Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Podobnież w takie upały warto pić jednak ciepłą herbatę. Kiedy wrzucamy w siebie lodowate napoje organizm szybko próbuje ocieplić, to co wpadło do żołądka, marnując przy tym energię, przez co czujemy, że jest nam jeszcze cieplej

 

Swoją drogą polecam na takie pogody zieloną herbatę. Parzę ją w dużym dzbanku i zostawiam do schłodzenia. Swoją drogą, istnieją też przesłanki, że zielona herba chłodzi od środka. Problem z nią jest jeden, za długo parzona jest gorzka, ale i do tego smaku można się przyzwyczaić. Plus cała gama dodatków - cytrynowa, imbirowa, ananasowa. No pyszota.

 

Sklep załatwiony, teraz zbieram się do klecenia obiadu. W taką pogodę wszystko idzie jak krew z nosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, Kaju zazdroszczę, Ci, bo choć opalać się nie lubię, nie lubię opalonej skóry, jednak sam fakt, że możesz opalać się, jest dla mnie czymś nierealnym, niestety...

Aneczko generalnie slonce nie sluzy wiesz czemu ale staram sie zaslaniac te miejsca. Wytrzymalam jakies 15 minut i odpadlam :D Nie wiem jak luedzie wytrzymuja caly dzien na plazy

To już kobitki kosą się umieją posługiwać :P

Tylko się za bardzo nie przypal na słońcu, miłego opalania ;)

LATEK1962, nie grozi... nie wytrzymuje zbyt dlugo :D

pije wodę z wiadra , aby się nie odwodnić w taki upał :P

[videoyoutube=nKo8dyN7EgI#at=22][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, :great:

Widziałem podobne z kotem.

 

jasaw, złościsz się czasami? Bo tu na forum jesteś taka miła, że zaczyna wątpić w twoje istnienie. Więc albo jesteś jakiś aniołem, albo masz jakieś niebiańskie warunki, albo po prostu nic o tym nie wiem.

 

Patrzę w książkę dla uczelni technicznych i myślę, że jak można tak komplikować sprawy. Gdzie słynna brzytwa Ockhama?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wpadłam" tu i dowiedziałam się, że wczoraj o mnie rozmawiano :shock:

Dziękuję bardzo Kaju i Kasiu... :lol:

Aniołem nie jestem monk.2000, ale szkoda mi czasu na złe emocje, "niszczę" je w zarodku po prostu :D

 

-- 07 sie 2013, 11:57 --

 

...a i jeszcze lubię ludzi, naprawdę :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gotuję gulasz węgierski, ale woda mi nie chce odparować i póki co mam węgierską blibrę

Dzisiaj gotowałam zupę, której jednym ze składników jest śmietana. Generalnie widmo w głowie, że na bank przy tej temperaturze się zepsuje w ciągu paru godzin, zaczęłam kombinować, co zrobić. Ostatecznie garnek wylądował w wannie z chłodną wodą, a mnie ta frustracja doprowadziła do tak skrajnego zmęczenia, że siedzę i śmierdzę sobie pijąc kawkę. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×