Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

psyche.,

Dla mnie specjalnie Monika zamówiła ławę. Listy nie robiliśmy bo chyba tylko ja będę ją grzał :D

 

-- 09 sie 2013, 20:52 --

 

Psyche. słusznie zauważyła, jednakże zawstydziła się i skasowała posta.

 

Monika nie martw się. Ciebie grzał nie będę, bo można wyciągnąć różne wnioski z powyższego zdania. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na "arturówek domki" wywala nie tylko koszulki deadera ale dużo avatarów powiązanych z forum. :P

O lol. Ale narobiłem "reklamy" :P

 

Generalnie to temat o koszulkach można usunąć całkowicie, pozbierałem chętnych, temat jest zbędny.

 

Choć nie widzę też aż takiego powodu do paniki, google w grafice czasem tak dziwne rzeczy wywala że... http://deser.pl/deser/51,111858,13863031.html?i=0

 

1. *Monika* - chcę być około 13-tej :D

2. virgo21- 13ta, z Moniką

2. rotten soul - wszystko zależy od Lilith, zmiennego, a właściwie od nawigatora davina, choć nie ukrywam, że o 13.00 chciałbym już być [Z tego, co się orientuję, to ruszamy o piątej, więc orientacyjnie powinniśmy być 13.00 po 13.00 ;)- dopisano Lilith ]

3. slow motion - w Łodzi koło 17:30, w arturówku koło 18:30

4. Dark Passenger- tak samo jak slow

5. Mush- po 14,00 w Łodzi do Arturowka doczlapiemy sie z Andriu o ktorejs tam

6. Candy- jak Mush

7. God's - W Łodzi Kaliskiej będę około 16.00, w Arturówku około godzinę później... po walce z komunikacją miejską. :D

8. L.E. i New Tenuis - prawdopodobnie koło 19 (ale jeszcze muszę to z Agą przekonsultować, bo póki co na własną odpowiedzialność za nas dwie piszę :mrgreen: )

9. deader - planowane przybycie w przedziale 14-18, zależnie od tego jak mi się dobrze będzie spało i jak bardzo popieprzona jest komunikacja miejska w Łodzi na dzień dzisiejszy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie specjalnie Monika zamówiła ławę. Listy nie robiliśmy bo chyba tylko ja będę ją grzał :D

 

Monika nie martw się. Ciebie grzał nie będę, bo można wyciągnąć różne wnioski z powyższego zdania. :mrgreen:

 

To w końcu będziesz grzał czy nie będziesz bo nie wiem :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeden bilet na polskiego busa z gdańska do łodzi (czwartek) i dwa bilety na powrót (niedziela). Oddam za darmo oczywiście.

Może jest ktoś chętny dołączyć na zlot w takim razie?

 

Jak za darmo ,to ja się piszę ;)

Dopisuję się do sali , alkoholu ,nocnego ataku na straż miejską :D ...,a deader nie wystarczy zabrać mydło , trzeba jeszcze używać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, to czemu się o grzanie dopominasz ? :P

Mialam na myśli grzanie, czyli matrix :D alkoholizację.

Dopisuję się do sali , alkoholu ,nocnego ataku na straż miejską ...,a deader nie wystarczy zabrać mydło , trzeba jeszcze używać

 

To fajnie, idę zaktualizować listę na pierwszej stronie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×