Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Też kiedyś będę sławny ;)

 

Ale póki co dany mi ciężki los, dźwiganie codzienności.

 

Słucham Dio, zastanawiając się nad występującymi tam okultystycznymi elementami.

Poza tym mam na biurku książkę o technologii mechanicznej.

Postawiłem drzewko cytryny na parapecie i śmierci w całym pokoju teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kafka, ale ja naprawdę tak do tego podchodzę. Tylko że jechać specjalnie na nagranie do radia to bym nie jechała, bo mi się nie chce, oni muszą przyjechać do mnie do domu. W sumie to nawet miło jak mnie odwiedzają, zawsze można sobie pogadać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kafka, ale ja naprawdę tak do tego podchodzę

ja wiem o tym, dlatego mówię, że moim zdaniem jesteś trochę za skromna, nie uważam wcale że to fałszywa skromność czy coś, po prostu uważam, że naprawdę kto jak kto, ale ty masz się czym pochwalić i wcale się nie dziwię że robią z tobą wywiad :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak się cieszyłem jak kiedyś Świadkowie do mnie przychodzili. Normalnie z nikim pogadać na te tematy, a tu sami mnie odwiedzają. Historię jak w wieku 14 lat próbowałem ich nawracać z książką od księdza niektórzy mogą znać. Ostatnio jakiś z tej wspólnoty dzwonił do mnie, tylko że kiepsko się dyskutowało. No przecież mu nie powiem, że nie wierzę w Bibl...

 

mad już okej, nie robię offtopu. :uklon:

 

Czy wiecie że jak zmieszamy żółty z niebieskim to powstanie zielony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel w pracy wyceniał dziś dla klienta katalog węży. Wycena "przeszła", praca została zlecona. Dostałem zadanie przygotowania z nadesłanych plików składu do druku. Zabrałem się do roboty dość energicznie i z zaciekawieniem, myśląc sobie że przy tym składaniu sobie pooglądam jakieś fajne węże, oko łyknie trochę dzikiej natury uwiecznionej na fotkach... Cały zapał opadł po odpaleniu pierwszego pliku. Okazało się że to katalog węży ogrodowych. Takich do podlewania trawnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leżę i mysle skad załatwic kase do firmy by wróciła płynnosc finansowa-ludzie nie placą i mam juz dosć tego wszystkiego-gdybym miał odwagę to pewnie skonczyłbym juz ze sobą-mam dosc juz problemów :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×