Skocz do zawartości
Nerwica.com

[WARSZAWA]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dyplomowana psycholog. Pracuję w nurcie psychoterapii psychodynamicznej.

 

Dla osób, które znalazły się na zakręcie życiowym w sferze osobistej, rodzinnej, zawodowej czy społecznej oraz tych, którzy poszukują nowej drogi rozwoju, pragną poznać własne możliwości oraz chcą przekraczać swoje własne ograniczenia.

 

Psychoterapia indywidualna - długo i krótko terminowa, konsultacje psychologiczne, interwencja kryzysowa.

 

Bezpłatne konsultacje w każdy czwartek do końca czerwca

 

Cena regularna 60 zł - 50 min

 

Zapraszam : psychoterapia.origo@gmail.com, tel 601 305 403/ Warszawa

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam nadzieję że piszę to w dobrym dziale. Poszukuję dobrego psychiatry w Warszawie, żeby się dało zapisać na NFZ. Czy ktoś z Was mógłby kogoś polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.gazeta.pl/forum/w,99,36038178,,Biala_lista_psychiatrow_psychologow_terapeuto_w.html?v=2

Ja polecam dr Daszkiewicz w PZP na Płockiej 49 http://www.zozwola.pl/poradnia/36/przychodnia/35/Poradnia-zdrowia-psychicznego-doroslych/ .

Tu też są chyba dobrzy lekarze: http://www.szpitalnowowiejski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18 . Byłam raz u bodajże dr Kwiatkowskiej (nazwisko chyba jakoś z kwiatem ;) ) i przeprowadziła ze mną dokładny wywiad - byłam pod wrażeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamre, dzięki wielkie. :smile: U mnie w Siedlcach jest tylko jeden dobry psychiatra, ale niestety przyjmuje tylko prywatnie. Jeździłem do Warszawy do psychiatry, ale też przyjmował tylko prywatnie, a mi źródło dochodów wyschło. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co :). Jest tylko jedno "ale" - są długie kolejki i przez to wizyty rzadsze. Dlatego pewnie warto dzwonić co jakiś czas, bo a nuż ktoś odwołał wizytę.

 

-- 04 cze 2013, 13:25 --

 

Dobre info znalazłam: http://www.znanylekarz.pl/daria-ochedzan/psychiatra-terapeuta/warszawa przyjmuje na NFZ w http://warszawa-vita-med.mylekarze.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Materiał video na temat systemu terapii jakiego używamy w Polskiej Akademii EFT -

 

W bezpiecznej, spokojnej atmosferze, bez nacisku i zewnętrznego oceniania - Sesje EFT pomogą Ci w uwolnieniu się od negatywnych emocji, myśli, stresu i innych przeszkód uniemożliwiających Ci życie pełną piersią i realizację wszystkich planów.



Głównym zamysłem EFT jest praca nad usuwaniem negatywnego ładunku emocjonalnego (poprzez odpowiednią pracę z układem nerwowym) z różnego rodzaju wspomnień, dramatycznych sytuacji, konfliktów emocjonalnych, które jak potwierdzają naukowcy, są głównym czynnikiem w procesie powstawania chorób i zaburzeń emocjonalnych.



Wspólnie będziemy pracować nad oczyszczeniem Twojej drogi życiowej z wszelkiego rodzaju emocjonalnych przeszkód, które nie pozwalają Ci na doświadczanie w pełni miłości, radości i szczęścia.

Sesje EFT pozwolą Ci odkryć na nowo Twój ogromny potencjał . Podczas sesji otrzymasz niezwykle skuteczne narzędzia transformacyjne, wsparcie i przewodnictwo w obranym przez Ciebie kierunku.



Dzięki sesjom EFT:



-Pozbądź się negatywnnych emocji, stresu, traum i głęboko zakorzenionych schematów myślenia, które trzymają Cię w miejscu, odcinając Ci dostęp do Twojej wewnętrznej siły i tego kim naprawdę jesteś,

-Pokonaj depresję, nerwicę, fobię i inne zaburzenia emocjonalne,



-Oducz sie zachowań zbudowanych na lęku, które to w żaden sposób nie służą Ci. W zamian naucz się zachowań i sposobów dzięki któym odzyskujesz harmonię, uwolnij sie od strachu,



