Skocz do zawartości
Nerwica.com

weganie i wegetarianie z forum - łączmy się!


libertynka

Rekomendowane odpowiedzi

Obadajcie jakie fajowskie przepisy przypadkiem znalazłam! :D

W życiu bym nie wpadła na to, że zrobienie lodów może być takie proste:

 

http://smakoterapia.blogspot.com/2012/07/najzdrowsze-domowe-lody-weganskie.html

 

Chociaż niektóre są ciut za bardzo odjechane jak dla mnie. ^^'

 

http://smakoterapia.blogspot.com/2013/04/domowe-lody-na-patyku-lody-z-kasza.html

 

Przepisy nie-deserowe też są i muszę przyznać, że większość brzmi smakowicie:

 

http://smakoterapia.blogspot.com/2013/08/letnie-jednogarnkowe-wariacje-roslinne.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawne jest dla mnie, jak niektórzy kiedy powiesz im, że nie jesteś lewakiem, nagle tracą swoje dotychczasowe założenia i teorie i nie bardzo wiedzą co dalej z tym począć, może tak bardzo angażują się (bo ja wiem, emocjonalnie?) w antylewacką retorykę, że siłą rzeczy obracają się w gronie tylko takich osób i takich tylko naokoło widzą. Tak bardzo by chcieli żeby wszystko, czego nie potrafią gdzieś umiejscowić było spiskiem żydo-pedo-lewacko-eko-podżegaczy, którzy jedno czego chcą to zniszczyć istniejącą na świecie harmonię.

Jeśli chodzi o przepisy to polecam stronę na fejsie weganizm.spróbujesz? Tam Dariusz Gryza najsłynniejszy weganin w Polsce jest administratorem jak i cała ekipa Empatii + ja jako była empatyczka.

Dziś Darek Gzyra + trzy b. miłe dziewczyny z Empatii byli u nas :mrgreen: , mieliśmy razem akcję - ta z portretami zwierząt, w Szczecinie jest akurat zlot tych żaglowców i jest mnóstwo ludzi, super wyszło, całe 2 dni! Gzyra fajnie nawija :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam sobie lody z banana, dodałam jeżyn. Całkiem smaczne, tylko te jeżyny niepotrzebne, bo nie dały żadnego smaku, a mają spore pestki. Ogólnie polecam :D Są bardzo proste w przyrządzeniu, no może poza tym, że powinno się je mieszać co jakiś czas (choć nie wiem czy to niezbędne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, hamburgery z probówki byłyby dobre dla mięsożerców, którzy nie mogą się obejść bez smaku mięsa. taka metoda zaoszczędziłaby cierpienia zwierzętom, więc jest godna uwagi. weganom takie hamburgery nie są potrzebne, a przynajmniej wydaje mi się, że większość by tego nie chciała jeść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warszawa duże miasto, prędzej czy później coś będzie.

 

-- 08 sie 2013, 10:58 --

 

znacie Mimi Kirk? Na mnie zrobiła mega ogromne wrażenie! Jest witarianką i wygląda tak:

 

mimi-kirk.jpg

mimi_featured.jpg

397950_652123408137668_1662514975_n.jpg

 

a wiecie ile ma lat? :shock: wygrała konkurs PETA na najseksowniejszą wegetariankę po 50. Miała wtedy 73 lata :) teraz ma prawie 75! urodziła się w 1938 roku...

 

a jak wygląda przeciętna 73-latka?

Mimi+Kirk+73.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×