Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakie cechy osobowości facetów są dla Was najważniejsze?


Gość rotten soul

5 NAJBARDZEJ POŻĄDANYCH PRZEZ CIEBIE CECH OSOBOWOŚCI MĘŻCZYZNY:  

77 użytkowników zagłosowało

  1. 1. 5 NAJBARDZEJ POŻĄDANYCH PRZEZ CIEBIE CECH OSOBOWOŚCI MĘŻCZYZNY:

    • - Troskliwość
      56
    • - Wrażliwość
      28
    • - Szarmanckość
      7
    • - Zaradność
      59
    • - Zamożność
      6
    • - Poczucie humoru
      53
    • - Inteligencja
      71
    • - Towarzyskość
      8
    • - Stanowczość
      11
    • - Brutalność
      4
    • - Wulgarność
      2
    • - Łagodność
      12
    • - Opanowanie
      37
    • - Uczynność
      4
    • - Szczodrość
      3
    • - Cwaniactwo
      3
    • - Pracowitość
      29
    • - Bycie prorodzinnym
      8
    • - Oszczędność
      6
    • - Ambicja
      26


Rekomendowane odpowiedzi

bittersweet, tam była mowa o godności faceta, a nie kobiety :)

 

Candy14, ich podwaliny związku są takie, że uważa go za męskiego. więc jakby przestała go za takiego uważać, to pewnie by zerwała.

 

-- 04 sie 2013, 22:27 --

 

elo,

po tym co napisales moge jedynie przypuszczac ze jest mega urodziwa i ma w czym przebierac.

 

tak sobie, ja bym jej nie chciał.

 

tak czy siak mozesz ja ode mnie serdecznie pozdrowic

 

ok powiem jej tak: pisałem o Tobie w necie i forumowiczka elo Cię pozdrawia:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, czemu współczuć, widocznie nie narzeka skoro z nią jest.

 

Candy14, no nie jedyna, jakby go zobaczyła, że płacze to też by zerwała, takich przykładów można mnożyć.

 

widzisz, żeby być męskim trzeba spełnić wiele warunków i wystarczy wyłożyć się na jednym aby wszystko przepadło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, tam była mowa o godności faceta, a nie kobiety :)
No dokładnie, wygląda na to, że jak facet sika jak kobieta, to jest to dla niego uwłaczające... taki podtekst, że faceci nie chcą sie zniżac do zachowania kobiet, bo to poniżej ich godności. Taki kiblowy szowinizm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, pewnie dla wielu tak jest właśnie.

 

ale można też spojrzeć, że niegodne lwa jest śpiewać jak skowronek i niegodne skowronka jest ryczeć jak lew.

 

a przecież kobieta i facet się różnią tak jak lew od skowronka.

 

-- 04 sie 2013, 22:52 --

 

elo,

to smutne. jeszcze bardziej mu wspolczuje bo albo milosc do niej go totalnie zaslepila albo jest po prostu desperatem

 

ani jedno ani drugie, bo ona strasznie nie lubi romantyków i desperatów, zapewne gość jest w typie samca alfa (z jej opowieści tak wynika).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, pewnie dla wielu tak jest właśnie.

 

ale można też spojrzeć, że niegodne lwa jest śpiewać jak skowronek i niegodne skowronka jest ryczeć jak lew.

 

a przecież kobieta i facet się różnią tak jak lew od skowronka.

Ładnie wybrnałeś tym porównaniem ;) tylko kto tu jest skowronkiem a kto lwem ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, ich podwaliny związku są takie, że uważa go za męskiego. więc jakby przestała go za takiego uważać, to pewnie by zerwała.

Ej, powiedzmy sobie jasno - to głupia jest zwyczajnie.

 

Do mnie ostatnio kolega w robocie co czytam, pewnie jakiś romans. Mówię mu, że książkę sf i że nie znoszę romansów. A on do mnie "Ty to romansów nie czytasz, telenowel nie oglądasz, wybierać ciuchów nie lubisz, ty to w ogóle niekobieca jesteś". Niby poniekąd miał rację, ja mam mało stricte kobiecych cech, ale zabrzmiało to tak, jakby kobiecość polegała na telenowelach, harlequinach i ciuchach. Cholernie to płytkie i moim zdaniem świadczy o głupocie. Nie niskiej inteligencji, tylko zwyczajnym braku mądrości.

 

Tak samo z tą męskością - męskość się nie wyraża w sposobie sikania, oglądaniu meczy, mięśniach, zaroście, duszeniu w sobie łez czy innych pierdołach, tylko w osobowości.

 

Dziewczyna jest dla mnie durna, mam nadzieję, że ktoś z nią kiedyś zerwie jak puści bąka, bo przecież wszyscy wiedzą, że kobiety nie pierdzą, chyba, że tęczą. Może to by ją czegoś nauczyło.

 

 

A co do skowronków i lwów - ja to bym cholernie mocno chciała mieć skowronka, co ryczy jak lew! Wy nie? Niby czemu niegodne. :D To byłby totalnie wyjątkowy skowronek, bo wszystkie inne świergolą, a tylko mój by ryczał, wspaniałe. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do skowronków i lwów - ja to bym cholernie mocno chciała mieć skowronka, co ryczy jak lew! Wy nie? Niby czemu niegodne. :D To byłby totalnie wyjątkowy skowronek, bo wszystkie inne świergolą, a tylko mój by ryczał, wspaniałe. :)

 

no niby tak, ale samica skowronka, odrzuciłaby zaloty samca, który ryczy jak lew, odleciałaby w popłochu.