-Podnieś Swoją Samoocenę,



-Odzyskaj Swoją Siłę i Energię,



-Pozbądź Się Samo-Sabotażu,



-Zlikwiduj Wszystkie Ograniczające Cię Negatywne Przekonania

-Odkryj Na Nowo Jak Wiele Jesteś Wart/a,



-Uwolnij Się Od Swojej Przeszłości i Uzdrów Swoje Serce,



-Nawiąż Na Nowo Kontakt Ze Swoim Prawdziwym Ja i Żyj W Zgodzie Ze Sobą,



-Zwiększ Swoją Miłość Do Siebie I Samo-Akceptację,



-Przełam Ograniczające Wzorce Rodzinne



Nasza specjalność to:



- nerwice, depresje, fobie, stres

- PTSD, praca z traumami

- uzależnienia, OCD, ADHD

- zaburzenia osobowości, dwubiegunowość

- zaburzenia fizyczne (z wykorzystaniem systemu META-Zdrowie)



SESJA WPROWADZAJĄCA



Zamów swoją DARMOWĄ 20 minutową KONSULTACJĘ w celu przedyskutowania Twojej sytuacji i odpowiedzi na pytania odnośnie terapii lub coachingu.



Spotkania i sesje odbywają się w Warszawie lub za pośrednictwem Skype'a. Jest to jedyna technologia w jakiej obecnie pracujemy, umożliwiająca pracę z pacjentami z całego świata.

 

Więcej informacji na www.eftpolska.pl lub pod numerem telefonu 0-725-823-562 lub pod adresem email:akademiaeft@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terapia małżeńska / par prowadzona wspólnie przez dwoje psychoterapeutów - kobietę i mężczyznę. Praktyka znajduje się w cichej enklawie centrum Warszawy.

 

O sposobie pracy, problemach i wyzwaniach, jakie są tematem sesji, kwalifikacjach prowadzących, itd. można przeczytać na stronie Centrum Rozwoju dla Par.

 

banner11.jpg

 

Zapraszamy też na blog o psychologii związków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również chciałabym zapytać czy możecie polecić mi kogoś sprawdzonego? Najchętniej kobietę.

Pani doktor Elżbieta Burna Draśković, Wellmed, ul. Długa 27. Polecam, bardzo miła osoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Zmuszona jestem zmienić psychiatrę i szukam kogoś sprawdzonego... naprawdę mam już dość błąkania się od jednego do drugiego i trafiania na beznadziejnych lekarzy i w kółko opowiadania tego samego. Czy może mi ktoś polecić sprawdzonego psychiatre? Przeglądałam strony typu dobrylekarz itp, ale nie bardzo wierzę tamtejszym opiniom...

Szukam kogoś ciepłego i wyrozumiałego, kto potrafi słuchać i nie jest zbytnim formalistą bez uśmiechu na twarzy. Bardzo proszę o pomoc :(

Chętnie na nfz, ale prywatnie też może być.

 

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grupa DDA/DDD - Warszawa Śródmieście - rozpoczynamy nabór!

 

Nie sztuką jest przeżyć swoje życie ale żyć pełnią! - łatwo powiedzieć kiedy przeszłość depcze po piętach, a widmo straconego, trudnego i przykrego dzieciństwa odbija się echem w tym co czujesz, myślisz, co robisz… Jak zatem żyć, kiedy nie udało Ci się bezpiecznie dojrzeć pod okiem pijących, zaniedbujących czy stosujących przemoc rodziców? Nie wierzysz w siebie, nie wiesz czego chcesz, stawiasz sobie nadmierne wymagania, żyjesz w ciągłym napięciu, lęku i poczuciu zagrożenia. Masz trudności w stworzeniu i utrzymaniu bliskich relacji, albo pozostajesz w toksycznym i niszczącym Cię związku. Nie czujesz, lub to co czujesz wydaje Ci się niesłuszne i nic nie warte, a zaprzeczone, trudne emocje takie jak poczucie winy i krzywdy, złość, smutek czy wstyd pojawiają się w najmniej spodziewanych momentach, wywołują zamęt i utrudniają Ci funkcjonowanie. Kiedyś jako dziecko byłeś bezradny, niewiele mogłeś z tym zrobić, teraz jako dorosły masz wybór, możesz wziąć odpowiedzialność za swoje życie i zmierzyć się z tym co pogrąża i boli. Dołącz do naszej grupy a pomożemy Ci bezpiecznie spojrzeć w przeszłość i nauczyć się z nią żyć, tak by adekwatnie reagować na teraźniejszość, tak by żyć w pełni jako autor a nie odbiorca swojego życia.

