Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy tylko ja tak mam???


Lusesita Dolores

Rekomendowane odpowiedzi

Tu niech się wypowiedzą osoby z osób. Unikajaca czy macie coś w ten desek???

Wypowiem się jako osoba z osób: nie mam pojęcia :D Ja też miałem kiedyś podobne jazdy (już nawet po zakończeniu romansu ze speedem). Ale wydaje mi się że to właśnie samonakręcanie na głupie myśli, tak bym to niefachowo nazwał. Dziś już tego nie ma, ale pozostała mi "pamiątkowa drobnostka" - mianowicie, jak wchodzę do autobusu i proszę o bilet, podając nazwę miejscowości docelowej, to te słowo, nazwę miasta, "wypluwam" jak najszybciej, a po wypowiedzeniu robię niedostrzegalne chyba nawet dla innych, szybciutkie "skrzywienie" ust, tak jakbym "pozbywał" się tego słowa - ten odchył ma genezę w tym, że jak mówię gdzie jadę, to myślę sobie że kierowca wydając mi bilet pomyśli sobie o mnie coś niechlubnego w związku z moim "miejscem docelowym" (!). Totalna irracjonalka, ale cholera, nie potrafię zawsze nad tym zapanować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerwona Malina - No niestety sa to objawy choroby, ale lekami sie to w obecnych czasach dobrze trzyma pod kontrola...Ja bralam Solian - ale tylko przytylam i miesiaczka mi sie zablokowala, Ketrel tez bralam, ale tak sobie to bylo, choc na spanie to bardzo dobrze dzialal. Aktualnie biore Abilify 30mg i Lamitrin 100mg i jest ok. Abilify to jeden z najnowoczesniejszych neuroleptykow, moge tylko polecac...:-) Spytaj swojego lekarza najlepiej. Nie jest to lek tani ale na ryczalt nie powinnas wiecej zaplacic niz 4PLN za opakowanie. Podobnie jest i z Solianem.Trzeba pamietac o regularnym braniu i bedzie ok:-) Glowa do gory!! Pozdrawiam Cie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, nie pomaga ten rispolept?

Pomaga czy nie, jak sama wcześniej zauważyłaś, ludzie nie przestaną się gapić dlatego że biorę leki. Gapią się i będą gapić i nikt mi nie wmówi że to mój wymysł, bo ja widzę że się gapią i wiem co im chodzi po głowach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu niech się wypowiedzą osoby z osób. Unikajaca czy macie coś w ten desek???

Wypowiem się jako osoba z osób: nie mam pojęcia :D Ja też miałem kiedyś podobne jazdy (już nawet po zakończeniu romansu ze speedem). Ale wydaje mi się że to właśnie samonakręcanie na głupie myśli, tak bym to niefachowo nazwał. Dziś już tego nie ma, ale pozostała mi "pamiątkowa drobnostka" - mianowicie, jak wchodzę do autobusu i proszę o bilet, podając nazwę miejscowości docelowej, to te słowo, nazwę miasta, "wypluwam" jak najszybciej, a po wypowiedzeniu robię niedostrzegalne chyba nawet dla innych, szybciutkie "skrzywienie" ust, tak jakbym "pozbywał" się tego słowa - ten odchył ma genezę w tym, że jak mówię gdzie jadę, to myślę sobie że kierowca wydając mi bilet pomyśli sobie o mnie coś niechlubnego w związku z moim "miejscem docelowym" (!). Totalna irracjonalka, ale cholera, nie potrafię zawsze nad tym zapanować :D

Gdybyś mieszkał w Swornych gaciach,to co byś powiedział ? ;)( Miejscowość w woj. pomorskim )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co mam zrobic, ludzie na zewnatrz mnie obserwuja i gapia sie na mnie. Boje sie wychodzic. Mieszkam w bloku i mam wrazenie ze ludzie z przeciwnego bloku obserwuja co robie w pokoju, tez tak macie?

mnie też obserwują.

normalnie mam firany, a jak ciemnawo i światełko włączyć trza to grube rolety.

latarką w nocy nie raz świecono po oknach.

jak stoją w grupkach to też obgadują.

nie wydaje mi się, żeby mi się wydawało

czemu? bo ja dużo wiem, dużo dostrzegam, mam myśli niepoprawne politycznie, mam świadomość niecnych knowań i oni wiedzą, że ja wiem

no ale w końcu lekarze twierdzą żem zdrów, więc znaczy, że wszyscy tak mają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×