Skocz do zawartości
Nerwica.com

[KRAKÓW]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Inny znany mi dobrze terapeuta z Krakowa, a raczej terapeutka, której nazwisko jeszcze się nie pojawiło to pani Aleksandra Sidor http://psycholog-krakow.com/ Jest to osoba uprzejma, empatyczna i traktująca pacjenta w sposób podmiotowy. Nie faszeruje też pacjenta lekami, skupia się na rozmowach terapeutycznych. Słyszałem dużo dobrego o jej pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No racja żeby coś załatwić to trzeba prywatnie ale to i tak nie wiadomo do kogo. Moje doświadczenia na nfz są takie iż albo ktoś wypisuje leki na oślep albo prowadzi własne biznesy klasyfikuje wszystko pod zab osobowości lub wysyła do szpitala psychiatrycznego. A jak się nie podoba do fora ze dwora albo po meliskę do apteki no wszak nie sposób tego skontrolować bo przebieg jest zmienny a pacjent nie potrafi się podporządkować może mieć paranoje a lepiej niech będzie jak warzywko z depresją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A dalej, wątpię żeby terapeuta > specjalnie przedłużał leczenie.

 

(...)

 

Poza tym, jest jeden główny plus leczenia prywatnego - kosztuje dużo i szybciej się leczysz ;)

 

mój terapeuta powiedział, że też chciał ze mną porozmawiać o zakończeniu terapii ze względu na to, że niewiele mi wnosi

wydaje mi się że akurat on podchodzi uczciwie

jeszcze chyba poproszę go o pisemna opinię nt. moich problemów

 

a terapia prywatna nie koniecznie musi oznaczać szybsze leczenie

mi lekarz powiedział że dlatego mnie kieruje na dzienny bo tam jest bardziej intensywniej i może szybciej nastąpić poprawa niż na indywidualnej.

 

natomiast rzeczywiście miałam stycznośc z leczącymi na NFZ terapuetami i z ich olewającym podejściem do pacjentów

ja mam zamiar zapisac się jeszcze w parę miejsc do kolejki i zobaczyć co z tego wyniknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też druga strona medalu:

 

"W psychologii jest mnóstwo szarlatanerii, wróżenia z fusów."

 

Skrzywdzeni? Ci ludzie są rozczarowani"

 

- Mam wrażenie, że żyjemy w dwóch różnych światach. Mam kilkaset listów, maili od osób pokrzywdzonych przez psychoterapeutów - wyjaśniał dr Witkowski. - Psychoterapia jest tak osobistym i subiektywnym przedsięwzięciem, że część osób nie uzyskuje zadowalających efektów. Ci ludzie są rozczarowani, ale to nie oznacza, że ktoś zrobił im coś złego - oponował prof. Mellibruda.

 

W takiej sytuacji pacjent jest jednak bezradny. - Pokrzywdzony przez terapeutę nie ma szans dochodzenia swoich praw - tłumaczył psycholog, który niejednokrotnie interweniował w różnych miejscach. Rzecznik praw pacjenta odrzuca wszelkie skargi. A komisje etyczne przy branżowych towarzystwach odpowiadają nawet po dwóch latach. Odmownie.

 

-- Śr sie 14, 2013 6:00 pm --

 

Dodam tylko iż kilka lat temu przez pół roku moja terapeutka prowadziła ze mną psychoterapie jak byłem w głębokiej depresji. Lekarz mnie olał nie byłem w stanie podejmować żadnych decyzji a ona twierdziła iż nie mogę chodzić do dwóch lekarzy bo tego zabrania jakiś kodeks i w taki sposób się "terapeutyzowaliśmy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dodam tylko iż kilka lat temu przez pół roku moja terapeutka prowadziła ze mną psychoterapie jak byłem w głębokiej depresji. Lekarz mnie olał nie byłem w stanie podejmować żadnych decyzji a ona twierdziła iż nie mogę chodzić do dwóch lekarzy bo tego zabrania jakiś kodeks i w taki sposób się "terapeutyzowaliśmy".

