Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uwagi/prośby techniczne


diatas

Rekomendowane odpowiedzi

ekspert_abcZdrowie,

Już napisałem swoje wytłumaczenie wyżej. Zarzuty wycofuję, temat z pytaniem o to, przegapiłem. Przepraszam. Nie mam więcej pytań ani zażaleń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zapomnialam jak się wkleja obrazki z neta ,mógłby ktoś napisać jak to się robi

 

-- 01 sie 2013, 16:41 --

 

psyche., taką byś chciała 4992990.png czy tą c2c61d063effcb.gif

 

:mrgreen:

:great::lol::lol:

 

-- 01 sie 2013, 16:42 --

 

deader, ale fakt, że mało tutaj emotek. Te które są są zbyt ubogie by pokazać niekiedy moje emocje :mrgreen:

Najlepiej jakby było tyle co na gg :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind,

Edytuj post kasiątka a zobaczysz jak.

 

Wystarczy kliknąć ten przycisk Img i wtedy będziesz miała takie coś tutaj. Zamiast napisu tutaj wstawiasz adres emotikonki czy obrazka. Tu jest sporo bo sam wczoraj szukałem, ale jakoś nie chce mi się stosować

 

Emotki

Emotki 2

 

Przykład

k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,028_z7_orig.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to też macie takie problemy, które opisałem wyżej, czy w ogóle nie zwróciliście na to uwagi?

Zwróciło moją uwagę to, co jest w punkcie 1, 2, 5, 6 i 7; ale nie wkurza mnie to zbyt, więc nie mam powodu, by na to narzekać. Co do punktu piątego, to istnieje można powiedzieć taka prowizorka.

 

Mnie zaś czasami bardzo wkurza, gdy się forum tnie albo nie działa i trzeba usunąć ciasteczka (i tak to nie zawsze pomoże, czasem trzeba czekać) oraz komunikat, który czasem wyświetla wyszukiwarka. Bywa tak, że nie wkurza mnie to w ogóle, ale bywa też tak, że mam ochotę wyrzucić komputer przez okno ze złości :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do narzekań na działanie forum to kiedyś rozjebało mnie jak ktoś narzekał że jest za mało emotek :D

to ja :mrgreen: ale to nie było w formie narzekania tylko rozkaz :twisted::lol:

 

Ha! Dziś przypadkiem natrafiłem na odpowiedni wątek i to niejaka Nut palnęła o emotkach, ty możliwe że gdzieś indziej ;)

 

ladywind, przeciez to ja deadera bije na tej emotce :mrgreen:

Aua! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy temat był poruszany i czy to w ogóle zgodne z regulaminem i ogólnie etyką, ale wpadłem na ten pomysł gdy zostały mi niepotrzebne leki. Może warto by założyć temat, w którym forumowicze np. przy zmianie leków informują co im zostało niepotrzebnego z leczenia, by inni mogli z tego skorzystać. Wiadomo jakie są czasy i że wiele osób ma problemy finansowe, a tak, to ani leki by się nie marnowały, ani osoby potrzebujące nie musiałyby wydawać pieniędzy w aptece. Oczywiście nie miałoby to polegać na sprzedaży, a zwyczajnej przysłudze.

Mam nadzieję, że za ten pomysł nie zostanę zlinczowany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżejm, Ależ zostaniesz zlinczowany za nieczytanie Regulaminu :P , w którym jest wyraźnie napisane-

 

§ 4 Treści o charakterze bezprawnym

 

1. Zakazane jest udostępnianie na Forum przez Użytkownika treści, w tym zamieszczanie

komentarzy, o charakterze bezprawnym. W szczególności, w ramach Forum zakazane jest:

(...)

10) zamieszczanie ogłoszeń sprzedaży, kupna, odstąpienia i wymiany leków oraz innych wyrobów medycznych podlegających kontroli i wydawanych jedynie z przepisu lekarza.

 

Tym bardziej jest to niezgodne z polskim prawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×