Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

silence_sadness, u mnie zaden postep. Jak laski robia mnie w bambuko tak dalej robia. Mialem kolejny przypadek. Pisalem z pewna dziewczyna. Potrafila napisac mi az 4(!) smsy w przeciagu pol godziny, jezeli nie odpowiadalem. Ogolnie sama mnie zagadywala wieeeele razy. Ale jak pytalem o spotkanie, to mi wyjechala z tekstem, ze ona chce kilka dni w domu odpoczac, nigdzie nie wychodzic (1 godzina spaceru to zapewne strasznie duzo), bo ona byla gdzies tam poza domem kilka dni. Gorszej wymowki nie slyszalem. W dodatku dowiedzialem sie, ze jednak podczas tego odpoczynku cos robila. Dalej: jak bylem pijany to sypalem jej komplemety, ze jest ladna itp. Dziekowala, mowila, ze sie cieszy z tego, ze tak uwazam. Pozniej zas jak znow zapytalem o spotkanie to powiedziala, ze nie chce mnie widziec. Wniosek? Bylem chyba tylko po to potrzebny, zeby zabic nude. Zajebiscie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abraxas, nie macie takiego problemu ze znalezieniem faceta jak zaburzeni mezczyzni. Wiaze sie to raczej z tym, ze facet musi byc silny psychicznie. Kobieta juz niekoniecznie. Zreszta, co ja tu bede gadal-rozejrzyj sie po forum, ilu facetow z zaburzeniami jest solo, zas zaburzone Panie maja swoich partnerow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, taa.... wiadomo, wszyscy kochają kobitki w depresji, a jak kobita raczej izoluje się i mało przebywa z ludźmi to no problem - faceci rosną przecież na drzewach za blokiem.

 

Jak pomaga Ci takie myślenie to ekhm, tego postu nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abraxas,

zmienny, spoko, skoro to naprawdę poprawia samopoczucie to nikomu nie chcę tego odbierać.

 

 

nie jesteś w stanie :mrgreen: już kiedyś Ci argumenty przedstawiłem i są one logiczne i bezdyskusyjne. :mrgreen:

 

zresztą nawet dziewice które tu się wpisywały, twierdziły, że one nie mają tak źle jak faceci i ich dziewictwo nie wynika z braku powodzenia i że wystarczy, że bez problemu wyrwały by faceta, to wynika jedynie z ich jakichś oporów izolowania się, co faceci też mogą mieć, a dodatkowo to odrzucenie, ze względu na słabość psychiczną, u kobiet takiego odrzucenia, w takim stopniu jak u faceta nie ma.

 

psyche., dla mnie to takiego znaczenia dużego nie ma akurat a czemu?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, hah, no ja się bardzo cieszę, widać mi niedługo facet sam wpadnie. Tylko jeszcze muszę poczekać pewnie z 60 lat. Nawet z domu nie muszę wychodzić, bo parę dziewczyn z forum ma faceta - dzięki, w końcu jakaś pozytywna wiadomość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abraxas, sama widzisz, to wynika u Ciebie nie z tego, że ktoś Cię odrzuca, a że sama się izolujesz i ten argument jest robijany przez to co napisałem wcześniej (czemu nie chcesz tego zrozumieć???):

 

 

wynika jedynie z ich jakichś oporów izolowania się, co faceci też mogą mieć, a dodatkowo to odrzucenie, ze względu na słabość psychiczną, u kobiet takiego odrzucenia, w takim stopniu jak u faceta nie ma.

 

 

a bądź pewna, że bez problemu byś znalazła np. przez neta wielu chętnych którzy by chcieli przychodzić do Ciebie i nie oczekiwaliby, że z nimi gdzieś pochodzisz, na pewno więcej niż facet który się izoluje i sobie taki układzik zamarzył:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×