Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Odmówiłam jeden domek właśnie, uaktualniłam listę kto z kim na pierwszej stronie

Okej....zamykam listę :D

Napiszcie o której będziecie na miejscu orientacyjnie: proszę kopiować lub cytować i dopisywać :mrgreen:

1. *Monika* - chcę być około 13-tej :D

2. rotten soul - wszystko zależy od Lilith, zmiennego, a właściwie od nawigatora davina, choć nie ukrywam, że o 13.00 chciałbym już być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. *Monika* - chcę być około 13-tej :D

2. rotten soul - wszystko zależy od Lilith, zmiennego, a właściwie od nawigatora davina, choć nie ukrywam, że o 13.00 chciałbym już być

3. slow motion - w Łodzi koło 17:30, w arturówku koło 18:30

4. Dark Passenger- tak samo jak slow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. *Monika* - chcę być około 13-tej :D

2. rotten soul - wszystko zależy od Lilith, zmiennego, a właściwie od nawigatora davina, choć nie ukrywam, że o 13.00 chciałbym już być

3. slow motion - w Łodzi koło 17:30, w arturówku koło 18:30

4. Dark Passenger- tak samo jak slow

5. Mush i Candy po 14,00 w Łodzi do Arturowka doczlapiemy sie z Andriu o ktorejs tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. *Monika* - chcę być około 13-tej :D

2. virgo21- 13ta, z Moniką

2. rotten soul - wszystko zależy od Lilith, zmiennego, a właściwie od nawigatora davina, choć nie ukrywam, że o 13.00 chciałbym już być

3. slow motion - w Łodzi koło 17:30, w arturówku koło 18:30

4. Dark Passenger- tak samo jak slow

5. Mush- po 14,00 w Łodzi do Arturowka doczlapiemy sie z Andriu o ktorejs tam

6. Candy- jak Mush

 

-- 09 sie 2013, 18:06 --

 

Nie chcę nic mówić, ale googlebot zaindeksował ten temat i w google grafika na hasła arturówek domki dosyć wcześnie się pokazują koszulki deadera na "świrozlot" z datą naszego zlotu. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę, że doba hotelowa zaczyna się o 14.00, a niektórzy z Was chcą już tam być na 13.00. ;)

 

1. *Monika* - chcę być około 13-tej :D

2. virgo21- 13ta, z Moniką

2. rotten soul - wszystko zależy od Lilith, zmiennego, a właściwie od nawigatora davina, choć nie ukrywam, że o 13.00 chciałbym już być

3. slow motion - w Łodzi koło 17:30, w arturówku koło 18:30

4. Dark Passenger- tak samo jak slow

5. Mush- po 14,00 w Łodzi do Arturowka doczlapiemy sie z Andriu o ktorejs tam

6. Candy- jak Mush

7. God's - W Łodzi Kaliskiej będę około 16.00, w Arturówku około godzinę później... po walce z komunikacją miejską. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. *Monika* - chcę być około 13-tej :D

2. virgo21- 13ta, z Moniką

2. rotten soul - wszystko zależy od Lilith, zmiennego, a właściwie od nawigatora davina, choć nie ukrywam, że o 13.00 chciałbym już być

3. slow motion - w Łodzi koło 17:30, w arturówku koło 18:30

4. Dark Passenger- tak samo jak slow

5. Mush- po 14,00 w Łodzi do Arturowka doczlapiemy sie z Andriu o ktorejs tam

6. Candy- jak Mush

7. God's - W Łodzi Kaliskiej będę około 16.00, w Arturówku około godzinę później... po walce z komunikacją miejską. :D

8. L.E. i New Tenuis - prawdopodobnie koło 19 (ale jeszcze muszę to z Agą przekonsultować, bo póki co na własną odpowiedzialność za nas dwie piszę :mrgreen: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Passenger,

google grafika na hasła arturówek domki dosyć wcześnie się pokazują koszulki deadera na "świrozlot" z datą naszego zlotu

Kurde faktycznie. Pieprzone dobre algorytmy Google. Wszystko oczywiście przez deadera. Jak mógł nie przewidzieć ;)

Szkoda że to nie były fotki w załącznikach.

 

Przy wpisaniu "arturówek koszulki forum nerwica" wywala moją gębę w drugim rzędzie :evil: Chyba muszę poprosić o usunięcie i wstawić je w załącznikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche.,

Google Cię pokochało. Mojego avka nawet nie ma

Tak jak zwykle dostałem to czego nie chciałem. "Prezent" od Google.

tam sa wszystkie Twoje trzy fotki? Kurde ale czemu?

Może były tak często klikane :?:;) A bot zlicza kliki?

 

 

Dark Passenger mam prośbę usuń cały ten post ze zdjęciami. Wstawię ewentualnie w załącznikach. Wtedy byłem jeszcze zielony i nie wiedziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

davin,

Co ja mam powiedzieć jak o 6 rano będę jeszcze w pracy. Też nie pośpię. Szkoda na to czasu. Po za tym zdaje się gadaliśmy o takich właśnie godzinach (13-14) na GG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

davin,

Byłoby fajnie. Ode mnie to dojedziemy w jakieś 25 minut.

 

 

Skoro mamy wynajętą salę na tę potańcówki, to myślę, że nie mam po brać głośników, jako że after party w domkach będzie raczej nie możliwe z powodów ciszy nocnej i zbyt dużego zagęszczenia. Dobrze myślę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×