Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakie cechy osobowości facetów są dla Was najważniejsze?


Gość rotten soul

5 NAJBARDZEJ POŻĄDANYCH PRZEZ CIEBIE CECH OSOBOWOŚCI MĘŻCZYZNY:  

77 użytkowników zagłosowało

  1. 1. 5 NAJBARDZEJ POŻĄDANYCH PRZEZ CIEBIE CECH OSOBOWOŚCI MĘŻCZYZNY:

    • - Troskliwość
      56
    • - Wrażliwość
      28
    • - Szarmanckość
      7
    • - Zaradność
      59
    • - Zamożność
      6
    • - Poczucie humoru
      53
    • - Inteligencja
      71
    • - Towarzyskość
      8
    • - Stanowczość
      11
    • - Brutalność
      4
    • - Wulgarność
      2
    • - Łagodność
      12
    • - Opanowanie
      37
    • - Uczynność
      4
    • - Szczodrość
      3
    • - Cwaniactwo
      3
    • - Pracowitość
      29
    • - Bycie prorodzinnym
      8
    • - Oszczędność
      6
    • - Ambicja
      26


Rekomendowane odpowiedzi

Gdybym miał dziewczynę i zauważyłbym, że lubi się spotykać z jakimś facetem, który jest przystojny i na dodatek sam, to miałbym ograniczone zaufanie do niej i nie widzę w tym nic nienormalnego.

ale ze co? nie moze miec kumpli no chyba ze niesamotnych i brzydkich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ania_taka,

hmm tutaj sie z Tobą nie zgodzę, myślę że jednak pewne sprawy warto przemyśleć, dać sobie czas, zastanowic się, ale moge się mylić, to tylko moje zdanie :)

Ania ja tylko żartowałem. Wcale tak nie uważam. Sam jestem z rozbitej rodziny, ale tam akurat decyzja rozwodu była jak najbardziej słuszna i niepotrzebnie tak długo z nią zwlekano.

hmmm tu ja się wypowiem: nie, nie tolerowałabym, poza tym nie wierzę w przyjaźń damsko-męską

Rozsądnie. Też w nią absolutnie nie wierzę. Chyba że jedna ze stron jest homo, to wtedy tak.

a czy to byłaby zdrada psychiczna? nie wiem. A czy flirt (rozmowy) jest zdradą psychiczną?

Coś w tym jest ze zdrady (albo jest na dobrej drodze do niej), bo żaden partner/ka by się nie ucieszył/a gdyby się o takowym dowiedział/a. Osobiście ja bym tego nie akceptował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ania_taka,
hmm tutaj sie z Tobą nie zgodzę, myślę że jednak pewne sprawy warto przemyśleć, dać sobie czas, zastanowic się, ale moge się mylić, to tylko moje zdanie :)
Ania ja tylko żartowałem. Wcale tak nie uważam. Sam jestem z rozbitej rodziny, ale tam akurat decyzja rozwodu była jak najbardziej słuszna i niepotrzebnie tak długo z nią zwlekano.

przykro mi z tego powodu, aczkolwiek czasem faktycznie lepiej jest zyc osobno niz w jakims toksycznym zwiazku, zarowno dla stron jak i dla dzieci

 

a czy to byłaby zdrada psychiczna? nie wiem. A czy flirt (rozmowy) jest zdradą psychiczną?
Coś w tym jest ze zdrady (albo jest na dobrej drodze do niej), bo żaden partner/ka by się nie ucieszył/a gdyby się o takowym dowiedział/a. Osobiście ja bym tego nie akceptował.

hmm on a ja w pewnym momencie zycia zgodzilam sie to akceptować, i co? sama zaczelam flirtowac. a najgorsze jest to polubilam to. Obcy faceci mnie dowartościowują. Przykre ale prawdziwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki zdrowy facet zaakceptuje "przyjaciela" swojej kobiety? czy kobieta przyjaciółkę swojego partnera. Ok kolega.koleżanka z pracy czy coś no dobra ale po kiego grzyba przyjaciel/ka poza zwiazkiem partner ma być przyjacielem a reszta to znajomy/a albo kolega/żanka i do widzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche.,

Ale jaki zdrowy facet zaakceptuje "przyjaciela" swojej kobiety?

To będzie idiotą i naiwniakiem. Bardzo dobrze że napisałaś to słowo w cudzysłowie :D

partner ma być przyjacielem

Właśnie. I to jedynym.

