Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uwagi/prośby techniczne


diatas

Rekomendowane odpowiedzi

Od Administratora:

 

Problemy z wydajnością są nam znane i zajmiemy się nimi jak najszybciej będzie to możliwe. Udało nam się wyeliminować problemy związane z nieoczekiwanymi padami serwera, kolejnym etapem jest właśnie wyeliminowanie problemów z wydajnością.

Proszę jeszcze o cierpliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się nie znam, ale dlaczego strony na tym forum tak wolno mi się otwierają. To że mam łącze 5kbit to nie w tym rzecz bo inne fora otwierają mi się o wiele szybciej. Zaznaczę że mam wyłączone obrazki.

 

Ucieszyłem się, że gdzieś powstaje WOLNE FORUM a tu kolejny błąd użytkownika,

który nie dość jasno sprecyzował o co chodzi.

Wątek powinien nazywać się "kłopoty z przepustowością forum",

niech modem zostanie wybrany jakiś polonista,

by doprecyzować czasem tematy wątków.

Moim zdaniem nie ma sensu ciągnąć tego Topic' u, pod jakże mylącym tytułem,

Kto narzeka na przerwę w internecie niech się cieszy, że nie żyje w Indiach,

gdzie niedawno parę dni 600 mln ludzi(!) nie miało prądu wcale.(prądu, nie tylko internetu)

Zastanawiam się, czy po naprawie trakcji elektrycznej 600 milionów Hindusów wysłało maile,

dlaczego im internet tak wolno działa, czy cieszyli się jak dzieci, że mają prąd?

 

I od razu wyjaśniam na przyszłość wszystkim, którzy mają internet 100 MBits

a forum chodzi im z szybkością 100 KBits skąd to się bierze?

Zainstalowaliście oprogramowanie szpiegowskie zwane windowsami,

a rząd USA wydał 100 mln. $ na stworzenie rootkita flame,

który skanuje Wasze hasła i wszystkie logi, w tym dekoduje gg i Skype

i te terabajtych skradzionych Wam danych zapychają 99% Waszych

100 MBits'owych łączy internetowych, prawda?

 

Nie bójcie się , to wszystko dla Waszego dobra.

 

p.s.

Masz linuxa- nie ciesz się jeszcze, bo Twój pośrednik internetowy może mieć windows.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzytkownik ma prawo nadac tytul swojemu watkowi taki, jaki mu sie podoba, dopoki nie razi w oczy bledami ortograficznymi i skladnia. Wtedy Administracja zareaguje. Wybacz, ale nie Ty bedziesz decydowal, co maja pisac inni. I w ogole, Twoje posty sa straszliwie przemadrzale i zastanawia mnie w ogole cel Twojej obecnosci na forum- bo jak na razie widze tylko i wylacznie narzekanie i wytykanie bledow i niedociagniec uzytkownikow i Admistracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu chwaliłem forum w odpowiednim wątku. Teraz dla odmiany ponarzekam na technikalia.

 

1. Wchodząc na swój profil (Menu - Strona główna), wyświetla mi się lista przypiętych tematów. Klikając na którykolwiek z linków przenoszony jestem do takiej strony

[attachment=1]Wybrany Wątek Nie Istnieje.jpg[/attachment] . Działa jedynie kliknięcie na linki od ostatnich postów. Trochę to bez sensu.

2. Kiedy odpowiadam na posta w osobnej stronie (tzn. po kliknięciu przycisku odpowiedz za ostatnim postem w temacie) i chcę sobie kliknąć w link od tematu, w którym jestem,[attachment=0]Okienko odpowiadania.jpg[/attachment]

aby podejrzeć go sobie w nowej karcie, zawsze mnie przenosi do miejsca z pierwszego obrazka. Irytujące.

3. O barku powiadomień na mejla będę smęcił przy każdej nadarzającej się okazji. Coraz bardziej mnie to wnerwia, gdyż coraz to więcej wątków obserwuję.