 

co to znaczy to na niebiesko??

terapia a leczenie farmakologiczne to 2 różne sprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sens ty udajesz czy taka naprawdę jesteś ?

 

Myślisz się w pewnych stanach terapia może być szkodliwa bo pacjent może mieć zaburzoną własną wolę (percepcje i motorykę) i być podatny na nieświadome (podświadome) sugestie terapeuty. Lekarz psychiatra diagnozując pacjenta najczęściej konsultuje se z terapeutą lub psychologiem więc nie mów że to 2 różne sprawy a psychoterapie najczęściej prowadzi się równolegle z farmakoterapią jedna z nich prowadzona wadliwie może zaburzyć całe leczenie.

 

Lekarz mnie olał nie byłem w stanie podejmować żadnych decyzji- najpierw podejrzewał początek schizofrenii po czym myślał że sobie wmówiłem chorobę dodam że dr hab więc mu wszystko wolno. Nawet nie popatrzył na papiery z kliniki na których było wyraźnie napisane zespół depresyjno-lękowy. Człowiek w głębokiej depresji nie jest w stanie sam pokierować swoim leczeniem jako lekarz powinien o tym wiedzieć.

 

Dodam że to co napisałaś o swojej psychoterapii tez nie wygląda najlepiej. Napisałaś że jak ci się skończyły pieniądze po roku terapeuta zasugerował że ona ci nie za wiele wnosi bo tu nie widać logicznego myślenia. To wcześniej nie był w stanie tego ocenić np po pół roku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sens ty udajesz czy taka naprawdę jesteś ?

 

Nie rozumiem co masz na myśli co mam udawać?

 

Myślisz się w pewnych stanach terapia może być szkodliwa bo pacjent może mieć zaburzoną własną wolę (percepcje i motorykę) i być podatny na nieświadome (podświadome) sugestie terapeuty.

tak myślę. Terapeuta podchodzi z pozycji wyższej i może wiele wmówić. W USA swego czasu było afera że terapeuci świadomie lub nie wmawiali wykorzystanie seksualne w dzieciństwie. Dlatego m.in nie lubię psychoanalitycznej / dynamicznej. Zawsze ktoś może wyciągnąć wniosek z jakiejś emocji/ wydarzenia że to wynika z zaburzeń z relacji z dzieciństwa...

 

Lekarz diagnozując pacjenta najczęściej konsultuje se z terapeutą lub psychologiem więc nie mów że to 2 różne sprawy a psychoterapie najczęściej prowadzi się równolegle z farmakoterapią jedna z nich prowadzona wadliwie może zaburzyć całe leczenie.

chodzi mi o to, że to są dwa różne procesy - stosowane są różne metody, są różne spojrzenia na pacjenta

Ty masz prawo wybrać jedno z nich lub oba. Rzeczywiście powinny być skoordynowane. Terapeutka nie powinna zabraniać Ci leczenia farmakologicznego! Może przekonywać że efekty terapii będą lepsze jeżeli powstrzymasz się od leków (oczywiście mimo czasowych ytrudnień, pogorszenia)>

Lekarz mnie olał nie byłem w stanie podejmować żadnych decyzji- najpierw podejrzewał początek schizofrenii po czym myślał że sobie wmówiłem chorobę dodam że dr hab więc mu wszystko wolno. Nawet nie popatrzył na papiery z kliniki na których było wyraźnie napisane zespół depresyjno-lękowy. Człowiek w głębokiej depresji nie jest w stanie sam pokierować swoim leczeniem jako lekarz powinien o tym wiedzieć.

No to zachował się bardzo nie ok.

Mnie nie przyjęli na 2 oddziały dzienne bo powiedzieli że mam zbyt duże problemy. Nie przyjęli do wariatkowa bo za duży wariat jestem. Nie powiedzieli co mogę ze sobą dalej zrobić.

Wiem jak musiałeś się poczuć.

Ale rozumiem że walczyłeś potem o siebie?

