Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

 

Rosołek "na ibupromach" czy "panadolach" to u mnie na kaca zawsze odchodzi, ale na klonach to pierwsze słyszę o takim daniu Serio tak skuteczne? A co z bólem łba?

 

Przepis na owa zupę przedstawia się tak .Oczywiście jest to zupa wskazana tylko po ostrym przepiciu : trzy piwa na czczo plus dwa clony . Znikaja lęki i powraca apetyt ,,,i dalej można pić,,,aż do śmierci, która z czasem jawi się jako wybawienie.

Deader , panadol i ibumy to mi pomagały na przechlanie do 23 roku życia , jak jeszcze na kacu miałem tylko bóle głowy . Jak już zaczęły pojawiac się ataki paniki i lęki po ostrych popijawach ( których prawie nigdy nie brakowało) rosół na clonach , estazolanach i innych benzosach byl niezbędny ,,,żeby jakoś wstać i przeciągnąc do usranego końca pijany dzień. ;)

 

-- 03 sie 2013, 16:16 --

 

czasem cieszę się, że jestem abstynentką

 

A wiesz ,że ja też .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, niewielkie ilości wina raz na jakiś czas :D kiedyś potrafiłam całkiem sporo wypić, ale po operacji się to zmieniło i głównie przez psychotropy sobie odpuściłam, bo już po lampce wina jestem ululana ;) nie zupełnie, ale przyjemnie mną buja :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×