4. To samo tyczy się powiadomień o PW. Plus niedziałające wyskakujące okno po przyjściu nowej prywatnej wiadomości

5. Czy istnieje możliwość wyszukiwania postów danego użytkownika w konkretnym temacie? Moim zdaniem bardzo przydałyby się ta funkcja. Wiem, że można szukać w danym działach, ale wiadomo że jest to bardzo mało dokładne i żmudne i trzeba się przebijać przez morze tematów, tym bardziej jak ktoś jest bardzo aktywny.

6. Szkoda, że brak tutaj statystyk w profilu odnośnie największej aktywności użytkownika (procentowy udział postów w wątku/dziale), na wielu forach opartych na tym kodzie jest taka opcja.

7. Klikając link Zobacz swoje posty w prawym górnym rogu zostaję przeniesiony do listy tematów, w których choć raz się udzieliłem, a nie do rzeczywistej liczby postów. Tak samo źle działa link we własnym profilu. Tak więc żeby zobaczyć swoje posty muszę znaleźć siebie w jakimś temacie, klikną przyciski profil, a na końcu zobacz posty użytkownika. Czyli ta sama droga co przy sprawdzaniu innej osoby. Zakręcone totalnie.

 

Jak sobie jeszcze coś przypomnę to dopiszę kolejne żale.

Nie wiem czy jesteście w stanie coś z tym zrobić bez głównego Admina, ale cóż, ponarzekać sobie trochę musiałem, bo zwracam uwagę na takie szczegóły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith,

PW raczej też nie zauważy, bo próbowałem już kiedyś. To są takie żale wysłane w kosmos. Wiem, że nic się nie zmieni, ale po prostu chciałem wylać kubełek żółci, żeby się nie przepełnił :smile:

 

Napisz mi tylko dla jasności. Ten problem z powiadomieniami na mejla to dotyczy tylko niektórych, a nie całego forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith,

Ach tak. Cały czas byłem przekonany, że to problem tych co się zarejestrowali w przeciągu kliku ostatnich miesięcy. To znaczy, że Ty też takowych nie otrzymujesz? Jeśli uważasz, że jest szansa, że tam odpowie to czemu nie, spytaj. Naprawdę, dziwne, że pomysłodawca i twórca tego forum nie interesuje się nim w żaden sposób, ani, że nie przekazał uprawnień komuś kto by się za Niego tym zajmował. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, z tego co mi wiadomo głowny załozyciel forum przekazał je portalowi abc zdrowie. Myśle, że za bardzo nie ma co winić pomysłodawcy, trzeba wziąć pod uwagę, że mógł wyjść z choroby i mając inne obowiązki, poprostu nie ma czasu aby tu pilnować porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind,

Wiesz po rozmowach z adminką jakoś się tego nie dowiedziałem. Wygląda na to, że jednak shadow_no dzierży najwyższą władzę w rękach. Jeśli jednak Abc zdrowie się tym zajmuje, to w takim razie odwala niezłą fuszerę.

trzeba wziąć pod uwagę, że mógł wyjść z choroby i mając inne obowiązki, poprostu nie ma czasu aby tu pilnować porządku.

Biorę to pod uwagę. W takim przypadku powinien przekazać wszelkie istotne uprawnienia komuś kompetentnemu.

 

Robinho,

To co kogo mamy pisać, do eksperta ABC Zdrowie? :lol:;)

No właśnie. Po za tym ekspert Abc Zdrowie, coś mało zainteresowany jest byciem ekspertem i udziela się (jeśli w ogóle) głównie w zabawach. A co tu dopiero mówić o administracji?

 

Tak w ogóle to też macie takie problemy, które opisałem wyżej, czy w ogóle nie zwróciliście na to uwagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to też macie takie problemy, które opisałem wyżej, czy w ogóle nie zwróciliście na to uwagi?

Nie zwróciłem uwagi, wystarcza mi info o PW na górze strony a wątki w których się udzielam sprawdzam przez opcję "zobacz swoje posty". Niektóre rzeczy które ci wadzą są dla mnie błogosławieństwem, pamiętam jak kiedyś na "zagramanicznym" forum nie odhaczyłem opcji odn. powiadomień na maila, i napisałem posta w bardzo popularnym temacie. Poszedłem do pracy, wróciłem do domu = poczta zasrana spamem...

