Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na co najbardziej zwracasz uwagę w wyglądzie kobiety?


Lord Cappuccino

5 CECH WYGLĄDU KOBIETY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:  

324 użytkowników zagłosowało

  1. 1. 5 CECH WYGLĄDU KOBIETY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:

    • Wzrost
      16
    • Piersi
      21
    • Nos
      3
    • Oczy
      20
    • Uśmiech (usta, zęby)
      23
    • Włosy (kolor, długość, uczesanie itp.)
      28
    • Twarz (ogólnie)
      56
    • Biodra
      12
    • Nogi
      17
    • Skóra (cera, karnacja, opalenizna)
      9
    • Sylwetka/Typ figury
      36
    • Tyłek
      19
    • Stopy
      5
    • Depilacja
      5
    • Wagina
      2
    • Ubiór (ogólnie)
      18
    • Bielizna
      2
    • Zapach
      9
    • Dłonie
      6
    • Brzuch
      7
    • Sposób chodzenia
      4
    • Inne (piercing, tatuaże itp.)
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zależy od twarzy.

 

właśnie :]

 

ok zróbcie eksperyment myślowy, wyobraźcie sobie kobietę waszych marzeń, ale taką konkretną z życia i tyle tylko, że byłaby ogolona na łyso, to już wam się nie podoba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od twarzy.

 

właśnie :]

 

ok zróbcie eksperyment myślowy, wyobraźcie sobie kobietę waszych marzeń, ale taką konkretną z życia i tyle tylko, że byłaby ogolona na łyso, to już wam się nie podoba?

Nie no, oczywiście, że podoba. Podlewał bym ją codziennie i czekał aż włoski odrosną :D

 

Natalie Portman w V jak Vendetta była obcięta krótko (chyba nie na zero), a i tak wyglądała pięknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od twarzy.

 

właśnie :]

 

ok zróbcie eksperyment myślowy, wyobraźcie sobie kobietę waszych marzeń, ale taką konkretną z życia i tyle tylko, że byłaby ogolona na łyso, to już wam się nie podoba?

Nie no, oczywiście, że podoba. Podlewał bym ją codziennie i czekał aż włoski odrosną :D

 

Natalie Portman w V jak Vendetta była obcięta krótko (chyba nie na zero), a i tak wyglądała pięknie.

 

Tudzież jakas odzyweczka co by włoski szybciej odrastaly ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind,

Nie mów za wszystkich :P

Powiedział tylko za większość. I miał rację. Z kojakiem mało kto by się umówił.

 

zmienny,

ok zróbcie eksperyment myślowy, wyobraźcie sobie kobietę waszych marzeń, ale taką konkretną z życia i tyle tylko, że byłaby ogolona na łyso, to już wam się nie podoba?

Nawet nie muszę robić. Oczywiście, że mi się by nie podobała, bo kobieta moich marzeń ma długie włosy które mogę dotknąć i pogładzić, a nie łysą czachę, w której się będę przeglądał. To jest tak samo jakby lasce nagle odpadł tyłek, i miała tam wgłębienie zamiast słodkich krągłości. Dla mnie to jest bardzo ważne i kropka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader,

Dla mnie ona jest bardzo mało kobieca, przez co również mało atrakcyjna. Chodzi mi głównie o rysy twarzy. To już Sinéad O'Connor byłaby lepsza jeśli miałbym wybierać z tych krótkowłosych kobiet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok zróbcie eksperyment myślowy, wyobraźcie sobie kobietę waszych marzeń, ale taką konkretną z życia i tyle tylko, że byłaby ogolona na łyso, to już wam się nie podoba?

Co prawda nie mam wyobrażenia kobiety marzeń, ale wyguglałam sobie aktorki, które do jakichś ról pozbyły się owłosienia na głowie... matkoboska, gdybym gdzieś na forum napisała, że chcę ściąć włosy to proszę o natychmiastowego bana. Okropne. Nie podobają mi się krótkie włosy u kobiet, a łyse mnie odstraszają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregg1991, wygląda jakby miała lekkiego zeza ;)

 

noo ale trzeba przyznać że jak laleczka, szczególnie na ostatnim zdjęciu, gdzie jest najbardziej naturalna. Choć les nie jestem mi się ta kobita podoba, a wymiary, cóż, też niemal idealne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×