Walcz bo tak na prawdę to tylko Ty sam możesz sobie pomóc - inni mogą Ci podać narzędzia, wskazówki...

 

Napisałaś że jak ci się skończyły pieniądze po roku terapeuta zasugerował że ona ci nie za wiele wnosi bo tu nie widać logicznego myślenia. To wcześniej nie był w stanie tego ocenić np po pół roku ?

ja swój rozumek mam i sama pierwsza tak stwierdziłam a on się ze mną zgodził

wcześniej terapia mi coś wnosiła

myślałam że tarapia więcej mi pomoże ale to nigdy nie wiadomo

w dodatku ja mam CHAD (choroba afektywno dwubiegunowa) z tym muszę nauczyć się żyć - obecna medycyna twierdzi że to nieuleczalne

jest jedna metoda - strzelić sobie w łeb - taka tabletka pomaga do końca świata

a tak to mogę tylko próbować łagodzić objawy

i uczyć się jak zapobiegać pogorszeniu

oraz uczyć się to akceptowac...

 

a tu terapueta akurat może być mi pomocny chociażby po to, żeby nie obciążać moim cierpieniem bliźnich

w sumie to taka trochę opieka terminalna...

 

-- 26 sie 2013, 00:17 --

 

Sens ty udajesz czy taka naprawdę jesteś ?

 

Nie rozumiem co masz na myśli co mam udawać?

 

Myślisz się w pewnych stanach terapia może być szkodliwa bo pacjent może mieć zaburzoną własną wolę (percepcje i motorykę) i być podatny na nieświadome (podświadome) sugestie terapeuty.

tak myślę. Terapeuta podchodzi z pozycji wyższej i może wiele wmówić. W USA swego czasu było afera że terapeuci świadomie lub nie wmawiali wykorzystanie seksualne w dzieciństwie. Dlatego m.in nie lubię psychoanalitycznej / dynamicznej. Zawsze ktoś może wyciągnąć wniosek z jakiejś emocji/ wydarzenia że to wynika z zaburzeń z relacji z dzieciństwa...

 

Lekarz diagnozując pacjenta najczęściej konsultuje se z terapeutą lub psychologiem więc nie mów że to 2 różne sprawy a psychoterapie najczęściej prowadzi się równolegle z farmakoterapią jedna z nich prowadzona wadliwie może zaburzyć całe leczenie.

chodzi mi o to, że to są dwa różne procesy - stosowane są różne metody, są różne spojrzenia na pacjenta

Ty masz prawo wybrać jedno z nich lub oba. Rzeczywiście powinny być skoordynowane. Terapeutka nie powinna zabraniać Ci leczenia farmakologicznego! Może przekonywać że efekty terapii będą lepsze jeżeli powstrzymasz się od leków (oczywiście mimo czasowych ytrudnień, pogorszenia)>

Lekarz mnie olał nie byłem w stanie podejmować żadnych decyzji- najpierw podejrzewał początek schizofrenii po czym myślał że sobie wmówiłem chorobę dodam że dr hab więc mu wszystko wolno. Nawet nie popatrzył na papiery z kliniki na których było wyraźnie napisane zespół depresyjno-lękowy. Człowiek w głębokiej depresji nie jest w stanie sam pokierować swoim leczeniem jako lekarz powinien o tym wiedzieć.

No to zachował się bardzo nie ok.

Mnie nie przyjęli na 2 oddziały dzienne bo powiedzieli że mam zbyt duże problemy. Nie przyjęli do wariatkowa bo za duży wariat jestem. Nie powiedzieli co mogę ze sobą dalej zrobić.

Wiem jak musiałeś się poczuć.

Ale rozumiem że walczyłeś potem o siebie?

Walcz bo tak na prawdę to tylko Ty sam możesz sobie pomóc - inni mogą Ci podać narzędzia, wskazówki...

