Skocz do zawartości
Nerwica.com

jestescie uzaleznieni od...


VTEC

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, muszę dodać jako czwarte uzależnienie do listy to forum. Dawno w życiu nic mnie tak nie wciągnęło. W pracy (czasami podglądam, ale nie czuję się zbyt komfortowo by coś pisać) to się nie mogę doczekać jak wrócę do domu zobaczyć co jest grane dzisiaj na nerwicy i popisać z Wami na przeróżne tematy. Tak, to zdecydowanie już jest nałóg, nie ma co się oszukiwać.

 

Widać to z resztą po statystykach. Nie minęło jeszcze 2 miesiące od rejestracji a niedługo padnie tysięczny post, nie wspominając już o jakiś 2 tys. wysłanych i i odebranych PW. Forum wciąga jak bagno. Bez dwóch zdań.

Ja na to forum przyszedłem najpierw po to, żeby się o coś zapytać, ale wyszło tak, że zostałem na dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie,po prostu lubię to uczucie towarzyszące kradzieży,lubię spierdalać przed policją wtedy w końcu czuję jakieś wyraźne emocje.

 

To brakuje Ci w życiu silnych podniet,żeby w takie akcje sie wbijać.

Ja mam we łbie ciągły ruch ( ADHD) ,szukam spokoju tylko spokoju umysłu . Spird++alanie przed policją i ta adrenalina rozpirduła by mi serce i tak obciązone steresem , pośpichem i rozciapciapciałymi nerwami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obsesyjnie od papierosow, zielonej herbaty, muzyki.

kiedys mozna powiedziec, ze ladowalem sie w alkoholizm(nie miale deliry, bo zawsze po ciagach robilem przerwy), ale wiele spraw w mojej glowie odwrocilo sie do gorny nogami, i teraz czuje obrzydzenie do alko.

 

-- 23 paź 2013, 23:29 --

 

lubię spierdalać przed policją wtedy w końcu czuję jakieś wyraźne emocje.

mmuhahah, na szczescie z tego wyroslem :mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nie jestem uzależniona, nie wiem czy tak się w ogóle da, ale ośmielę się twierdzić, że nie uzależniam się

jeśli chodzi o napoje energetyczne to bardzo lubię i piję od lat, czasami parę dziennie, czasami długo nic, ale nie czuję jakiegoś "kopa" ani go nie potrzebuję, po prostu lubię smak tak samo jak coli czy soku owocowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×