niespójne gusta': lubią zawiesić oko na jakimś 'ciachu', ale i tak kochają swojego łysiejącego 'misia' z brzuszkiem. ;)

To chyba taki 'konflikt': fantazja czy rzeczywistość. Tylko, że w dobrym tego pojęcia znaczeniu: to nie model/modelka wie, 'za którym uszkiem podrapać', gdy jest zły dzień, to nie model/modelka jest blisko w ważnych chwilach... ;)

Po prostu atrakcyjność, to nie tylko to, co widoczne dla oka. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może, ale ja sama mam bardzo jasną skórę, więc jak coś to mam porównanie :D

 

Btw - z tą jasną skórą to nie chodziło mi w sumie o jakieś ekstrema, zwyczajnie nie przepadam za fankami opalania się. Dla mnie taka spieczona, ciemna karnacja wcale nie jest atrakcyjna, chyba, że jest naturalna, czyli mówimy np. o mulatce, hindusce etc. ale wtedy to pasuje jakby do rysów twarzy, do całości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa uroda, aczkolwiek jak na mój ideał ma zbyt... delikatne? miękkie? dziewczęce? rysy. Gdyby nie image mogłaby śmiało grać rolę jakiejś lolitki. ;-)

 

Moim klasycznym niedoścignionym absolutnym ideałem jest Monica Bellucci, której nawet nie wklejam, bo i po co, i tak wszyscy wiedzą, o co chodzi... :105:

 

Ale też np. jestem wielką fanką urody Evy Green - piękna i jednocześnie nie lalkowata:

 

Eva%20Green5.jpg

 

A Elenę Anayę dostrzegłam po obejrzeniu "Skóry, w której żyję"

 

images?q=tbn:ANd9GcS0QTup39BH6sCfcBbfMInOCk3ARJKVzI0VDY8t_OzAo8uUuMAQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ania_taka, (niektóre) kobiety również mają 'niespójne gusta': lubią zawiesić oko na jakimś 'ciachu', ale i tak kochają swojego łysiejącego 'misia' z brzuszkiem. ;)

To chyba taki 'konflikt': fantazja czy rzeczywistość. Tylko, że w dobrym tego pojęcia znaczeniu: to nie model/modelka wie, 'za którym uszkiem podrapać', gdy jest zły dzień, to nie model/modelka jest blisko w ważnych chwilach... ;)

Po prostu atrakcyjność, to nie tylko to, co widoczne dla oka. 8)

 

no fakt, to chyba jest sedno sprawy

 

-- 13 sie 2013, 18:22 --

 

a co do bladości - ja jako naturalna blondynka jestem blada jak ściana... i strasznie tego nie lubie. A do tego nie widoczne praktycznie brwi i rzęsy bez makijażu - to akurat jest jak dla mnie straszna wada blondynek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość abstrakcyjna

Ja częściej się oglądam za kobietami niż mężczyznami. Ideał kobiety bez problemu mogłabym podać. Natomiast idealnego, jakiegoś znanego faceta ciężko mi znaleźć. A jestem hetero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja usłyszałem, że tylko 10% kobiet wychodzi za mąż za faceta niższego od siebie,

dlatego moją zainteresowałem się kobietami wielkimi, czyli 185 cm+ i wzrost zaznaczyłem w ankiecie.

Ponieważ dużemu wzrostowi powinny towarzyszyć solidne płetwy , aby być spójny zaznaczyłem też stopy.

Wszystkie fotomodelki i aktorki to filigranowe osóbki. Czy można się zakochać w w skrzacie? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×