Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

kafka, i czekolading :D

weź mi nic nie mów, bo już od jakiegoś czasu nie jadłam, przed chwilą zjadłam sobie 2 marchewki za to- w ogóle bez smaku są jeszcze więc z solą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z ruchu fizycznego to najbardziej kocham kanaping. :) albo łóżking jak kto woli. Świetna dyscyplina :P

Ja kiedyś najbardziej lubiłem robić pompki (za czasów przed podstawówką) potem skapciałem, przestało mi się chcieć chętnie robić jakiekolwiek ćwiczenia fizyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kafka, a nie lepiej z cukrem? Jest ksylitol kilka razy słodszy od cukru a nie ma kalorii! ;)

właśnie mi się skończył ksylitol,a z cukrem bez sensu, to już bym lepiej sobie zjadła coś czekoladowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, u mnie kwestia sytuacji z tym tchórzostwem, lekarzy się boję, ale jak mi ktoś koło pióra tańczy to nie popuszczę. :P

 

-- 31 lip 2013, 22:22 --

 

virgo21, hej ;) co masz za imprę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

virgo21, cześć, heh a co tyle jedzenia będzie.

 

teraz doczytałem o czym piszecie więc wtrące swoje zdanie:

 

w necie wygrywają argumenty, w realu krzyki, jeśli chodzi o klótnie, więc jak ktoś woli na argumenty to w necie ma lepsze warunki, jak ktoś jest dobry na krzyki i bluzgi to w realu ma lepsze warunki do 'wygrania' dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

virgo21, też nie lubię takich wiejskich spędów, a czeka mnie kolacja z teściami...

Lilith, mój "zwierz" też chrapie, ale zazwyczaj dostaje w łeb i idzie spać do innego pomieszczenia. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, rzadko przeklinam, jest takie powiedzenie, że są ludzie którzy potrafią w taki sposób powiedzieć "spierda..j" że osoba która to słyszy czuje ekscytację na myśl o zbliżającej się wycieczce. ;)

 

-- 31 lip 2013, 22:29 --

 

kafka, ej! no jakbym otworzyła swoją, tyle że lody mam domowe :) śmietankowe!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×