Skocz do zawartości
Nerwica.com

KUPIĘ,SPRZEDAM,ODDAM,ZAMIENIĘ,OGŁOSZENIA-WĄTEK ZBIORCZY.


promykslonca

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjazd jest z Dąbrowy Górniczej spod Huty Katowice 30 sierpnia. Pobyt trwa 10 dni, w tym wycieczka do Wenecji.

Cena od osoby to 1042zł .

 

Ktoś chętny pisać na PW

 

-- 07 sie 2013, 14:08 --

 

Nie napisałam że nie oddam za darmo ;) , tylko w takiej cenie jakiej napisałam, bo tyle wynosi koszt z dofinansowaniem od jednej osoby, jeśli ktoś bedzie chetny wyśle kopie umowy, co by nie było jakiś niejasności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich!

 

1. Prowadzę fanpage na facebooku o tematyce psychologicznej. Poszukuję osób, które interesują się psychologią, mają trochę wolnego czasu i chcą sprawić radość innym ludziom, a mianowicie poszukuję redaktorów na fanpage.

Więcej informacji podam w mailu.

Jeżeli jesteś zainteresowany napisz do mnie na maila ciekawapsychologia@gmail.com

 

2.

Jeżeli jesteś firmą, która szuka reklamy na fanpage i masz ciekawy pomysł na współpracę to napisz do mnie na mail: ciekawapsychologia@gmail.com

Na pewno znajdziemy wspólne rozwiązanie.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania domek jednorodzinny położony w malowniczej i spokojnej okolicy. Domek wykonany z drewna, posiada solidne drzwi z klamką, okno, oraz komin. Niestety nie posiada ogrzewania. Dach wzmacniany słomą dzięki czemu do środka nie dostaje się zimne powietrze. Możliwy dostęp do prądu z agregatu (agregat do kupienia osobno za 5000 zł) Latem jest ciepła woda ze studni, zimą zaś można ją sobie podgrzać na kuchence gazowej po wcześniejszym doprowadzeniu rury gazowej do domku. Cena za posiadłość to 50 000 PLN + 22% vat Zainteresowanych kupnem proszę o kontakt w temacie lub na pw. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany, mógłbym dać 5 zł ale trochę mi brakuje. Jak załatwię kredyt to się odezwę.

 

ps. Dużo chętnych jest? Nie wiem czy zdążę wszystko załatwić, a bardzo mi zależy na kupnie tej posiadłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×