Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

davin, raczej post na poziomie gimbazy wyglądał by tak " na rozpoczęcie roku we wrześniu , idę z kumplami na niezłą najeb.ke , a poza tym gdybym wynalazł wehikuł czasu , to wykastrowałbym ojców moich nauczycieli " ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

davin, bo ostatnio mogę się utożsamić ze spider-menem , mianowicie tak pragnę urlopu , że chodzę po ścianach , a po drugie cały czas siedzę w sieci ... i oglądam głupie filmy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kafka, koszulka z marylin monroe i napisem " gimby nie znajo " , spodnie z dziurą u dołu , którą wypaliłem papierosem niechcący jak usłyszałem kroki nauczyciela i skarpetki z sandałami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche., u mnie ciągle gorąco ;(

kafka, ja też winko uwielbiam :) tyle że ja sama potrafię wypić prawie całą butelkę ;P oczywiście nie codziennie to się zdarza raz na parę miesięcy ale wolę wino niż piwo ;) szczególnie pól wytrawne czerwone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżejm, chciałabym ale jakoś tej burzy nie widać mam już dosyć topienia się ...okna mam otwarte w każdym pokoju i co z tego nic to nie daje :( jutro podobno ma być chłodniej okaże się, u mnie na Podkarpaciu zawsze jest zbyt gorąco...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżejm, nie, u wszystkich cholera burza tylko u mnie nie i umieram z zaduchu :evil:

 

-- 10 sie 2013, 00:10 --

 

Kn24, ja pijam ostatnio półsłodkie białe, bo ogólnie białe ma niższy IG niż czerwone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kafka, no białe też dobre aczkolwiek zawsze piłam czerwone no ale białe lżejsze też choćby na te upały ;) ja tylko nie mogłabym słodkiego wina wypić nie lubię takich tak samo jak tych słodkich piw nie piję bo po prostu są zbyt słodkie jestem pod tym kątem typowo jak facet że piwo to ma być piwo ;) no u mnie też tej burzy nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, serio? ja tych upalow nie moge po prostu umieram wtedy jakos nie bardzo to znosze moze gdybym miala klime w domu to bym inaczej mowila a jak czlowiek musi wyjsc na ten zar to juz nie jest tak fajnie. Ja w ogole choruje na niedoczynnosc tarczycy i powinno mi byc niby ciagle zimno a jest wrecz odwrotnie ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, serio? ja tych upalow nie moge po prostu umieram wtedy jakos nie bardzo to znosze moze gdybym miala klime w domu to bym inaczej mowila a jak czlowiek musi wyjsc na ten zar to juz nie jest tak fajnie. Ja w ogole choruje na niedoczynnosc tarczycy i powinno mi byc niby ciagle zimno a jest wrecz odwrotnie ;P

Żebym ja bardzo źle się czuł od wysokiej temperatury, to by chyba musiało być z 50 stopni w cieniu. Jestem bardzo wytrzymały na wysokie temperatury, ale szybko marznę przy niższych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, no to dobrze bo mi sie wydaje ze malo kto dobrze znosi tak wysokie temperatury kiedys jak bylam mlodsza moglabym polezec plackiem na plazy w pelnym sloncu aczkolwiek nigdy nie bylam tego zwolenniczka i dalej podziwiam ludzi a szczegolnie kobiety ktore lubia tak lezec plackiem w samo poludnie i sie opalac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×