Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

paznokiec12, ten upał sprawia, że wszyscy cierpiący na jakieś choroby czują się fatalnie. Trzeba jakoś przetrwać. Pić dużo wody i wogóle płynów. Czy Ty wogóle coś jesz? Ja nie mam wogóle apetytu i bardzo nad tym boleję, bardzo bym chciała być wreszcie głodna. Może jak upały się skończą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie pierwszy dzien (i ostatni) brania efecitinu, + efekty uboczne + nieprzespana noc + upał + stres ze za malo waze = i pierwszy od 10 lat mega atak paniki w domu :(((( Co gorsza, przyjechalam do Polski tylko na 2 tygodnie a potem znow trzeba wyjezdzac i na chwile obecna nie mam pojecia jak to zrobie....

Chyba, ze wyspie sie, odstawie lek i jutro bedzie lepiej... oby!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejnie, dzwoniłam po całym Krakowie do poradni neurologicznych i 1/3 była non stop zajęta, niektóre były tylko prywatne, a te do których się dodzwoniłam miały wolne miejsca najwcześniej na październik, a ja się łudziłam, że uda się jeszcze w sierpniu... ale i tak gorzej było wczoraj, bo przeraziła mnie lekarka pytając, czy ja nie widzę w jakim stanie jest moja mama i że to mogą być początki stwardnienia rozsianego u niej i jak najszybciej mam ją zapisać do neuro i ja się oczywiście nakręciłam, że już na pewno jest nieuleczalnie chora, a poza tym, że ja przy okazji też itd.. nie mogłam spać i byłam cała roztrzęsiona. Dzisiaj już wzięłam to bardziej na chłodno, ale i tak te myśli mnie przerażają.. ja chcę rezonans magnetyczny głowy i to natychmiast!

A poza tym przeleżałam dziś w łóżku resztę dnia lub przesiedziałam przed komputerem. Nie mogę zebrać się na rower, a tak bym chciała kurde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Jestem tutaj nowa .Od tygodnia chodze na psychoterapie grupowa na oddzial dzienny (mam zaburzenia lekowo depresyjne) i szczerze powiem ze czuje sie na tej terapii okropnie. Mam jakies lęki klaustrofobiczne bo tam sie siedzi w malym pomieszczeniu w 20 osob.Bardzo liczylamz e ta terapia mi pomoze ale nie daje rady. Co radzicie?

Dodam ze leków nie biore zadnych bo zle toleruje w sumie kazdy lek z grupy psychotropowych( mam jakies spowolnione wchlanianie jak to okreslila lekarka)

Nie mam juz na to sil :( Mysle zeby jutro zrezygnowac z tej terapii grupowej i moze uda mi sie dostac gdzies na indywidualna?

 

Bede bardzo wdzieczna za jakas rade.

Pozdrawiam serdecznie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Idź najpierw do psychiatry :!: Dobierze Ci leki, na początku będziesz się czuła gorzej ale po kilku tygodniach staniesz na nogi, i wtedy będziecie z psychiatrą kombinować. Terapia działa tylko na osoby słabe. Ewentualne porady "Know How" możesz uzyskać od psychiatry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Idź najpierw do psychiatry :!: Dobierze Ci leki, na początku będziesz się czuła gorzej ale po kilku tygodniach staniesz na nogi, i wtedy będziecie z psychiatrą kombinować. Terapia działa tylko na osoby słabe. Ewentualne porady "Know How" możesz uzyskać od psychiatry.

Ale ja bylam u psychiatry i naprawde mam klopot z dobraniem lekow bo po wiekszosci strasznie wymiotuje (mialam juz Venlaflexyne, elicee, mianseryne...) albo tak jestem senna ze nie jestem w stanie funkcjonowac nawet na drugi dzien.

 

Myslalam ze ta psychoterapia mi cos da ale ja tam mam takie napady klaustrofobi ze nie daje rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, To wszystko jest przejściowe, potestuj mianserynę, fakt będziesz spać, ale wyjdzie Ci to na plus, ona strasznie "luzuje" ;) Psychoterapia działa tylko na ludzi podatnych na sugestie. Wszystkie odpowiedzi i porady możesz równie dobrze uzyskać od psychiatry, bez zbędnych nieudolnych starań zrobienia Ci wody z mózgu przez "Terapeutę" który w rzeczywistości posiada mniejszą lub porównywalną wiedzę jak psychiatra.

 

EDIT: Najpierw trzeba wyłączyć napady klaustrofobii, później myśleć co dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×