Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

rotten soul, fajna lista.

Moja wygląda tak:

FABULARNE

00 -

ANIMOWANE

00 -

 

Ale może zacznę coś oglądać, na pewno nie po to by uciekać od życia. Zazwyczaj im dalej ucieknę od nudy życia, tym silniej później ona wraca. Każdy raczej tu zna schemat uzależnień. Potem potrzeba co raz więcej odcinków, lepszą obsadę, więcej i więcej. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim, którzy planują psychoterapię, są w trakcie lub nawet po, poleciłabym serial "In Treatment". Bardzo przekonujący. Tylko nie dajcie się skusić na polski odpowiednik ("Bez tajemnic"), bo to strasznie sztuczne jest.

 

Sama lubię też takie rzeczy jak House, Archiwum X, Lost oraz - żałuję, że niedoceniony - Flash Forward (czyli "Przebłysk jutra")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potem potrzeba co raz więcej odcinków, lepszą obsadę, więcej i więcej.

Zgadzam się, człowiek zaczyna mieć coraz większe wymagania, dlatego teraz mało co oglądam, a jeśli już to raczej z przymusu niż dla przyjemności jak kiedyś. Wszystko co najlepsze w moim guście już obejrzałem, a przynajmniej 95%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio oglądam Twisted, Pretty Little Liars,Baby Daddy, 2 Broke Girls,Teen Wolf, Dexter ciagle czeka z ostatnim sezonem na mnie^^ a ja czekam na powrót Supernatural,Arrow,Vampire Diaries, 2 Half and Men i How I met your mother.

Dosyć tego mało jak na mnie,ale nadrabiam za to serialami(czy jak to się u nich nazywa dramami) azjatyckimi.Głownie z Korei,Japonii i Tajwanu. Jakby ktoś był zainteresowany produkcjami z tych krajów to chętnie coś polecę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co najlepsze w moim guście już obejrzałem, a przynajmniej 95%.

Ja jak mam poczucie że obejrzałem już wszystko co istnieje, to robię powtórki ulubionych. Właśnie zakończyłem "re-run" House'a, "Ziemi 2" i "Autostopem przez galaktykę". Teraz chyba zabiorę się za South Park bo przecież niedługo nowy sezon :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto oglądał starą dość z 2007r komedię

"Mein Fuhrer" Levy'ego ?

ciekawa śmieszna, ale też pokazująca tragizm jednego z bohaterów

w ciekawy sposób przedstawiona też jest tragedia IIwś w sposób zabawny ale nie obrażający

ofiar oczywiście

8pkt/10 bym dał :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzka stonoga

Oglądałam 1 i 2, unudziłam się.

Wszystkie te niby wstrząsające, niesmaczne szity typu stonogi, srpskie filmy to padaka.

 

Niektóre filmy Gore to kicha :)

No co Ty, komedie gore są spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×