Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na co najbardziej zwracasz uwagę w wyglądzie faceta?


Gość rotten soul

5 CECH WYGLĄDU MĘŻCZYZNY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:  

391 użytkowników zagłosowało

  1. 1. 5 CECH WYGLĄDU MĘŻCZYZNY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:

    • - Wzrost
      41
    • - Oczy
      49
    • - Włosy
      29
    • - Ramiona
      16
    • - Dłonie
      28
    • - Nogi
      2
    • - Tyłek
      17
    • - Penis
      10
    • - Tors
      8
    • - Uśmiech (usta,zęby)
      39
    • - Twarz (ogólnie)
      57
    • - Plecy
      3
    • - Brzuch
      13
    • - Stopy
      4
    • - Sposób chodzenia
      11
    • - Ubiór
      36
    • - Skóra (cera, karnacja)
      11
    • - Tatuaże
      8
    • - Piercing
      2
    • - Blizny
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Niewiele spotkałam kobiet, które naprawdę dobrze wyglądały w samych legginsach. Trzeba mieć bardzo szczupłe nogi i niemasywne uda.

Za szczupłe dziewczyny z płaskim tyłkiem też źle w nich wyglądają, za grube oczywiście też, ale nie uważam że tylko szczupłe dziewczyny w nich dobrze wyglądają a masywne(oczywiście bez przesady)sportowe uda też ładnie się prezentują, no ale faceci mają chyba często inny gust niż kobiety w tej kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na dłonie bardzo zwracam uwagę najlepsze są takie smukłe z długimi palcami i ładnie zaookrąglonymi paznokciami chyba nie musze pisać, ze bez zadziorów wokół paznokci

 

ożesz jakie wymagania :mrgreen: takiego ideała to by trzeba było za pomocą specjalnie wyselekcjonowanych genomów stworzyć :lol:

 

-- 31 lip 2013, 12:08 --

 

ja na dłonie bardzo zwracam uwagę najlepsze są takie smukłe z długimi palcami i ładnie zaookrąglonymi paznokciami chyba nie musze pisać, ze bez zadziorów wokół paznokci

 

ożesz jakie wymagania :mrgreen: takiego ideała to by trzeba było za pomocą specjalnie wyselekcjonowanych genomów stworzyć :lol:

 

-- 31 lip 2013, 12:08 --

 

ja na dłonie bardzo zwracam uwagę najlepsze są takie smukłe z długimi palcami i ładnie zaookrąglonymi paznokciami chyba nie musze pisać, ze bez zadziorów wokół paznokci

 

ożesz jakie wymagania :mrgreen: takiego ideała to by trzeba było za pomocą specjalnie wyselekcjonowanych genomów stworzyć :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na dłonie bardzo zwracam uwagę najlepsze są takie smukłe z długimi palcami i ładnie zaookrąglonymi paznokciami chyba nie musze pisać, ze bez zadziorów wokół paznokci

Ja mam b. długie palce i smukłe ale samą dłoń raczej sporą ale trudno abym miał małą przy takim wzroście, choć przed pracą z młotami pneumatycznymi i innym ciężkim sprzętem miałem mniejszą( teraz mi znowu od nieróbstwa maleje i przedramię też) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Niewiele spotkałam kobiet, które naprawdę dobrze wyglądały w samych legginsach. Trzeba mieć bardzo szczupłe nogi i niemasywne uda.

a ja dzisiaj wlasnie mam na sdobie i moim zdaniem wygladam dobrze :P Ale pewnie jestem nieobiektywna bo lubie swoj tylek i nogi

No i dobrze bo takie gadanie że kobiety mogą pokazać tylko trochę ciałka jak mają figurę modelek to jakaś bzdura, nie każdym( chyba nawet większości) się te szkieletory propagowane na wybiegach i programach typu Tap Madl się podobają. Oczywiście epatowania otyłością też nie jest miłe dla oka ale nie popadajmy w skrajność, tak to by większość kobiet musiała się ukrywać w workach bo nie ma wymiarów 90-60-90.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tumblr_mqrsdzTqkl1qmqaa3o1_500.png

Polubiłyście komandora Sheparda z Mass Effect.

Ugly-Mass-Effect-Shepard.jpg

Sadze, ze taka wersje Sheparda szybciej by polubily :lol:

Jeszcze odnosnie Sheparda-zawsze moze miec gejem, wiec jego miliardy fanek w galaktyce moglyby sie zawiesc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na dłonie bardzo zwracam uwagę najlepsze są takie smukłe z długimi palcami i ładnie zaookrąglonymi paznokciami chyba nie musze pisać, ze bez zadziorów wokół paznokci

 

ożesz jakie wymagania :mrgreen: takiego ideała to by trzeba było za pomocą specjalnie wyselekcjonowanych genomów stworzyć :lol:

 

-- 31 lip 2013, 12:08 --

 

ja na dłonie bardzo zwracam uwagę najlepsze są takie smukłe z długimi palcami i ładnie zaookrąglonymi paznokciami chyba nie musze pisać, ze bez zadziorów wokół paznokci