 

Na grupę zapraszamy osoby z syndromem DDA i DDD:

- którym trudno zrozumieć siebie, innych ludzi i świat;

- które chcą zmierzyć się ze swoim trudnym, „alkoholowym” dzieciństwem;

- które mają skomplikowaną relację z samym sobą: poczucie niskiej wartości i negatywny stosunek do siebie; strach przed utratą kontroli; poczucie winy w momencie gdy uda im się coś zrobić dla siebie, przymus bezustannego poszukiwania aprobaty i potwierdzenia swojej wartości na zewnątrz; obawę przed stratą; osądzają siebie bezlitośnie

- które mają trudności z emocjami: trudność w przeżywaniu i nazywaniu myśli, uczuć, potrzeb; duża podatność na zranienie; trudność w okazywaniu uczuć, obawa przed konfrontacją, konfliktem, okazywaniem złości czy gniewu; zalegający i wszechogarniający smutek; duża wrażliwość i podatność na zranienie; impulsywne zachowania, decyzje czy reakcje;

- które doświadczają różnych problemów w relacjach z innymi ludźmi: niemożność nawiązania satysfakcjonujących relacji i ich utrzymania; obawa przed odrzuceniem, lub porzuceniem; obawa przed tym, że jeśli ktoś się zbliży to odkryje twoją nieatrakcyjność; trudność w zaufaniu innym; poczucie, że powinieneś polegać tylko na sobie; nadmierne poczucie lojalności, często wobec osób, które na to nie zasługują;

- którym trudno kończyć rozpoczęte sprawy;

- które boją się zmian i przesadnie na nie reagują ;

- które widzą świat w czarno-białych barwach;

- którym trudno się bawić i przeżywać radość

- które wiedzą, że chciałyby inaczej funkcjonować i inaczej wybierać, inaczej działać, ale nie wiedzą jak to zrobić, jak zmienić mechanizmy, które nimi rządzą;

- które są gotowe uwolnić swój potencjał życiowy, które chcą się rozwijać i uczynić swoje funkcjonowanie satysfakcjonującym…

 

Cel psychoterapii grupowej:

- dotarcie do nieuświadomionych źródeł obecnych problemów

- poznanie i lepsze zrozumienie siebie

- odbudowanie zaufania do siebie i innych

- poprawa relacji ze sobą i innymi ludźmi

- uwolnienie energii życiowej zużywanej na tłumienie przeszłych, trudnych doświadczeń

- rozwój i dokonywanie bardziej świadomych i satysfakcjonujących wyborów

 

Spotkania będą się odbywały w małej grupie od 8 do 10 osób. Przed przystąpieniem do grupy niezbędne jest odbycie spotkania konsultacyjnego, którego koszt wynosi 100 zł. Grupa będzie trwała rok z dwutygodniową przerwą wakacyjną. Cena za jedno spotkanie to 80 zł.

Termin: wrzesień 2013, poniedziałek w godzinach: 19.00 – 21.00

prowadzenie: Dominika Wernio - psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny i Katarzyna Solka-Dąbrowska - psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny

koszt: 320 zł miesięcznie (80 zł za sesję)

 

zapisy: telefon 530-85-55-65, email: info@zrodloinspiracji.pl

 

http://www.zrodloinspiracji.pl

 

Zapraszamy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, od 2,5 miesiąca mam nerwice natręctw. Miesiąc temu zapisałem się na wizytę do psychologa, ma ona odbyć się za 3 dni. Raczej wiem, że ona mi nic nie da, muszę zapisać się na terapie. Kiedy poszedłem do lekarki po skierowanie do psychologa i opowiedziałem o tych problemach ona od razu wypisała mi skierowanie na izbę przyjęć do szpitala na nowowiejską, pojechałem tam. Lekarz Psychiatra z którym rozmawiałem polecił mi zapisać się na rozmowę kwalifikacyjną na terapię grupową na ulicę Dolną. Wychodząc od niego byłem pewny, że odbywa się to przez 3 miesiące raz w tygodniu. I co się okazało? Że jednak odbywa się codziennie przez 3 miesiące a na to niestety nie mogę sobie pozwolić. Dodam, że nie jestem w jakimś krytycznym stanie i uważam, że coś takiego nie jest mi potrzebne. Zadzwoniłem na Dolną i zapytałem się czy może prowadzą terapię indywidualną, odpowiedzieli, że tak, lecz na wizytę trzeba czekać 1,5 ROKU.