 

Ja tam nie narzekam, forum działa jak dla mnie w porzadalu.

 

EDIT - przypomniałem sobie że część problemów o których piszesz zniknęła jak przesiadłem się na Chrome z Opery. Widać niektóre przeglądarki gorzej sobie radzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader,

Poszedłem do pracy, wróciłem do domu = poczta zasrana spamem...

No cóż może się tak zdarzyć, ale i tak wolałbym mieć wybór.

 

Ja tam nie narzekam, forum działa jak dla mnie w porzadalu.

Jestem geekiem, który widzi diabła w szczegółach ;) Stąd moje dziwne narzekania.

 

przypomniałem sobie że część problemów o których piszesz zniknęła jak przesiadłem się na Chrome z Opery

Szczerze mówiąc wątpię by, którykolwiek z wymienionych problemów był winą przeglądarki. Po za tym nie będę jej zmieniał tylko dla pewnych problemów dotyczącej jednej strony. Zbyt dużo czasu włożyłem w dopracowywanie customizacji FF i po prostu na innych przeglądarkach niż ta moja, przeglądanie neta jest dal mnie torturą, a nie przyjemnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith,

Nie potrzebnie się tak denerwujesz. Jestem tutaj od dwóch miesięcy i nie wiem nic o poprzednich problemach i ich rozwiązaniach. Na porządek na forum nigdy nie narzekałem, wręcz chwaliłem to, że brak tu trollów i że jest wysoki poziom wypowiedzi.

Jest tak "zawalona" prywatnymi wiadomościami, że bardzo dużo czasu zajmuje Jej odpisanie na wszystkie.

Nie mam dostępu do jej skrzynki. Skąd miałem to wiedzieć? Czy oczekujesz ode mnie że przed każdą wypowiedzią wyszukam i przeczytam wszystkie posty dotyczące słowa ekspert?

Ciągłe pretensje i żale o sprawy techniczne kierujecie do Nas, a My tak naprawdę za to nie odpowiadamy

Do nikogo konkretnie nie zwróciłem się w tym temacie. Wzięłaś to niepotrzebnie do siebie. Niektóre rzeczy o których pisałem to luźne sugestie, a nie tylko żale i pretensje.

Tylko trzeba poczekać, a nie pieklić się, że już, teraz, natychmiast ma to być zrobione. Wkurza mnie już to, bo cały czas powtarzam, że trzeba poczekać, to nie- wiecznie te same żale, te same pretensje

Hmm..czekam 2 miesiące. Choć problem występuje od dłuższego czasu. Ciężko mi uwierzyć, że ktoś nad nim pracuje. Takie mam zdanie i tyle.

Potraficie tylko zrzędzić i dośpiewywać sobie historyjki o wyłącznym udzielaniu się forumowej psycholog w dziale "zabawy".

No to teraz mnie ładnie podsumowałaś. Dzięki. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po za tym ekspert Abc Zdrowie, coś mało zainteresowany jest byciem ekspertem i udziela się (jeśli w ogóle) głównie w zabawach. A co tu dopiero mówić o administracji?

rotten soul, tak jak pisała Lilith, mam sporo wiadomości PW. Chyba wiele osób zamiast pisać na forum, woli zachować swoją prywatność i napisać do mnie bezpośrednio na skrzynkę. Jeśli ktoś jest zainteresowany, podsyła mi linka do wątku z problemem, bo nie jestem w stanie ogarnąć całego forum:) A co problemów technicznych na forum, to na pewno nie do mnie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader,
ale kojarzę że na przykład kojarzę

Ciekawe skojarzenia masz :D

Dobrze że kojarzę o co chodzi 8)

 

Co do narzekań na działanie forum to kiedyś rozjebało mnie jak ktoś narzekał że jest za mało emotek :D

to ja :mrgreen: ale to nie było w formie narzekania tylko rozkaz :twisted::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×