 

ania_taka

hmm on a ja w pewnym momencie zycia zgodzilam sie to akceptować, i co? sama zaczelam flirtowac. a najgorsze jest to polubilam to. Obcy faceci mnie dowartościowują. Przykre ale prawdziwe

Czyli co? "Niewinny" flirt nie prowadzi chyba do niczego dobrego? Sama to polubiłaś, więc może z czasem polubisz przejście na wyższy poziom flitru, żeby poczuć się jeszcze bardziej dowartościowana. Lepiej sobie odpuścić takie zabawy, jeśli naprawdę się kocha drugą połówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ania_taka

hmm on a ja w pewnym momencie zycia zgodzilam sie to akceptować, i co? sama zaczelam flirtowac. a najgorsze jest to polubilam to. Obcy faceci mnie dowartościowują. Przykre ale prawdziwe
Czyli co? "Niewinny" flirt nie prowadzi chyba do niczego dobrego? Sama to polubiłaś, więc może z czasem polubisz przejście na wyższy poziom flitru, żeby poczuć się jeszcze bardziej dowartościowana. Lepiej sobie odpuścić takie zabawy, jeśli naprawdę się kocha drugą połówkę.

 

wiem ze powinnam tak zrobic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czytałaś, co napisałem niżej?

sorry..pewnie rzeczywiscie nie doczytalam bo nie bylo mnie kilka dni na forum i mam 8 stron nieprzeczytanych postow wiec skacze i czytam po lebkach :oops:

 

Ale jaki zdrowy facet zaakceptuje "przyjaciela" swojej kobiety? czy kobieta przyjaciółkę swojego partnera.

A kto tu jest zdrowy :D Ja tam nie mam nic przeciwko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki zdrowy facet zaakceptuje "przyjaciela" swojej kobiety? czy kobieta przyjaciółkę swojego partnera.

Myślę , że to prawda ... przynajmniej w serialach tak jest , że zawsze się to kończy romansem , a jak wiadomo one są odzwierciedleniem naszej rzeczywistości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet,

No chyba tu go znasz, a ja nie, więc wiesz lepiej. Po za tym nie wiem czy Twój facet zna Twojego przyjaciela i w jakim stopniu bo to jest dość istotne. Pisząc moją opinię zakładałem, że drugi partner za bardzo nie zna tego przyjaciela.

 

Cóż przedstawiając moje zdanie dość mocno uogólniłem, ale po prostu nie wierzę, że kobieta i mężczyzna mogą się bardzo lubić i jednocześnie nigdy nie spojrzą na siebie pożądliwie i przez głowię im nie przemknie myśl, że chcieliby razem wskoczyć do łóżka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba tu go znasz, a ja nie, więc wiesz lepiej. Po za tym nie wiem czy Twój facet zna Twojego przyjaciela i w jakim stopniu bo to jest dość istotne. Pisząc moją opinię zakładałem, że drugi partner za bardzo nie zna tego przyjaciela.
Mój facet nie jest za bardzo towarzyski /w przeciwienstwie do mnie/ i jako taki nie wgłebia sie w moje przyjaźnie czy znajomości. Myślę, że po prostu zakłada,ze nie będe mu wycinac żadnych numerów za plecami. Dla mnie to prawidłowa postawa i za to m.in. go cenię.

Zresztą, gdyby mnie chciał ograniczac w jakiś kontaktach, to bym go smiechem zabiła, to tak na marginesie.

Cóż przedstawiając moje zdanie dość mocno uogólniłem, ale po prostu nie wierzę, że kobieta i mężczyzna mogą się bardzo lubić i jednocześnie nigdy nie spojrzą na siebie pożądliwie i przez głowię im nie przemknie myśl, że chcieliby razem wskoczyć do łóżka.
Do tego żeby miec pożądliwe mysli wcale nie trzeba sie lubic ani nawet dobrze znać :lol: Zresztą uwazam, że mozna sie lubic miedzypłciowo aseksualnie, jak brat z siostrą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra kolejne pytanie do forumowiczek, czy wasz facet powinien sikać archetypowo po męsku na stojąco, czy na siedząco bardziej higienicznie? mowa o wc domowym, a nie publicznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, bittersweet czyli nie straciliby godności w Waszych oczach?

widać są różne opinie,

bo np. niedawno moja znajoma zgodziła się z tym co mówi bohater tego filmu:

 

http://www.youtube.com/watch?v=pPKyDzQd880

 

i powiedziała, że od razu by z facetem zerwała, gdyby go przyłapała jak leje na siedząco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, bittersweet czyli nie straciliby godności w Waszych oczach?

widać są różne opinie,

bo np. niedawno moja znajoma zgodziła się z tym co mówi bohater tego filmu:

 

http://www.youtube.com/watch?v=pPKyDzQd880

 

i powiedziała, że od razu by z facetem zerwała, gdyby go przyłapała jak leje na siedząco.

Nie wiedziałam, że lanie na siedząco jest niegodne... od dzisiaj zaopatruje sie w lejek, żeby tez z godnością obsikiwać deskę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×