Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

No świetlice można na jeden wieczór wynająć,ale po co 2 z 3 wieczorów w najlepszych godzinach spędzać na jakiejś potańcówce skoro Arturówek wybraliśmy ze wzgl.na możliwość spedzenia tego czasu outdoorowo?

 

ed.tz.co kto lubi,ale ja się akurat na to nie pisze

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*,

Bardzo dobrze, że przemilczałaś nazwę. A o reszcie wiem, bo rozmawialiśmy przez telefon o tym. :D

 

Co fajnego kupiłeś i ile wydałeś?

Dużo ubrań: 4xspodenki, 4xkoszule z krót. ręk, 3xspodnie 1xbluza i inne pierdoł. 1150. :evil:

 

Mnie to wcale nie dziwi. Mam fazy że miesiącami nie kupuje nic, a jak mam kase to potrafie wszystko wydać na ciuchy, kosmetyki :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monia miała z tym rację, że wystarczyło po prostu kupić o jedną rzecz mniej z każdego rodzaju, a za zaoszczędzone pieniądze byłoby i na paintballa i na trampcioki za 5zeta do niego. A kombinezony chronią odzież przed zabrudzeniami, więc można grać nawet w garniturze od Armaniego. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, tyż prawda :lol: W moim miescie jest ich jak grzybów po deszczu :D

U mnie grzybów na razie brak, a w lumpeksie nigdy nie byłem, tam nie mają takich rozmiarów dla mnie.

A co do zlotu to mam nadzieję że nie amputują mi stopy do tego czasu i nie wiem czy będą w stanie się rześko poruszać. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde,ja chyba takiej prędkości na rowerze nigdy nie uzyskałem,z klifu zjeżdżałeś?;P

 

zapomniałem użyć

 

Uważaj bo się jeszcze kiedyś zabijesz przez ten nieogar;)

Ja też mam już trampole nieźle rozwalone,a nie mam w czym innym przyjechać- taśme wezme jak by mi się podeszwa odkleiła:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×