Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakie cechy osobowości facetów są dla Was najważniejsze?


Gość rotten soul

5 NAJBARDZEJ POŻĄDANYCH PRZEZ CIEBIE CECH OSOBOWOŚCI MĘŻCZYZNY:  

77 użytkowników zagłosowało

  1. 1. 5 NAJBARDZEJ POŻĄDANYCH PRZEZ CIEBIE CECH OSOBOWOŚCI MĘŻCZYZNY:

    • - Troskliwość
      56
    • - Wrażliwość
      28
    • - Szarmanckość
      7
    • - Zaradność
      59
    • - Zamożność
      6
    • - Poczucie humoru
      53
    • - Inteligencja
      71
    • - Towarzyskość
      8
    • - Stanowczość
      11
    • - Brutalność
      4
    • - Wulgarność
      2
    • - Łagodność
      12
    • - Opanowanie
      37
    • - Uczynność
      4
    • - Szczodrość
      3
    • - Cwaniactwo
      3
    • - Pracowitość
      29
    • - Bycie prorodzinnym
      8
    • - Oszczędność
      6
    • - Ambicja
      26


Rekomendowane odpowiedzi

a co? skowronek gorszy niż lew? to troche taki szowinizm gatunkowy :P
alez skąd gorszy... wcale nie gorszy, tylko ładniejszy, milszy, sprytniejszy i ogólnie bardziej mniamuśny :mrgreen:

Serio wstaje godzinę przed swoim facetem, żeby się wykąpać i umalować, serio nie puszcza bąków, nie przeklina, ale tylko przy mężczyznach, przy kobietach potrafi taką wiązanę ułożyć, że nawet ja mięknę. Bez szpilek się pokaże, ale np. nie ma opcji, żeby pokazała się facetowi w dresie albo polarowych gatkach, bo kobiecie nie wypada.
A jak gościu kiedys ja zobaczy bez tapety, to dostanie wstrząsu :lol: chyba ona ma bardzo niskie zdanie o sobie i brak jej pewnosci siebie, ze sie tak maskuje :bezradny:

 

Oczywiscie wobec nich też ma wymagania, np. facet poniżej 180-185 jest dla niej niemęski i odpada w przedbiegach.
Strasznie to płytkie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vian, no bez jaj, już nie pytam i tak była wkurzona o tego smsa, akurat wyciąłem ten fragment.

 

ale jestem pewny, że się nie boi tego, ona nie jest pruderyjna, chleje browary, klnie jak szewc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, nie jest zaburzona, raczej silna psychicznie, może po prostu tak by się jej zakodowało w głowie.

 

Może obserwacja jak on sika na stojąca ją podnieca, że taki męski jest ?

 

może raczej tworzy w swojej głowie jakiś obraz, wizerunek i ten widok popsuł by jej cały efekt.

 

każdy tworzy taki wizerunek kogoś, powiedzenie: straciłeś/aś w moich oczach właśnie do tego się odnosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, nie jest zaburzona, raczej silna psychicznie, może po prostu tak by się jej zakodowało w głowie.

 

Może obserwacja jak on sika na stojąca ją podnieca, że taki męski jest ?

 

może raczej tworzy w swojej głowie jakiś obraz, wizerunek i ten widok popsuł by jej cały efekt.

 

każdy tworzy taki wizerunek kogoś, powiedzenie: straciłeś/aś w moich oczach właśnie do tego się odnosi.

 

odwracając to w drugą stronę.. niektórych facetów kręcą babki ,,z jajami,, . co Was kręci w takim typie kobiet? czy jakbyście zobaczyli swoją ukochaną na moto albo wygrywającą w siłowaniu na rękę z jakimś wielkim typem to straciłaby ona na swej kobiecości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może obserwacja jak on sika na stojąca ją podnieca, że taki męski jest ?

 

może raczej tworzy w swojej głowie jakiś obraz, wizerunek i ten widok popsuł by jej cały efekt.

 

każdy tworzy taki wizerunek kogoś, powiedzenie: straciłeś/aś w moich oczach właśnie do tego się odnosi.

Tzn nie żebym ja chciała koniecznie obrazić Twoją koleżankę, ale to ciągle głupawo, bo wychodzi na to, że nie tyle zna swojego faceta, co kurczowo trzyma się swojego WYOBRAŻENIA o nim. Takie związki z reguły kończą się z wielkim rozczarowaniem po stronie wyobrażającego sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, ok dzięki, no racja odwaga to bardzo ceniona sprawa i imponująca.

