Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak co dzień z kawką ;)

Dobrze, że już dzisiaj piątek ;)

Jak tam humorki?

 

Bardzo na plus :smile: lubię takie poranki jak ten. Kawka, chill. To może być ciekawy dzień, dobry do zaczęcia czegoś nowego. Taki nieszablonowy, z rana wydaje się, że można tyle rzeczy zdziałać :smile: No i piątek przede wszystkim :smile:

 

Pani Admin również w dobrym nastroju jak widzę ;) To bardzo fajnie.

Być może dziś nikomu nie oberwie się jakimś banem peanut-butter-jelly-time.gif:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mi się zwykle śni moja klasa albo grupa ze studiów i nie są to bynajmniej pozytywne sny. Niedawno po raz pierwszy śniła mi się terapeutka, chyba będziemy musieli o tym porozmawiać. :lol: Co jakiś czas gnębi mnie sen o tym, że ciągle nie napisałem zaległych sprawdzianów z różnych przedmiotów i nie oddałem prac z plastyki. Trauma szkolna wiecznie żywa. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez chcę juz do pracy, a z drugiej strony nie czuje się jeszcze na siłach, najgorsze to są myśli typu "nie nadaję się, nie dam rady sobie

bo czuje sie otepiona, czuje jakby mózg mi nie działał, zazdroszczę i podziwiam ludzi, którzy maja depresję i pracuja, chociaz wiem, depresja depresji nie równa, ja w depresji mogłam tylko leżeć, płakać i teraz mam wyrzuty, że jestem gorsza, chcę pracować, wiadomo, że człowiek od razu lepiej się czuje, jest między ludzmi, czuje satysfakcję z siebie...jeszcze trochę i dojdę do siebie ;)

 

-- 09 sie 2013, 20:44 --

 

słucham trójki i zastanawiam się co robić jutro, miała byc plaża aże nie pogoda na plaże to co :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, ja też chciałabym już pracować bo wiem że na pewno dobrze mi to zrobi a z drugiej strony boję się jak to będzie te lęki itd nie wyobrażam sobie tego i to jest właśnie błąd bo za dużo myślę o tym a jak się uda wszystko to pewnie zacznę od października mam nadzieje ze do tego czasu bedzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie to o jesiennym deszczu, ale dobrze oddaje nastrój opadów.

 

"O szyby deszcz dzwoni, deszcz dzwoni jesienny

I pluszcze jednaki, miarowy, niezmienny,

Dżdżu krople padają i tłuką w me okno...

Jęk szklany... płacz szklany... a szyby w mgle mokną

I światła szarego blask sączy się senny...

O szyby deszcz dzwoni, deszcz dzwoni jesienny..."

 

Kiedyś w szkole się ten wierszyk przerabiało. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×