Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby nie było potem niespodzianek- dowiadywałem się ws. paintballa i cennik zawarty na tej stronie http://www.parklinowylodz.pl/paintball/ jest NIEAKTUALNY.

 

 

I tak, opłata od 1os. wynosi 59zł, a nie 49zł.

Przy grupie 6os.+ wynosi 40zł od os. a nie 35zł

Koszt 100 kulek to 15zł, a nie 10zł

Koszt 500 kulek to 60zł

Koszt granatu to 25zł, a nie 20zł

Wynajęcie terenu na 1h bez zmian czyli 100zł

 

-- 02 sie 2013, 12:24 --

 

Gdyby była grupa 6os. to kazdy by za siebie zaplacil 40zł i by sie zrzucilo po 17zł, zeby wynajac cały plac. Ale raczej nie będzie tylu chętnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0Rh+, i dlatego przed zlotem przeszłam na dietę, żeby kwalifikować się bardziej do mikro- niż do makroskopii :D

 

Sorki ,nie dostrzegłem wczoraj twojego wpisu ;)

 

-- 02 sie 2013, 13:20 --

 

Dark Passenger, Gilaman jak podawał cennik to był właśnie taki jak twój "po weryfikacji"... A 6 osób to na bank z 30 zbierzemy, już się wcześniej deklarowaliśmy i się chyba tyle nas zebrało, jak nie więcej...

Ja się piszę na małą rozpier... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem, nigdy nie grałem, ale sądzę że w obsłudze nie jest to dużo skomplikowańsze od wiatrówki. Chyba że chodzi ci o kwestie bardziej typu "na jakich zasadach gramy" itd? To tutaj powiedzmy że coś pamiętam z kilku wyjazdów na ASG...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie są przykładowe scenariusze-

 

Początkowo gramy 1-2 gry najprostszej odmiany – czyli eliminacja przeciwnej drużyny. Obserwując grupę i badając jej nastawienie do walki (większa ofensywna lub defensywa) sugerujemy dalszą grę według proponowanych scenariuszy np.:

 

Zdobywanie flagi przeciwnika: Jeden z najpopularniejszych scenariuszy w grze leśnej. Udział biorą 2 drużyny, zaczynają w różnych miejscach, o tym samym czasie. Każdy zespół ma za zadanie zdobyć flagę (umieszczoną w jednym miejscu – lub 2 flagi, w bazie każdej drużyny) i donieść ją do swojej bazy. Zawodnicy trafieni kończą grę i schodząco bazy. Osoba, która niosła flagę i została wyeliminowana, zostawia ją w miejscu trafienia, a flaga może zostać przejęta przez swoją drużynę lub odbita przez przeciwników. Wygrywa ta drużyna, która doniesie flagę do umówionego miejsca.

 

Zdobywanie Twierdzy: Dobre ćwiczenie jak bronić lub atakować pozycje flagowe. Dwie drużyny: atak i obrona. Obrońcy wybierają teren, na którym będą się bronić i oznaczają go i w centralnym punkcie umieszczają flagę, Poza swój teren obrońcy nie mogą wychodzić. Gra na czas bądź osiągnięcie celu. Atakujący wygrywają gdy dotrą do flagi (wystarczy ją podjąć). Obrońcy wygrywają jeśli powstrzymają skutecznie atak – wyeliminują wszystkich bądź skończy się czas.

 

Ochrona Prezydenta: Jedna osoba musi się poświecić i odłożyć markera (to będzie prezydent). Pozostali gracze dzielą się na ochroniarzy i terrorystów. Ochrona powinna być liczniejsza. Misja ochroniarzy polega na bezpiecznym przeprowadzeniu prezydenta przez pole gry określoną wcześniej trasą (wariant 1) lub z określonego punktu do drugiego (wariant 2). Misja terrorystów – przejąć prezydenta lub sprzątnąć go bez względu na straty własne.

 

Jeńcy: W grze biorą udział 2 drużyny. Zadaniem każdej drużyny jest wzięcie do niewoli określonej liczby jeńców. Jeńcem zostaje osoba trafiona w ręce lub nogi. Uderzenie w korpus lub w głowę eliminuje osobę całkowicie z gry. Jeniec nie może dalej strzelać, ani się poruszać, dopóki jego eskorta nie klepnie go w ramię i każe podążać za sobą. Eskortą może być drużyna przeciwna (która pochwyciła jeńca) lub własna drużyna (w ramach odbicia). Gra kończy się, gdy do bazy przyprowadzonych zostanie określona ilość jeńców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, jeśli chodzi o "tryby gry" to wygląda to jak gry video w realu, więc połowa uczestników z tego co wiem nie będzie miała kłopotów z ogarnięciem o co chodzi.

 

A technicznie też większych problemów nie przewiduję. Nawet nieprawidłowo odpalony granat spowoduje co najwyżej soczystą wiązankę pozostałych członków drużyny a nie obrażenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam mają takowe? :shock: Byłem przekonany że w ofercie mają tylko dymne...

 

BTW przypomniał mi się dialog z którejś z książek Pratchetta:

 

- Wywalili mnie z klubu paintballowego ze zwykłej zazdrości że nie oni pierwsi wymyślili Paintballowy Granat Ręczny!

- Nie całkiem... chodziło o to że nawet nie otworzyłeś tej puszki z farbą... dzieciak musiał mieć zszywany łeb...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie podpisać oświadczenie; Ja zdrowy na ciele i umyśle , świadomy swoich praw i obowiązków ,będę używał granaty zgodnie z instrukcją .

Może na wszelki wypadek warto grać w ostatni dzień zlotu ? Szkoda go spędzić w szpitalu . :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie podpisać oświadczenie; Ja zdrowy na ciele i umyśle , świadomy swoich praw i obowiązków ,będę używał granaty zgodnie z instrukcją .

Może na wszelki wypadek warto grać w ostatni dzień zlotu ? Szkoda go spędzić w szpitalu . :mrgreen:

Aj tam, od razu pesymistyczne wizje. Pomyśl raczej o tym jaką przyjemną pobudkę można takim hukowcem urządzić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie podpisać oświadczenie; Ja zdrowy na ciele i umyśle , świadomy swoich praw i obowiązków ,będę używał granaty zgodnie z instrukcją .

Może na wszelki wypadek warto grać w ostatni dzień zlotu ? Szkoda go spędzić w szpitalu . :mrgreen:

Aj tam, od razu pesymistyczne wizje. Pomyśl raczej o tym jaką przyjemną pobudkę można takim hukowcem urządzić :D

Nie piszesz czasem o doznaniach gastryczno- sluchowo-zapachowych ? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×