Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w dalszym ciągu jestem chętna na spotkanie, ale z racji tego, że mam teraz sporo obowiązków oraz mieszkam pod Warszawą, to chcę się umówić na serio. Co powiecie na któryś dzień weekendu wieczorem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno się zarejestrowałam, a udzielam się tylko w tym wątku, bo chciałam po prostu spróbować się spotkać z kimś, kto przeszedł przez to samo. Skończyłam leczenie w maju i po depresji straciłam dużo znajomych, więc trochę trudno wraca się do życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie z kimś się spotkam. Mam mało znajomych i czuję się samotna:(

Ja się chętnie spotkam w następnym tygodniu. Daj znać jeśli chcesz się spotkać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobotę jestem zajęta:/ Dziś jestem wolna po 20-tej. Jakoś dołuje mnie myśl o powrocie do domu i siedzeniu samej. Nigdy wcześniej nie mieszkałam sama. Trudno będzie mi się przyzwyczaić:/ Tak naprawdę mam 2 przyjaciółki, z których 1 ostatnio w tygodniu jest zajęta, a 2 raczej nie może się spotykać wieczorami. Zaczęłam też widywać się z pewnym chłopakiem, ale trudno, żebym go sobą zadręczała codziennie:] Szczególnie, że dopiero się poznaliśmy. Większość czasu spędzałam ze swoim byłym. Teraz chciałabym mieć jakieś "swoje" życie, więcej osób, z którymi mogłabym gdzieś wyjść, pogadać. Chciałabym też nauczyć się spędzać czas sama ze sobą, ale na razie to dla mnie ogromnie trudne:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×