 

Napisałaś że jak ci się skończyły pieniądze po roku terapeuta zasugerował że ona ci nie za wiele wnosi bo tu nie widać logicznego myślenia. To wcześniej nie był w stanie tego ocenić np po pół roku ?

ja swój rozumek mam i sama pierwsza tak stwierdziłam a on się ze mną zgodził

wcześniej terapia mi coś wnosiła

myślałam że tarapia więcej mi pomoże ale to nigdy nie wiadomo

w dodatku ja mam CHAD (choroba afektywno dwubiegunowa) z tym muszę nauczyć się żyć - obecna medycyna twierdzi że to nieuleczalne

jest jedna metoda - strzelić sobie w łeb - taka tabletka pomaga do końca świata

a tak to mogę tylko próbować łagodzić objawy

i uczyć się jak zapobiegać pogorszeniu

oraz uczyć się to akceptowac...

 

a tu terapueta akurat może być mi pomocny chociażby po to, żeby nie obciążać moim cierpieniem bliźnich

w sumie to taka trochę opieka terminalna...

sorki nie terminalna tylko nad nieuleczalnie chorym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba problem polega na tym iż wydaje im się iż leczą choroby każdy człowiek trafiający do gabinetu musi zostać jakoś zdefiniowany.

W rzeczywistości leczone są objawy nie mówiąc o podejściu holistycznym. Ja musiałem czekać kilka lat żeby trafić na odpowiedni lek bo inne zamiast wbrew panującej opinii mnie pobudzały i wywoływały napięcie hipomanie i za tym idąca wrogość do otoczenia oraz skłonność do alkoholu (wg niektórych niemożliwe). Widocznie myślenie boli teraz muszę dźwigać ten bagaż po paru nieudanych terapiach nie wybieram się na kolejną.

Bez perspektyw tylko z bólem w klatce piersiowej z zespołem stresu pourazowego o co słyszę od lekarza "co mnie to obchodzi mogę dać skierowanie na oddział tyle mogę dla pana zrobić".

Ale to chyba nie ten dział ale w sumie trochę o krakowskiej medycynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychiatra najlepiej na NFZ kogo możecie polecić ? Wymagania:

1. Najlepiej kobieta tak do 50 lat (miałem już do czynienia z paroma rzeźnikami a kobiety są bardziej empatyczne co nie jest regułą, wiek wiadomo starsze osoby z reguły mają konserwatywne poglądy).

2.Czas oczekiwania na wizytę tak max do 1,5 miesiąca.

3.Umiała skutecznie stosować farmakoterapie a nie leczyła na zasadzie totolotka albo bo komuś tam pomogło czy usłyszała na wykładzie.

4. Umiała myśleć samodzielnie a nie posługiwała się książkowymi regułkami leczyła chorobę a nie diagnozy.

5. Zajmowała się leczeniem a nie prowadzeniem jakiegoś biznesu nie pracowała na kilku etatach i przyjmowała parę dni w tygodniu w jednym miejscu rano i popołudniu.

6. Była pozytywnie nastawiona na pacjentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loris, ja poszłam do lekarki poleconej na tym forum i chyba spełnia Twoje oczekiwania.

Dr Witkowska-Gacoń, przyjmuje na NFZ w Pro Vicie na Basztowej i na Estery, tylko nie wiem jaki jest czas oczekiwania na pierwszą wizytę. Najlepiej zadzwoń do obu oddziałów, wszystkiego się dowiesz

http://www.provita.org.pl/kontakt.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZNAJDŹ KLUCZ DO UWOLNIENIA SWOJEJ MOWY

 

OGÓLNOPOLSKI ZJAZD OSÓB JĄKAJĄCYCH SIĘ

 

Kraków, 19 – 22.09.2013 r.

 

 

 

 

Krakowski Klub J,

 

Centrum Wspierania Rozwoju Osobistego i Funkcjonowania Społecznego ARKA Fundacji FROGOS i

 

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Osób Jąkających się „Ostoja” zapraszają:

 

- osoby jąkające się,

 

- ich rodziców i przyjaciół,

 

- terapeutów

 

- innych zainteresowanych tematyką

 

na Ogólnopolski Zjazd Osób Jąkających się.

