Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Kochane moje maleństwa !

Uaktualniłam listę na pierwszej stronie, jeśli chodzi o płatność bo wpłynęły mi pieniążki na moje konto od carlosbueno i chusteczka.

Teraz zadzwonię do Arturówka i odpowiem na Wasze pytania. Odpowiedzi zamieszczę też na pierwszej stronie za momencik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstawiam tu niektóre informacje kochani:

Pytania do Moniki

1. Czy są czajniki elektryczne na wyposażeniu domków z aneksem kuchennym?

2. Czy jest możliwość zrobienia ogniska / grilowania?Czy grille sa w ogóle na wyposażeniu ośrodka?

3. Czy osoby bez wykupionych noclegów mogą być wpuszczeni na teren ośrodka w charakterze odwiedzających?

4. Czy są mikrofalówki w pokojach?

5. Czy na wyposażeniu kuchni są talerze i sztućce? Bo nie samym alkoholem żyje człowiek, z resztą, nawet piwo można czasem kulturalnie zaserwować... w głębokim talerzu

 

Odpowiedzi:

1. Tak, są czajniki na wyposażeniu domków, oprócz domku, który nie ma kuchni.

2. Tak, za świetlicą jest grill, trzeba sobie kupić węgiel i rozpałkę.

3. Mogą, ale do godz. 22-ej, chyba, ze będą przebywać na wynajętej świetlicy po 22-ej.

4. Nie ma mikrofalówek.

5. Tak, są talerze i sztućce.

 

Wynajęłam świetlicę na imprezy z czwartku na piątek i z piątku na sobotę w godzinach od 20.00 do 2:00, będziemy sobie mogli tam zrobić grilla. W świetlicy mozemy szaleć

 

Nieopodal znajduje się kąpielisko, które poddano rekultywacji i jest czysta woda, samo się oczyszcza, podobno zapłacili dużo kasy za tą rekultywację.

 

Doba zaczyna się o godz. 14:00

 

Każdy, kto przyjedzie od razu do Arturówka zgłasza się z dowodem osobistym do recepcji do Pani Ani (tak ma na imię, nie chcę podawać Jej nazwiska)

 

Słuchajcie, nie będzie żadnych rabatów ponieważ nie wpłacamy pieniążków za pobyt dwa tygodnie przed przyjazdem, a taki jest warunek, teraz o to zapytałam. Zresztą byłoby to niemożliwe z uwagi na oczekiwanie od Was na pieniążki.

 

Powyższe informacje wstawiłam też na pierwszą stronę tego wątku

 

Przeczytajcie sobie na pierwszej stronie na temat domków bo pozmieniało się troszeczkę, pojawiły się nowe domki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(BRAK MIEJSC- LISTA ZAMKNIĘTA!)
Domek nr 116 z kuchnią w terminie 16 -18 (300 zł)

carlosbueno, Sympatico i ktoś chętny ;), żeby każdego nocleg wyszedł 50 zł., a nie więcej (ten domek mogę odwołać, ale góra do weekendu musiałabym wiedzieć, także proszę mi dać znać)

Trochę się jedno z drugim wyklucza :P tak więc apelujemy do forumowiczów: JESZCZE JEDNEJ OSOBY NAM POTRZEBA!!! :D

 

No chyba że opcja odwołanie domku i zrobienie dwóch "dostawek" bo z tego co pamiętam miała być taka możliwość..?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, czy jak na dwa dni bierzemy tą świetlicę to jakąś dodatkową zrzutkę trzeba zrobić? Bo ja już się trochę pogubiłam z tymi kaucjami, szczerze mówiąc... ;)

Na miejscu się okaże ;) Nie ma się co gubić, przecież to jakieś śmieszne pieniądze na ściepę wyjdą, po jakieś 20 zeta od osoby pewnie... Bo niby jest "lista chętnych na świetlicę" ale jakoś sobie nie wyobrażam żeby dziesięcioro "wybrańców" bawiła się jak szlachta na salce a reszta kisiła się po domkach... Więcej zgrania nam potrzeba i mniej marudzenia takiego, o:

 

łee to ja nie chce, bede sie czuł jak na jakiejś szkolnej potańcówce

 

Nie narzekać, tylko pozytywy wynajdywać. Będziesz się czuł jak na szkolnej potańcówce? Poczujesz się młodziej :D O, i od razu lepsze podejście, nie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że mam wolne wtedy.