Podsumowując, mam psychologa za 3 dni, ale pewnie będzie to jednorazowa wizyta, nie wiąże z nią sukcesu. Nie wiem w ogóle gdzie się teraz zgłosić, do kogo, do jakiego ośrodka. Interesuje mnie tylko leczenie na NFZ. Ktoś mi coś doradzi. Wiem, że na NFZ są kolejki ale 1,5 roku to chyba lekka przesada. Czekam na Wasze podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, od 2,5 miesiąca mam nerwice natręctw. Miesiąc temu zapisałem się na wizytę do psychologa, ma ona odbyć się za 3 dni. Raczej wiem, że ona mi nic nie da, muszę zapisać się na terapie. Kiedy poszedłem do lekarki po skierowanie do psychologa i opowiedziałem o tych problemach ona od razu wypisała mi skierowanie na izbę przyjęć do szpitala na nowowiejską, pojechałem tam. Lekarz Psychiatra z którym rozmawiałem polecił mi zapisać się na rozmowę kwalifikacyjną na terapię grupową na ulicę Dolną. Wychodząc od niego byłem pewny, że odbywa się to przez 3 miesiące raz w tygodniu. I co się okazało? Że jednak odbywa się codziennie przez 3 miesiące a na to niestety nie mogę sobie pozwolić. Dodam, że nie jestem w jakimś krytycznym stanie i uważam, że coś takiego nie jest mi potrzebne. Zadzwoniłem na Dolną i zapytałem się czy może prowadzą terapię indywidualną, odpowiedzieli, że tak, lecz na wizytę trzeba czekać 1,5 ROKU.

Podsumowując, mam psychologa za 3 dni, ale pewnie będzie to jednorazowa wizyta, nie wiąże z nią sukcesu. Nie wiem w ogóle gdzie się teraz zgłosić, do kogo, do jakiego ośrodka. Interesuje mnie tylko leczenie na NFZ. Ktoś mi coś doradzi. Wiem, że na NFZ są kolejki ale 1,5 roku to chyba lekka przesada. Czekam na Wasze podpowiedzi.

 

 

Nie wiedziałem gdzie to napisać więc założyłem nowy temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafallopes, grzecznie zapisz się do kolejki ... a w tzw. międzyczasie szukaj w innych miejscach, czy nie mają szybszych terminów. Zadzwoń sobie (może w necie jest) do NFZ o listę miejsc gdzie prowadzą terapię.

Aha, samo nie przejdzie, sam się nie wyleczysz ... więc lepiej nie odkładać tego na później ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , ja kiedyś chodziłem na dolną ,ale odradzam chyba że coś się zmieniło , na sobieskiego było do tej pory najlepiej , ale i tu się skończyły dobre czasy , obecnie mam mega nawrót trzyma mnie ze 2 mc już , zawszę brałem seroxat jako tako pomagał , teraz dostałem fevarin 50 mg wydaję mi się że po 1 miesiącu branie jest nawet i gorzej , dostaje ostrych ataków natręctw od myśli po sprzatanie wszystko w około wydaje mi się brudne zniszczone , wszysto widzę w czarnych barwach , i nie jestem w stanie wyjść do ludzi mam styd przed nimi , siedzę obecnie w domu i albo śpię albo komputer i ciągle coś chce sprzątać co i tak daje efekt odwrotny bo wydaje mi się ze jeszcze bardziej jest brudne, wszędzie widzę jakieś obicia na meblach scianach staram sie je retuszować robię to natychmiast jak mnie złapie atak nie mogę przestać o tym myśleć przecież to tylko rzeczy , jak już jakoś sobie to przetłumacze to i tak nachodzą nowe myśli te poczucie strachu że nie umiem nawet zarobić na siebie 28 lat że nie zbudowałem związku na stałe , i ten fb portal widzę tam swoich rówieśników każdy z nich jest kimś w życiu coś osiągnął ma dzieci prace , a ja prawie wogole nie pracowałem , jak nawet uda mi sie znaleść pracę to zaczynają się schody z ludźmi z komunikacją ciągle jakieś problemy ja wszystko biorę na wagę złota , albo białe albo czarne albo kogoś nie lubie albo wielbie ...byle kłótnia sprzeczka przeradza się w wojnę i zawsze kończy się tak że rezygnuje z pracy bo nie daje rady zmierzyć się z 2 osobą o danym konfliktem robię sobie wrogów tak szybko jak nawiązuje znajomość, czytam wiele na forach i wszystko mi pasuje do mnie każde zaburzenia , macie jakies doświadczenie w warszawie z terapią ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

błagam, możecie mi polecić jakiegoś na prawdę dobrego , zaufanego psychoterapeutę ? Zaczynałam psychoterapie juz kilka razu u róznych specjalistów, ale za kazdym raZEM rezygnowałam.. ale teraz zaczeło sie prawdziwe, dorosłe zycie i dopiero zdałam sobie sprawe z tego, że bez terapii moje życie nie będzie normalne. Proszę, pomóżcie mi.. ale zalezy mi naprawde na sprawdzonym specjaliście... interesują mnie prywatne wizyty..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×