Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam oj tam czy to nie na tym forum ciągle mi powtarzali że miłośc można spotkać wszędzie?:P Jak wszędzie to wszedzie.

( Dean )^2, ale wyglądasz dużo powazniej więc uderzaj do aptekarki/sklepowej

Może jak sobie kupie trymer i zapuszcze 3 dniowy zarost :yeah:

Tylko może mi ktoś poleci co mam kupić żebym był go wstanie utrzymać,bo mówią mi ludziki że lepiej mi z zarostem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj 30 zeta to drogo za miłość? lol :P

 

No fakt tanio jak za seks, ale szanse na niego na czymś takim masz adekwatne do kwoty jaką w nią wkładasz.

 

( Dean )^2aż miałem do jednej zagadać o numer ale jakoś czułem że za młody dla niej jestem.

 

Ty chyba sobie nie zdajesz sprawy że kobiety dopiero rozkręcają po 30-stce :smile: A znam przypadki osobiście, gdzie wyzwolone 50-tki bawią się z małolatami takimi jak my,(sam miałem okazje żeby skosztować zadbanej 40stki ale oczywiście zjebałem jak zawsze :lol:) także nie przesadzaj. Poza tym jest jedno dobre porzekadło odnośnie tego, ale odpuszczę je sobie bo jest zbereźne bardzo :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam je ;)

 

Ale jak zawsze nikt nie rozumie że ja jestem gorszy niż większość bab i jakoś ciężko mi sobie wybrazić poszukiwanie krótkotrwałych relacji,ja podświadomie to żony już szukam:P:P

 

To raczej źle,kumpel mi radził żebym się nastawił na szukanie krótkotrwałych relacji,ale ja intuicyjnie myśle o kobietach w baaardzo długiej perspektywie i od razu sie zastanawiam sie czy jest wierna,ułozona i czy nadaje sie na żone.

 

 

Przepraszam. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

( Dean )^2, Najpierw to Ty stary pomyśl żeby się rozkręcić w relacjach,spotykaj się z nimi, zbieraj doświadczenie bo wtedy Ci pewność siebie skoczy i żona Ci się sama znajdzie, a raczej Ty ją sobie znajdziesz. Raczej nie ma co liczyć na pierwszą i jedyną. To nie te czasy, no chyba że nie masz szczęścia w kartach :D wiesz o czym mówie :D Pewność siebie to jest podstawa w tym temacie. U mnie z nią jest ok ale do pewnego momentu (skomplikowana akcja), dlatego grzeje dupę na nerwica.com :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem,znaczy mój mózg wie.

 

Ale moje serduszko chyba wychowało się na telenowelach i katechlizmie kościoła katolickiego i po prostu nie umiem tworzyć niezobowiązyjących relacji,wydają mi się one jakieś obrzydliwe i nieetyczne.Wiem że dupa ze mnie nie facet ale co zrobisz :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phi nie żartuj sobie bo powaznie gadałem z jednym moim kumplem i wlasnie doszliśmy do wniosku że porzadnej dziewczyny,kandydatki na żone to szukamy tam.Mam nadzieję że nie dostane bana za kryptonim jaki nadaliśmy tej akcji "ruchaj z Chrystusem".

 

Ale to róznie jest pisze teraz smsy czesto z jedna dziewczyną z kursu tańca,ktora prosto z przystanku woodstock poszła pieszą pielgrzymkę.Ogólnie bardzoooo fajne dziewczyny chodzą na te pielgrzymki,bez ironii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak wracając do tematu,to naprawde zazdroszcze facetom którzą mają naturalną potrzebe zmieniania lasek,nie chcą się wiązać i skaczą to tu to tam.Do pewnego wieku obawiam się że mężczyzna powinien taki być.Tyle że ja nie potrafie.Za mało testosteronu?

To po pierwsze a po drugie obawiam się że trzeba być mega aktrakcyjnym żeby móc robić coś takiego inaczej nie będzie sie miało z kim kochać bo wszystkie dziewczyny pozajmowane,a żeby jakas w klubie namowic na noc to troche miszyn imposibul w Polsce,choc moze ja nie mam doswiadczenia.

Niby tyle dziewczyn sie puszcza piszą w gazetach,a ja pytam gdzie one są:P:P Bo jak patrze to wiekszosc moich rowieśnic ma chłopaków,narzeczonych i nawet jak sie gdzięś ogląda za hiszpańskim ogierem to po cichu i rzadko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche.,Nawet przed administracją samego Chrystusa :lol:

 

-- 11 sie 2013, 20:20 --

 

( Dean )^2, Taki kraj, podejścia nie zmienisz sam, to musiałby być szeroko zakrojony plan ;) Poza tym mówisz że z pewnościa siebie u Ciebie lepiej. Nie wiem po czym wnioskujesz,że jesteś nieprzystojny :silence: Gejem nie jestem ale branie będziesz miał jak tylko się otworzysz i zaczniesz przejmować inicjatywę.AMEN. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie o to mi chodzi po prostu zdaje mi sie że większość dziewczyn jest w związkach,że trudno spotkać jakąś wolną dziewczynę wsio zajęte.

Tak jak sie rozglądam to nawet gówniary mają już chłopaków co dodatkowo mnie dobija bo stary kon a 0 doświadczenia.

Do burdelu nie chce iśc bo drogo,dzień pracy w upale na budowie za godzine seksu,to upokarzające płacić tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×