Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!


anielka

Rekomendowane odpowiedzi

to mój pierwszy post na forum, ale już nie wyrabiam. podjerzewam u siebie nerwicę lekową, chcę iść do lekarza. Słyszałem dobre opinie o pracowni alter ego na legnickiej- ktoś tam był? zależy mi bardzo na dyskrecji i profesjonaliźmie, dlatego bardzo proszę - piszcie, czy warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mój pierwszy post na forum, ale już nie wyrabiam. podjerzewam u siebie nerwicę lekową, chcę iść do lekarza. Słyszałem dobre opinie o pracowni alter ego na legnickiej- ktoś tam był? zależy mi bardzo na dyskrecji i profesjonaliźmie, dlatego bardzo proszę - piszcie, czy warto

 

Cześć, to także mój pierwszy post na forum, ba - pierwszy kontakt z tego typu forum. ;) Od kilku lat borykam się z nerwicą depresyjną, fobią społeczną i paroma innymi dolegliwościami, które utrudniają życie ;)

Aktualnie chodzę na terapię do Alter Ego - podejście mają rzeczywiście profesjonalne i dyskretne. Chociaż ja osobiście nie dostrzegam wyraźnej zmiany w myśleniu czy cokolwiek..

 

Zastanawiam się, czy terapie grupowe, czy w ogóle takie spotkania, mają sens i w jakikolwiek sposób pomagają? Mam w ogóle problem z kontaktem i komunikacją z drugim człowiekiem (tym bardziej w liczbie mnogiej), więc z dystansem zapatruję się na takie rozwiązania, ale jestem ciekawa, bo jestem naprawdę zdesperowana w poszukiwaniach poprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,też jestem z Wrocławia i polecam Witolda Laskowskiego.Wczesniej ,byłam u innej pani psychiatry odrazu przepisała mi Depralin i po 1,4 tabletki umierałam.Dr Laskowski trafił w leki za pierwszym razem.Miły i ciepły człowiek.Pozdrawiam mam depresję,ale chyba nerwica tez się zaplątała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AlterEgo dobrze wspominam; rzeczowo, bez zbędnego gadania. choć czasem można wyczuć brak zaangażowania, przez co można pare rzeczy pominąć, ale to subiektywna opinia. Przynajmniej nikt tam na mnie nie nakrzyczał jak to już mi się raz zdarzyło we Wrocławiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rabbithearted, Leszek Adamczyk. Prowadził moją grupę terapeutyczną na oddziale leczenia nerwic. Z tego co wiem przyjmuje prywatnie w Personie na Kleczkowskiej. Facet ma niesamowicie wnikliwy umysł, a poza tym dobrze się z nim rozmawia. Polecam z czystym sumieniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Niestety ja też bałam się iść do psychologa, bo chyba trochę się wstydziłam, ale znalazłam ostatnio na to rozwiązanie. Szperałam w internecie i trafiłam na ofertę pani Senderowskiej, która wyszła naprzeciw naszym lękom i można przeprowadzić z nią sesję np. przez telefon czy internet :) http://psycholog-ms.pl/poradnia/pomoc_online_psycholog już kilka razy rozmawiałam przez telefon. Kto wie może kiedyś się zdecyduję pójść normalnie na spotkanie.

Pozdrawiam wszystkich

 

-- 07 cze 2013, 20:13 --

 

Cześć. Ja też mogę polecić panią Senderowską. Miła atmosfera i gabinet wcale niekojarzący się z lekarzami. Same zobaczcie http://psycholog-ms.pl/poradnia/galeria

Warto z kimś się podzielić naszymi problemami, przynosi to wielką ulgę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś dobrego psychiatrę.? Głównie chodzi o dobre rozumienie się w kwestii leków.

 

Pozdrawiam.

Polecam Witolda Laskowskiego, który przyjmuje na Zielińskiego. Byłem u wielu psychiatrów, ale takiego podejścia do pacjenta nie miał nikt. Jest to człowiek tryskający pozytywną energią, często wychodzi się optymistycznie "naładowany" z jego gabinetu. Można z nim porozmawiać o wszystkim, stara się nie oceniać ludzi i skupić się na pozytywnych stronach każdego człowieka. Minusem jest fakt, iż pan Laswkowski przyjmuje tylko prywatnie. W każdym razie tego fantastycznego człowieka polecam każdemu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Chcę się wybrać do psychologa. Czy ktoś z Was zna może pana Leszka Suligowskiego? Jest psychologiem i psychoterapeutą. Proszę o opinię na jego temat.

Nie potrafię się zdecydować, ale cóż pewność siebie nigdy nie była moją mocną stroną. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam ten wątek i widzę, że jest kilku pacjentów dr Laskowskiego. Sporo ma ludzi pan Witold, czasem trochę długo trzeba czekać na wizytę. Ja będę u mistrza Witolda za tydzień. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że polecacie sobie tutaj lekarzy i terapeutów, ale może ktoś z was chciałby się spotkać na żywo i porozmawiać. Ja jestem bardzo odizolowana od ludzi, a to niczemu dobremu nie służy. Bardzo chętnie poznałabym kogoś kto ma podobne problemy, żeby nie być z tym sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Wy chcecie pić jak każdy na prochach :lol:

Jak ktoś chce odsprzedać resztki niespożywanych już leków, zwłaszcza takich co dobrze robią z ludzi zombie to ja chętnie go spotkam, a nawet przytulę :mrgreen: tylko po ciemku i w krzakach najlepiej :)

Nie to żebym był lekomanem, muszę przecież wiedzieć co ma mi lekarz przepisać w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×