Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Saraid, dzisiaj akurat nie dam rady, bo nie dadzą mi wolnego w pracy :roll:

mam nadzieję, że przejdzie samo, bo nie przypominam sobie żebym się uderzyła albo źle stanęła, cokolwiek...

jak do jutra nie przejdzie to wtedy pójdę do lekarza, możliwe że to chwilowe przeciążenie, bo cały weekend miałam w ruchu - w sobotę konie, wczoraj góry

 

-- 05 sie 2013, 05:44 --

 

a tak swoją drogą nie lubię chodzić do swojej lekarki, bo w związku z moją nerwicą, zawsze mi mówi, że wymyślam i wmawiam sobie różne rzeczy, a mieszkając na wsi nie mam zbyt wielu opcji jeśli chodzi o przychodnie :? a dojeżdżać dalej też bez sensu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że przejdzie samo, bo nie przypominam sobie żebym się uderzyła albo źle stanęła, cokolwiek...

jak do jutra nie przejdzie to wtedy pójdę do lekarza, możliwe że to chwilowe przeciążenie, bo cały weekend miałam w ruchu - w sobotę konie, wczoraj góry

 

Może być tak jak myślisz. Mnie po górach ból kolan złapał, babka w aptece poleciła maść na stłuczenia, przeszło po paru dniach. Nigdzie się nie uderzyłam, ani nic z tych rzeczy. Ot, za duże obciążenie. Ale nie bagatelizuj, jeśli po maściach nie przejdzie to koniecznie do lekarza! Bo gdybać sobie można, ale gorzej jak wyjdzie z tego jakaś smutna historia ;)

 

Bry jak tam u Was? Nie lubię poniedziałków...

U mnie jako tako, próbuję poderwać tyłek do góry, ale fotel jest za wygodny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×