 

a co skowronkowi po Twojej sympatii? trzeba wg ich kryteriów patrzeć imo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, a jakich bardziej wartościujesz? w typie emo coś mi się zdaje :P

nie przepadam za samcami alfa i jesli mialabym wybierac miedzy takim osobnikiem a chociazby wlasnie takim emo wybor bylyby oczywisty ;)

tylko nie za bardzo rozumiem czemu akurat pomyslales o emo (chodzi o moj avatar?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem na myśli piejącego koguta jak pisałem o lwie :angel:
skowronek i piejacy kogut, teraz wszystko sie zgadza :mrgreen:
Dziewczyna jest dla mnie durna, mam nadzieję, że ktoś z nią kiedyś zerwie jak puści bąka, bo przecież wszyscy wiedzą, że kobiety nie pierdzą, chyba, że tęczą.
:lol: moze ona śpi w makijażu i po domu biega w szpilkach, inaczej by była niekobieca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, powiedzmy sobie jasno - to głupia jest zwyczajnie.

 

Do mnie ostatnio kolega w robocie co czytam, pewnie jakiś romans. Mówię mu, że książkę sf i że nie znoszę romansów. A on do mnie "Ty to romansów nie czytasz, telenowel nie oglądasz, wybierać ciuchów nie lubisz, ty to w ogóle niekobieca jesteś". Niby poniekąd miał rację, ja mam mało stricte kobiecych cech, ale zabrzmiało to tak, jakby kobiecość polegała na telenowelach, harlequinach i ciuchach. Cholernie to płytkie i moim zdaniem świadczy o głupocie. Nie niskiej inteligencji, tylko zwyczajnym braku mądrości.

 

Tak samo z tą męskością - męskość się nie wyraża w sposobie sikania, oglądaniu meczy, mięśniach, zaroście, duszeniu w sobie łez czy innych pierdołach, tylko w osobowości.

 

Dziewczyna jest dla mnie durna, mam nadzieję, że ktoś z nią kiedyś zerwie jak puści bąka, bo przecież wszyscy wiedzą, że kobiety nie pierdzą, chyba, że tęczą. Może to by ją czegoś nauczyło.

 

może nie durna, tylko oprócz tej treści męskości - męskiej osobowości, lubi tez odpowiednią formę, symbolikę.

tak jak wykwintny posiłek, lubi jeść srebrnymi sztućcami a nie ceramicznymi.

 

 

nie przepadam za samcami alfa i jesli mialabym wybierac miedzy takim osobnikiem a chociazby wlasnie takim emo wybor bylyby oczywisty ;)

tylko nie za bardzo rozumiem czemu akurat pomyslales o emo (chodzi o moj avatar?)

 

tak, po awatarze i po 'spox':D

 

zmienny, a co Ty za samice skowronka się wypowiadasz, hę? :>

 

czuje się obligowany bo oglądam programy przyrodnicze na animal planet :]

 

skowronek i piejacy kogut, teraz wszystko sie zgadza

 

pozostańmy przy tym lwie jednak :mrgreen:

a co? skowronek gorszy niż lew? to troche taki szowinizm gatunkowy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna jest dla mnie durna, mam nadzieję, że ktoś z nią kiedyś zerwie jak puści bąka, bo przecież wszyscy wiedzą, że kobiety nie pierdzą, chyba, że tęczą.
:lol: moze ona śpi w makijażu i po domu biega w szpilkach, inaczej by była niekobieca ;)

Ja serio znam taką. Szalenie błyskotliwa dziewczyna jeśli chodzi stricte o intelekt, a w życiowych kwestiach głupia jak kapusta. Serio wstaje godzinę przed swoim facetem, żeby się wykąpać i umalować, serio nie puszcza bąków, nie przeklina, ale tylko przy mężczyznach, przy kobietach potrafi taką wiązanę ułożyć, że nawet ja mięknę. Bez szpilek się pokaże, ale np. nie ma opcji, żeby pokazała się facetowi w dresie albo polarowych gatkach, bo kobiecie nie wypada.

 

Oczywiscie wobec nich też ma wymagania, np. facet poniżej 180-185 jest dla niej niemęski i odpada w przedbiegach.

 

Kompletny idiotyzm.

 

może nie durna, tylko oprócz tej treści męskości: osobowości, lubi tez odpowiednią formę, symbolikę.

tak jak wykwintny posiłek, lubi jeść srebrnymi sztućcami a nie ceramicznymi.

Srebrne sztućce są wporzo, ale jak ktoś odrzuca posiłek nie dlatego, że niedobry, ale bo sztućce, to ma zwyczajnie nierówno pod kopułą albo jest z jakiegoś kompletnie oderwanego od rzeczywistości świata (co w sumie sprowadza się do pierwszego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna jest dla mnie durna, mam nadzieję, że ktoś z nią kiedyś zerwie jak puści bąka, bo przecież wszyscy wiedzą, że kobiety nie pierdzą, chyba, że tęczą.

Znałem taką co pierdziała po oleju rycyniowym ( ale tylko po nim ) wiatrami o bukiecie fiołków. Ale nie wiem , moze to był wyjątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vian,

Srebrne sztućce są wporzo, ale jak ktoś odrzuca posiłek nie dlatego, że niedobry, ale bo sztućce, to ma zwyczajnie nierówno pod kopułą albo jest z jakiegoś kompletnie oderwanego od rzeczywistości świata (co w sumie sprowadza się do pierwszego).

 

no w sumie racja, wyślę jej zaraz sms i się zapytam, o co jej dokładnie chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znałem taką co pierdziała po oleju rycyniowym ( ale tylko po nim ) wiatrami o bukiecie fiołków. Ale nie wiem , moze to był wyjątek.

A niech Cię, teraz mi się przyśni jak to sprawdzasz organoleptycznie. ^^'

 

no w sumie racja, wyślę jej zaraz sms i się zapytam, o co jej dokładnie chodzi.

Przyślij ją do nas! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×