Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupy, życie wśród codziennych obowiązków (zero filozofii), potem zmęczenie tym wszystkim, burda u sąsiadów, której musiałem wysłuchiwać, lekko popsuła mi humor, regenerująca drzemka, a teraz rock'n'roll i forum. Chyba wezmę książkę historyczną, stałem się bardzo obojętny. Czasem w tym moja siła, czasem słabość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzisiejszy dzień - hmm, nie zaczął się zbyt dobrze, ale żeby walczyć z resztkami agorafobii jeszcze z zeszłego roku, planuję zrobić sobie małą wycieczkę pociągiem, samemu. W sumie jakieś 160km. W razie czego będę ratować się benzo, choć nigdy tego nie robiłem.

Cóż, nie wiem czy dobrze robię jadąc, ale spróbować trzeba. Byle wrócić w jednym kawałku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm zapomniałam wczoraj wziąść leków - a dzisiaj wyjątkowo gorsze samopoczucie - nie wiem czy dlatego ze nie wzielam, czy tak po prostu... a taki ładny dzień, sprobuje poprawic sobie chumor jakos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byle wrócić w jednym kawałku.
dobre :brawo:

 

Też mam agorafobię i już mnie mdli na samą myśl, że jadę jutro do pracy- tramwajem :zonk: Potem cały dzień w pracy i zerkanie na zegarek ile minęło...1...2....3.... a pracuję 12h !!! :why: A potem znowu pokonać drogę do domu...eh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minął dość spokojnie i przyjemnie. Po masażu czuję się świetnie. Rozluźniona, senna. O tej godzinie to rzadkość.

Trochę z wyprzedzeniem :hide: myślę o poniedziałkowych badaniach i wizycie u endokrynologa we wtorek.

Martwi mnie wyjście podczas upałów, bo nie wiem na ile to problem realny, a na ile wymyślony przeze mnie??

Dlatego właśnie dzisiaj zajęta byłam racjonalizowaniem moich lęków i obaw :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, mimo upału, mam więcej energii. Pomagają mi masaże, co jest budujące. Nie siedzę długo przed komputerem, muszę ograniczyć, koniecznie. Zmieniam pewne szkodliwe dla mnie przyzwyczajenia. Może się uda.

Na pewno też bardzo pomaga mi witamina B, którą zażywam od niedawna w różnych preparatach. Skonsultuję to z lekarzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też podejrzewam u siebie agorafobię. Boję się opuszczać dom nawet do lasu więc to nie tylko fobia społeczna.

 

Mój dzień minął całkiem przyjemnie. Jestem dumna że pomimo lęków udało mi się coś załatwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciężki ...moje nerwy są tak w rozsypce, że dziś jedna osoba i to w dodatku obca mówiąc do mnie pare słów doprowadziła mnie do złości i bezsilności takiej, że musiałam wylać parę kropel łez właśnie z tej złości i bezsliności ale dobrze zawsze to jakieś emocje ;) choć taki dzień jak dziś mnie strasznie wyczerpuje :( i w dodatku jeszcze ten upał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×