Skocz do zawartości
Nerwica.com

Marihuana


flare

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, łagodne podejście do offtopów i przeklinania to coś co strasznie mi się na tym forum podoba. Bo czasem użycie intensyfikatora wypowiedzi wzmacnia przekaz a co do offtopów - to chyba w pewnym sensie oznaka "jakości" forumowiczów, którzy potrafią podjąć jakiś temat i go pociągnąć mimo że ma mało wspólnego z głównym wątkiem. Co oznacza że jest sporo ludzi którzy mają coś do powiedzenia :D No i wyjątkowo mało trolli tutaj, nawiasem mówiąc, co mnie jednocześnie niezmiernie cieszy i zdumiewa, bo tematyka strony dla tego gatunku daje kosmiczne pole do popisu :shock:

 

I tym sposobem, ze spida przeszliśmy na temat "quality od the site" :D Więc, kończąc ten offtop i wracając do tematu: tak, "zapasy" nadal praktycznie nieruszone. Zwyczajnie palenie w samotności przestało być dla mnie fajne, zresztą forum zajmuje mnie ostatnio tak bardzo że nie odczuwam potrzeby zajarać i ze względu na to że mam zajęcie i ze względu na to że zjarany bym głupoty pisał - a nie chcę :D Właściwie palę ostatnio tylko jeśli jestem wyjątkowo wieczorem nieśpiący i chcę trochę "wspomóc" leki nasenne. Malutka chmurka wtedy fajnie pomaga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

breaking bad <3 jestem w połowie czwartego sezonu,

uwielbiam ten serial.

 

Co do hajpa, to moim skromnym zdaniem połowa to debile siedzący po knajpach, połowa to goście pasjonaci (pasjonat-ćpun, ciekawe, czy można sobie taką rubryczkę w cv wpisać)

 

Co do wątku przewodniego, raz w tygodniu jest ok :)

rotten soul, jedziesz na zlot? ja w tym terminie planuję festiwal... ale jakbym "zboczyła z drogi" to może wpadnę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader

No i wyjątkowo mało trolli tutaj,(...)

Dzięki temu wiemy, że trolle występują w znacznej większości przypadków w psychicznie zdrowej części populacji. Ja spotkałem na razie tylko jednego tutaj - amfce .

i ze względu na to że zjarany bym głupoty pisał - a nie chcę :D

Ciekawym tych głupot, ale pewnie poznam je na żywo :D

 

pannaAlicja,

uwielbiam ten serial.

Ja również. Byle do sierpnia.

pasjonat-ćpun, ciekawe, czy można sobie taką rubryczkę w cv wpisać

Wpisać to można wszystko. Tylko, że nieliczni, będą mieli zrozumienie dla takich "pasji".

Co do wątku przewodniego, raz w tygodniu jest ok :)

Pewnie tak, tyle, że nie umiałem nigdy zastosować takiego harmonogramu na sobie :D . Jak miałem zapas, to zajebka była maksymalnie co 3 godziny.

rotten soul, jedziesz na zlot? ja w tym terminie planuję festiwal... ale jakbym "zboczyła z drogi" to może wpadnę :D

Owszem, wybieram się. O ile wcześniej nie stchórzę. To gdzie ten festiwal, skoro może tak zboczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pannaAlicja,

No to konkretnie musiałabyś odbić, choć z drugiej strony nie wiem skąd się tam wybierasz. Olej festiwal, tych jest bez liku, a taki zlot jest jedyny w swoim rodzaju. Rzadki jak całkowite zaćmienie słońca :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trójmiasto :D

Co to był w ogóle za temat....

wątek gdzieś mi umknął...

a no właśnie...

he he...

 

pozdrawiam :)

 

Nazwałam kolejną fajną i odkrywczą myśl, że w zasadzie ta cała "terapia"

jest skuteczna, bo nie wyłącza myślenia, tylko je umniejsza (np problemy)

w jakiś sposób ośmiesza, bawi się nimi, (tzn my, nasze umysły się tymi

problemami bawią, umniejszają i ośmieszają, sprawiając, że stają się one

nie wartymi takich zmartwień, jakie wcześniej nam serwowały.

I - łał - jesteśmy wyczilałtowani.

 

Pewnie dlatego to takie uzależniające.

(bo problemy stają się nie warte uwagi, więc się nimi nie zajmujemy)

(bo problemy znikają i terapeuci zgłaszają bezrobocie, pracownicy urzędów dalej wyżej i mamy ustawę o zaprzestaniu terapeutyzowania się? nie? a cemu?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pannaAlicja,

Trójmiasto :D

No to totalnie nie po drodze. Dużo byś musiała nadłożyć kilometrów.

 

Nie wiem do czego się odnosi reszta Twojego postu. :shock:

 

 

Lili7,

ehhh jak mi się marzy dobry joint

Marzenie jak najbardziej do spełnienia. No chyba, że brak odpowiednich kontaktów lub kwitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lili7,

A co Ty małe dziecko jesteś, że Cię można na testy zaciągnąć, czy po prostu masz tak "dobre" stosunki z ojcem swego dziecka, że Cię szantażuje takim czymś?

 

deader,

Thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, Niestety mam takie stosunki. Po roku przypomniał sobie o dziecku i teraz w Sądzie stara się pokazać mnie jako złą matkę więc boję się zaryzykować.

Najlepsze w tym wszystkim jest to że sam jara od prawie 18 lat i to dzień w dzień praktycznie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde, jeszcze 10-15lat temu, nie było słychać o jaraczach powyżej 40 lat, a teraz pełno takich, pierwsza fala jaraczy w Polsce jeszcze się trzyma widocznie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lili7,

To jednak bardzo niewiele w porównaniu z poważnymi wadami jakie posiada.

 

 

zmienny,

Ciekawe spostrzeżenie. Niedługo jaracze zaczną dochodzić do władzy. Może to coś zmieni w kwestii legalizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny,

Na niektórych baka działa motywująco, a ambitnych i spragnionych władzy jaraczy nie brakuje. Znam jarających, którzy sprawują kierownicze funkcje w firmach i im jakoś jaranie nie przeszkadza, mimo, że robią to regularnie od kilkunastu lat. A głosowanie swoją drogą, bo elektorat będzie miał inne podejście do dragów niż ten obecny. Chyba, bo tak w ogóle to nie znam się na polityce, ponieważ nią gardzę i wszystkimi, którzy się nią parają też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3,

Eee, chyba jeszcze gorzej, bo może dojść wyrok o używanie nielegalnych substancji, chociaż na dobrą sprawę to nie wiem, czy to jest karalne czy nie.

Przymierzasz się do jazdy na zajebce, czy egzamin chcesz zdać po wpływem będąc? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, też nie mam konkretnej wiedzy, ale skłaniałbym się do tego co napisał ci rotten - na pewno będą konsekwencje "jazdy pod wpływem", ale mogą dojść dodatkowe nieprzyjemności jak np. nakaz rewizji czy w domu nie trzymasz plantacji i inne tego typu zagrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×