Udało mi się dostać na listę.

 

Teraz się martwię jak będzie z pieniędzmi. Niby coś tam jest na koncie, ale jak zabraknie to nie mam od kogo pożyczyć, bo mama lepiej żeby nie wiedziała, że mam debet na koncie.

 

Będziemy grać w paletki? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., Kasiuniu, na miejscu pozbieram od nas wszystkich kaskę za wynajęcie sali. Słuchaj, za 6 godzin zapłacimy 180 zł. Dzieląc tą kwotę np. na 20 osób, to wyjdzie nas po 9 zł., jeśli będzie nas więcej, to logiczne, że ta kwota będzie niższa od 9 zł. za jeden dzień.

 

Co do domku, w którym brakuje osoby, to mogę go odwołać, zobaczymy co wyniknie do końca tygodnia.

 

Słuchajcie...czy buty są zniszczone podczas paintballa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, dobrze prawisz :mrgreen:

A ja tak pytam, bo wstępnie chciałam budżet wyjazdowy planować ;)

Dzięx :D Ja mam już opracowany system "ile brać pieniędzy na wyjazd": trzeba oszacować wydatki po czym otrzymaną sumę pomnożyć x 2 :D

Będziemy grać w paletki? :mrgreen:

:shock: "paletki"? W sensie - w badmintona..? Mi się to bardziej z pingpongiem kojarzy... :shock:

Słuchajcie...czy buty są zniszczone podczas paintballa?

Nigdy nie grałem, ale zakładam że o ile mają na miejscu kombinezony do wyporzyczenia, to buty już pewnie nie. Tak samo pewnie zresztą z głową (nie wiem czy wydają hełmy; okulary ochronne to na bank, ale coś na włosy..?). Stad chyba zalecałbym kupić sobie na tą imprezę tanie trampeczki które po ewentualnym zniszczeniu będzie można bez żalu wywalić do śmieci. Osobiście zastanawiam się nad wzięciem glanów... Biorę też na wszelki wypadek zapasową "szmatławą" czapkę bo lubię swój kolor włosów :P

 

No chyba że ustalimy że "nie wali się po stopach" :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają maski zintegrowane z okularami ochronnymi z podwojna szybą termiczną. Ale one chronią tylko przód i boki głowy- włosów nie. Butów to wiadomo, ze nie maja. Tylko kombinezony moro.

 

-- 07 sie 2013, 18:34 --

 

Szkoda, ze nie ma rabatu, trudno się mówi. A co do świetlicy to zamiast robić zrzutę to myślę, że lepiej skorzystać z tego pomysłu, żeby użyć nadwyżki z kaucji. Jak wszyscy zapłacą to tam wyjdzie ponad 300zł to spokojnie starczy na dwukrotne wynajęcie świetlicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają maski zintegrowane z okularami ochronnymi z podwojna szybą termiczną. Ale one chronią tylko przód i boki głowy- włosów nie. Butów to wiadomo, ze nie maja. Tylko kombinezony moro.

O, dobre, konkretne info :brawo: Czyli czapeczka własna raczej obowiązkowa.

 

Ciekawe czy się zmieszczę ze swoimi okularami w te ochronne... :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja kupiłam trampki za 39,99.. chyba dokupie jakieś w lumpie za piątaka.

W Biedronie chyba ogólnokrajowa akcja sprzedaży trampek trwa, dopiero co kupiłem zakostkowce za 3 dychy.

 

Tak w ogóle, to farba paintballowa zdaje się że jest zmywalna, więc nawet pochlapane da się uprać myślę.

 

Albo łazić po mieście z ujebanymi farbą udając trendsettera :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×