 

 

 

silence_sadness, dzięki za odpowiedź, a tolerowałabyś, gdyby jakiś facet miał przyjaciółkę i spotykał się z nią codziennie?

 

czy to byłaby zdrada taka psychiczna?

 

 

Przyjaźń bym tolerowała.. Chce niech ma przyjaciół, spotyka się z nimi, rozmawia ale niech pamięta gdzie są granice PRZYJAŹNI..

Przytulenie od czasu do czasu, cmok w policzek na przywitanie, pożegnanie może być. Nie przeszkadzało by mi to..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^ej serio nie widzisz w tym nic zlego? bo ja uwazam ze wlasnie taka zdrada psychiczna jest gorsza od tej fizycznej. i wiem ze bardziej by mnie bolalo gdyby koles wolal z nia rozmawiac i pic kawe albo po prostu spedzac czas zamiast ze mna. juz wolalabym nawet zeby stwierdzil ze go nie pociagam i udal sie na dziwki. czulabym sie wtedy o wiele mniej upokorzona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

socorro,

odwracając to w drugą stronę.. niektórych facetów kręcą babki ,,z jajami,, . co Was kręci w takim typie kobiet? czy jakbyście zobaczyli swoją ukochaną na moto albo wygrywającą w siłowaniu na rękę z jakimś wielkim typem to straciłaby ona na swej kobiecości?

 

raczej wolę rowerzystki, choć motocyklistki też niektóre fajne, a z siłaczek, to kulturystki są już zbyt dopakowane i sztangistki, ale np. fitnesski typu Larissa Reis, są cholernie seksowne, patrz na to:

Vian

 

Tzn nie żebym ja chciała koniecznie obrazić Twoją koleżankę, ale to ciągle głupawo, bo wychodzi na to, że nie tyle zna swojego faceta, co kurczowo trzyma się swojego WYOBRAŻENIA o nim. Takie związki z reguły kończą się z wielkim rozczarowaniem po stronie wyobrażającego sobie.

 

haha, ok, po prostu niektóre tak do tego podchodzą, a czy to mądre czy głupie to już inna sprawa ;)

 

silence_sadness, no o dziwo zgadzam sie z uzytkowniczką forum - elo. zakochani świata poza sobą nie widzą, więc ta przyjaźń to juz byłby jakiś znak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14,

 

ale znak czego?

 

no, że związek jest słaby.

 

Nie ma chyba nic gorszego w zwiazku niz kisic sie we dwoje i zamknac na reszte swiata

 

może w takich związkach bez miłości, ale gdy jest miłość, wtedy tworzy się nowa jakość, przy której świat blednie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może w takich związkach bez miłości, ale gdy jest miłość, wtedy tworzy się nowa jakość, przy której świat blednie

Co prawda brak mi doświadczenia w tym temacie, ale takie coś to chyba na krótką metę jest dobre, człowiek to w końcu istota społeczna ile można w końcu żyć tylko sobą i partnerem, nawet dla mocno zakochanych chyba na tym się świat nie kończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, absolutnie nie zgadzam sie z Twoja teoria. Zwiazek to nie wiezienie a czlowiek potrzebuje towarzystwa innych ludzi oprocz siebie nawzajem. Bardzo mnie cieszy w takim razie, ze moj facet nie zamyka sie wylacznie na mnie bo bym sie udusila w takim zwiazku i ma znajomych z ktorymi spotyka sie rowniez kiedy ja nie mam czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, nie da sie niestety tych spolecznych teoryjek, przelozyc na temat milosci.

 

Candy14, ja nie mowilem o wiezieniu, ze tam ktos kogos zmusza itp, tylko o wspolnym tworzeniu czegos, przy czym swiat blaknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silence_sadness, złego może nic, najlepiej gdyby miał taką możliwość, ale nie chciałby :)

 

może przecież spędzać czas z nią i z przyjaciółmi. :)

 

osobiście jestem zwolenniczką ,,wolności,, w związkach :) nie chodzi tu od razu o ,,wolne związki,, w powszechnym tego słowa znaczeniu - Ty sobie i ja sobie, ale o taką relację, która satysfakcjonowałaby obydwie strony, z pewną dozą zaufania- w myśl słów ,,kochaj i rób co chcesz,, :) jestem z kimś, bo tego właśnie chce i ta osoba jest moim partnerem też dlatego, że chce i dopóki chce. NIC NA SIŁĘ- kochasz to jesteś, nie to nara, piątka 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×