 

 

 

Szczegółowy program Zjazdu, Formularz rejestracyjny oraz inne potrzebne informacje znajdują się na stronie:

 

http://zjazdjakajacychsiekrakow.pl/

 

 

 

 

 

W czasie Zjazdu odbędą się między innymi:

 

· wykłady, warsztaty oraz punkty konsultacji indywidualnych dla osób jąkających się, rodziców, przyjaciół, logopedów, psychologów, pedagogów, studentów i innych zainteresowanych,

 

· dyskusja panelowa z udziałem osób, które poradziły sobie z problemem jąkania,

 

· Grupa Balinta (grupa wsparcia) dla terapeutów pracujących z osobami jąkającymi,

 

· Nocne Jotów Rozmowy,

 

· Mikrofon dla Wszystkich,

 

· aktywne poznawanie Krakowa z przewodnikiem,

 

· Bal Balbuta,

 

· inne atrakcje (m.in.: rejs statkiem po Wiśle, wyjście do Teatru Bagatela lub jednego z krakowskich klubów muzycznych).

 

 

 

Przykładowe wykłady i warsztaty:

 

- mgr Róża Sobocińska (Toruń) - Wyobraźnia i odpowiedzialność za siebie to klucz otwierający moją mowę (analiza na podstawie wybranych metod terapii: Terapia Zofii Engiel, Terapia Ch. Van Ripera, metoda terapii jąkania Lilii Ariutiunian, Terapia Fernau- Horn; Metoda Padovano)

 

- mgr Milena Mrozowska (Warszawa) – Terapia osób dorosłych oraz dzieci jąkających się w Stanach Zjednoczonych

 

- mgr Magdalena Sękowska (Kraków) – Nasze ciało też mówi. Od skryptu ciała do autoprezentacji

 

Pozostali zaproszeni terapeuci – praktycy:

 

mgr Grzegorz Chmielewski (Lublin)

 

mgr Barbara Galas (Kraków)

 

mgr Lucyna Jankowska-Szafarska (Kraków)

 

mgr Anna Kołodziej (Rawicz)

 

mgr Łukasz Kowalczyk (Warszawa)

 

mgr Sylwia Kuleta (Szczecin)

 

mgr Katarzyna Ploch (Chorzów)

 

mgr Beata Suligowska (Kraków)

 

mgr Jolanta Ślusarczyk-Mękarska (Kraków)

 

 

 

Uczestnicy Zjazdu będą mieli niecodzienną okazję do zapoznania się z metodami terapii jąkania stosowanymi w Polsce i na świecie oraz z innymi sposobami radzenia sobie z tym problemem, m.in. poprzez rozwój samoświadomości i poszukiwanie obszarów wspomagających prawidłowe funkcjonowanie, np. w ramach ruchu samopomocy osób jąkających się.

 

 

 

Miejsce Zjazdu - Kampus Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie przy Al. 29 Listopada 50 – zlokalizowane niedaleko Dworca PKP/RDA i Rynku Głównego (2-3 km).

 

Zakwaterowanie w ładnych pokojach gościnnych.

 

 

 

Patronat nad Ogólnopolskim Zjazdem Osób Jąkających się przyjął Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja.

 

 

 

Koszt Zjazdu: 335 zł

 