 

ożesz jakie wymagania :mrgreen: takiego ideała to by trzeba było za pomocą specjalnie wyselekcjonowanych genomów stworzyć :lol:

 

-- 31 lip 2013, 12:08 --

 

ja na dłonie bardzo zwracam uwagę najlepsze są takie smukłe z długimi palcami i ładnie zaookrąglonymi paznokciami chyba nie musze pisać, ze bez zadziorów wokół paznokci

 

ożesz jakie wymagania :mrgreen: takiego ideała to by trzeba było za pomocą specjalnie wyselekcjonowanych genomów stworzyć :lol:

 

Duże wymagania? Na tej stronie już dwóch panów napisało o takich dłoniach. Czyste zadbane paznokcie to aż takie wymagania? :? Nie mam wymagań, że musi mieć tatuaż dla mnie liczy się jaki kto jest człowiekiem i żeby był czysty i schludny dla mnie to nie znaczy za duże wymagania, że mam. To są podstawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ładne dłonie z długimi, smukłymi paluszkami, idealne do penetrowania kobiecych zakamarków :mrgreen:

 

Dziarom mówię stanowcze nie. Nie lubię tego ani u kobiet, ani u facetów. Szpecą skórę i w większości są tandetne i oklepane. Blee.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziarom mówię stanowcze nie. Nie lubię tego ani u kobiet, ani u facetów. Szpecą skórę i w większości są tandetne i oklepane. Blee.

Zgadzam sie w 100%. Dziary szpeca ohydnie, zwlaszcza u kobiet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam nigdy nie byłem zwolennikiem tatuaży, jeden ,dwa o.k ale jak widziałem ludzi z kilkunastoma, kilkudziesięcioma tatuażami( typowy brytyjski robol) od stóp to głów to zastanawiałem się po co się tak oszpecać i jeszcze grubą kasę płacić. a na stare lata na zwiotczałym ciele te tatoo ładnie nie wyglądają co innego jeden na sporym bicepsie ale podobno można się w nałóg tatuażowy wkręcić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[anna.anakaia, jakie lubisz sznyty u faceta? mnie też one nie przeszkadzają ;)

Właściwie nie ma reguły, na pewno nie podobają mi się blizny np. po oparzeniu twarzy kwasem, ale blizna po ranie ciętej na ramieniu, na twarzy, torsie. Wiem, że przeważnie blizny nie powstają w przyjemny sposób, ale to takie moje małe zboczenie. Mój eks cały był pociachany (duże blizny po operacji serca i śledziony, sam też się poozdabiał ;)) i stąd moje upodobania.

Ja tam od blizn wole tatuaż, oczywiscie najlepiej jeden na ramieniu, a nie wiele wszedzie ;)

Co do tatuaży, to podobają mi się całe obdziabane ręce :) Ale takie wynalazki jak tatuaże na brzuchu czy głowie - nie, oj nie. I kolczyków u facetów nie lubię.

najlepsze są takie smukłe z długimi palcami i ładnie zaookrąglonymi paznokciami

Taaak :mrgreen: Smukłe palce, nawet chude. Rozmarzyłam się :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14,

Widziałem go już. Ma fotkę w samych spodenkach w "Ludziach..." . Zdania do końca życia już nie zmienię.

 

anna.anakaia,

Nie wiem co może być seksownego w bliznach pooperacyjnych. Sam mam 2 takie i nie wygląda to ładnie :( Bliznom też mówię stanowcze nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blizny pooperacyjne? Tez mam jedna na nadgarstku i jest dosyc szpecaca. No i przede wszystkim przypomina mi o wciaz obecnej kontuzji w nadgarstku, z ktora mecze sie juz ponad pol roku :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, zawody. Pierdyknalem sie na lape podczas gdy adrenalina dzialala wiec nic do zakonczenia zawodow praktycznie nie czulem. Potem bol niemilosierny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna.anakaia,

Nie wiem co może być seksownego w bliznach pooperacyjnych. Sam mam 2 takie i nie wygląda to ładnie :( Bliznom też mówię stanowcze nie.

Tobie się nie podobają więc zrozumiałe, że nie zobaczysz w nich nic seksownego ;) Dla Ciebie są szpecące, dla mnie piękne. Tak jak Ty reagujesz na widok jakiejś cechy fizycznej, która Ci się podoba u kobiet, ja reaguję na blizny u faceta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna.anakaia,

 

Rozumiem, różne upodobania. Ale dziwię się po prostu, bo blizna to po prostu trwałe uszkodzenie skóry, psujące jej wygląd, a takie rzeczy zwykle wzbudzają niesmak u ludzi, tak jak wszelkie rodzaju krosty, kurzajki i rany. Ale spoko oby takich więcej było jak Ty. Dla mnie dobrze, bo co to za przyjemność będzie dla potencjalnej dziewczyny aby mnie dotknąć albo na mnie patrzeć. Męczyła by się i brzydziła zwyczajnie .Tyle. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×