Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Hej niuniuśki.

Piję kawkę, zaraz się zawijam i idę się opalać, albo pojadę do siostry, będzie weselej.

Co się tak przejmujecie?

Wyobraźcie sobie, że jedziecie na kolonie, na obóz. Będziecie moimi podopiecznymi, a ja będę wychowawczynią :mrgreen:

;)virgo21, psyche., Nefertari, slow motion, wykończony, Saraid buźki dla Was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz popijam zieloną herbatę z pigwą

Piłam! Super jest. Mój ostatni nabytek to zielona z ananasem, lekko słodkawy smak, zabija goryczkę klasycznej zielonej. Ale hitem do tej pory jest zielona z imbirem, pycha, firmy Malwa

i-malwa-herbata-exp-zielona-z-imbirem-20-1-5g.jpg

Spróbuj, jeśli jesteś fanką kombinowania z zielonymi herbami :)

 

A poranną kawkę mam teraz :great:

ja jestem fanką tej serii

http://www.big-active.pl/herbaty-zielone-lisciaste

zieloną herbatę piję codziennie od dwóch lat i ją uwielbiam. Z imbirem również piłam i faktycznie... bardzo smaczna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, Czy Pani wychowawczyni chce znowu dostać cęgi za swoich podopiecznych jak w sulejowie? :mrgreen:

Będziecie chodzić jak szwajcarski zegarek :twisted::mrgreen: więc tego się nie obawiam ;) hahaha..

nie,myślę, że nie będzie tak źle ..... dlatego mamy tą salę na ryki, pląsy, tany i inne zjawiska :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, Czy Pani wychowawczyni chce znowu dostać cęgi za swoich podopiecznych jak w sulejowie? :mrgreen:

Będziecie chodzić jak szwajcarski zegarek :twisted::mrgreen: więc tego się nie obawiam ;) hahaha..

nie,myślę, że nie będzie tak źle ..... dlatego mamy tą salę na ryki, pląsy, tany i inne zjawiska :mrgreen:

Moniu bat weź na zlot ale to chyba nie ten temat bo już o tym jest :twisted:

 

Saraid fajnie jest 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×