w tym: noclegi, wyżywienie, opłata konferencyjna (65 zł), Bal Balbuta, rejs statkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałam zapytać Was o opinię na temat psychoterapii prowadzonej w Krakowie w Scanmed Multimedis przy Armii Krajowej. Mam możliwość niedługo zapisać się na zajęcia grupy intensywnej, od poniedziałku do piątku przez 3 miesiące. Bardzo zależało mi na tym, aby uczęszczać na psychoterapię jednak nieco rzadziej i najlepiej, aby była to terapia indywidualna, niestety grupa intensywna to jedyna oferta obecnie w Scanmedzie i moja pani psycholog twierdzi, że w innych placówkach raczej będzie podobnie. I stąd moja prośba o opinie - czy warto podjąć się terapii w Scanmedzie? Ma ktoś z Was doświadczenia z tamtejszymi psychoterapeutami? Z góry dziękuję za wszelkie sugestie:) (Jeśli pojawił się już podobny wątek to przepraszam, ale nie mogłam się takiego doszukać;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was orientuje się może, czy w Krakowie są jakieś grupy terapeutyczne/terapie grupowe/grupy wsparcia, dla osób z obsesyjno-kompulsywnym zaburzeniem osobowości? (osobowość anankastyczna). Może nie celowo (bo takich pewnie nie ma), ale gdzie można/warto udać się po pomoc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anastasiya92, moja dobra koleżanka właśnie kończy terapię grupową w Scanmedzie i bardzo sobie chwali. Grupę prowadzi 2 terapeutów: pan i pani (pani Kasia o ile pamiętam), ponoć znają się na rzeczy. Teraz ma możliwość przejścia na terapię indywidualną u nich.

Także chyba warto spróbować ;)

madfrog, może też spróbuj w Scanmedzie. W Pro vicie na Basztowej też takie są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, to mój pierwszy post na forum, mam nadzieję że nie ostatni. Prosiłbym o wskazanie w miarę dobrego (żeby nie zbywał pacjenta - tego nie znoszę) psychiatry w Krakowie - prywatnie tylko jeżeli nie trzeba czekać na termin dłużej niż tydzień (nie mam już siły czekać) i tak do 100 zł, albo na nfz (jeżeli warto i za darmo to może i siła się znajdzie) w Śródmieściu jakiegoś. Dzięki! :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, to mój pierwszy post na forum, mam nadzieję że nie ostatni. Prosiłbym o wskazanie w miarę dobrego (żeby nie zbywał pacjenta - tego nie znoszę) psychiatry w Krakowie - prywatnie tylko jeżeli nie trzeba czekać na termin dłużej niż tydzień (nie mam już siły czekać) i tak do 100 zł, albo na nfz (jeżeli warto i za darmo to może i siła się znajdzie) w Śródmieściu jakiegoś. Dzięki! :uklon:

- zadzwoń do ProVity, przyjmują na Basztowej i Estery, terminy nie są odległe na NFZ, a psychiatrzy fajni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Izzie, dzięki za odpowiedź:) skończyło się na tym, że dostałam skierowanie do Pro-Psyche na Dunajewskiego, ponieważ tam zajęcia grupowe są prowadzone raz w tygodniu i już miałam pierwsze spotkanie z tamtejszą panią psycholog. Ma ona inne podejście do mnie niż w Scanmedzie, przede wszystkim jej propozycją nie jest tylko terapia grupowa, ale chce ze mną odbyć jeszcze kilka spotkań i wtedy zadecydować czy lepszą opcją nie byłaby dla mnie terapia indywidualna. Wydaje mi się, że Pro-Psyche w tym wypadku jest dla mnie lepszym rozwiązaniem niż Scanmed, chyba że ktoś ma jakieś nieprzyjemne doświadczenia z psychologami w tym pierwszym ośrodku i chciałby mnie ostrzec;) Z góry dzięki za sugestie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście odradzam pro-psyche. Byłem tam parę lat temu na terapii grupowej a niesmak pozostaje do dziś. Pani Beata, która jest jednym z tamtejszych terapeutów jest całkowicie niekomunikacyjna, a tamtejszy psychiatra (Konieczko) "załatwia" pacjentów w 5-10 min, co więcej uważa ich za durni i idiotów..no ba przecież SAM wie najlepiej. Dodam jeszcze, że zostałem wyrzucony przed terminem (2-3 dni - pomimo, że tego cholernie potrzebowałem, nie miałem okazji wypowiedzieć w ważnej dla mnie kwestii przed grupą) poprzez brak logiki w tamtejszej biurokracji. Być może jeśli trafisz na lepszą kadrę to sytuacja będzie zgoła odmienna, natomiast ja ze swojej strony stanowczo odradzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×