Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

dentysta tez raczej recept nie wystawia ani zwolnień a jednak lekarzem jest :lol: ma odpowiednie kompetencje do wykonywania zawodu to samo psycholog coś tam skończył coś wie i potrafi to robić - pomagać. Mowię oczywiście o dobrych lekarzach nie o konowałach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzkiej duszy, umysłu nie da się pokroić i zobaczyć jakie kabelki się przepaliły :lol: z sekscji zaby :lol: raczej nie wiele można się dowiedziec o ludzkiej psychice wiec to chyba tez jakas dziedzina lekarska. Może "lekarz od duszy"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAA! Ratunku! Pomocy! Mam schiza na sepsę! Chyba nie powinnam czytać ani oglądać żadnych wiadomosci :roll::(

 

to samo:/ z tym, ze mnie nawet gardlo boli przez te glupie wiadomosci znowu mialam kompulsa (zaburzenia odzywiania tez mam):/

 

nienawidze tej choroby (nerwicy), nienawidze siebie, nienawidze tego swiata!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polinko ja sobie wmawiam zawsze jak mnie coś najdzie że to tylko nerwy pomału staram sie uspokajac mowić sobie że nic mi nie jest że to nerwy i pamalutku przechodzi witaminy nie zaszkodzą mozesz sobie kupić lecytyne z wit B na układ nerwowy i koncentracje mi to zawsze pomagalo w pracy bez tego się czułąm jak bez ręki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajac zycie z nerwica z autopsji (pol rodziny ma) to przezyjemy jeszcze tyle chorob i epidemii, ze....

 

moja babcia "umierala" juz doslownie na wszytsko odkad pamietam...obecnie jeszcze pelnosprawna fizycznie 87-latka :)

 

no ale co z tego :/ jak i tak czuje, ze zaraz nadejdzie atak...:/

 

btw. mozna laczyc Seroxat z Afobamem? bo czyms musze ta sepse zacpac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JESTEM wykonczona psychicznie tak cholernie zmęczona ze usypiam na stojaco nie mam siły trzymac otwartych oczu. Czy ktos moze mi powiedziec co sie kuźwa ze mną dzieje???? tak jest od kilku dni mogła bym nie wstawac z łozka padam porostu na pysk :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nienawidze tej choroby (nerwicy), nienawidze siebie, nienawidze tego swiata!!!

 

naamah85 nienawiść nie zda się na nic. Nie zmieni ona tego świata, nie ma mocy twórczej - gdzieś w Tobie na pewno tkwi dobro i miłość - odnajdź te wartości i i je pielęgnuj - świat stanie się piękniejszy!

//sposób sprawdzony ;) //

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos naprawdę wisi w powietrzu. Ja miałam do południa jakies dołki i nawet sobie popłakałam, bo tak. Lekarka przedłużyłam mi L4 do końca tygodnia, bo stwierdziła, że jestem osłabiona i musze się wyleżeć, żeby znów czegoś nie złapać. W sumie przynajmniej się wyśpię hehe.

Byle do wiosny 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedawno wróciłem z pracy,dzisiaj miałem trasę praktycznie przez całe Karkonosze,na przełęczy okraj było dużo śniegu na drodze i troszkę srałem :shock: gdy się jedzie po stromym zjeździe po śniegu a 12 ton na pace to trzeba wszystko robić z idealnym wyczuciem,ogólnie jestem wykończony,nerwica dzisiaj trochę atakowała,mdłości pobudzenie itp,ale nie dam sie tej szmacie,nie zrobi mnie znowu bezrobotnym bez perspektyw,kocham prowadzić auto i ona nie może mi w tym przeszkodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie zdałam sobie sprawe ze ja tak naprawde nie wiem co mi jest bo zeby to stwierdzić trzeba iść do lekarza wiem tylko ze miewam mysli samobojcze ze miewam lęki ze czuje sie wypalona i bleeeeeeeeee juz nie bede was zanudzac. Papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie nie wiem jak mi dzień minął. Tęsknota jest gorsza niż samotność :cry: Niech mnie ktoś przytuli :!::!: :! Do tego pojechałam do mechanika z zapchanymi spryskiwaczami a wróciłam z problemami z elektryką :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tornado heh no moje zycie jest przepelnione szczesciem i miloscia... walasnie moje zycie ostatnio jest tak poukladane, idealne i naprawde szczesliwe, ze az mnie to przeraza i wpedza w panike (mysl, ze to co dobre musi sie skonczyc)...wiec czekam az wszystko sypnie mi na leb i do tego lubie sie temu przysluzyc :/

 

ja nie zasluguje na tych ludzi, ktorzy mnie otaczaja, nie zasluguje na tyle szczescia i milosci bo nie potrafie tego docenic i cieszyc sie ze mam tak wiele, naprawde wiele dobrego :(

 

wlasnie stad ta nienawisc do siebie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Studia dają mi w kość ostro, ledwo widzę co piszecie, zaraz idę spać, ale jest jeden wielki tego plus: ZERO NERWICY ZERO LĘKÓW ZERO DOŁKÓW. Wyciągnijcie z tego wnioski. Jak coś was łapie to starajcie się robić cokolwiek byleby robić cokolwiek... ale nie zastanawiać się co wam dolega. Zobaczcie jak Dino się trzyma ;) jest jeszcze lepszy w tym ode mnie ;) Pozdro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×