Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na co najbardziej zwracasz uwagę w wyglądzie kobiety?


Lord Cappuccino

5 CECH WYGLĄDU KOBIETY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:  

324 użytkowników zagłosowało

  1. 1. 5 CECH WYGLĄDU KOBIETY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:

    • Wzrost
      16
    • Piersi
      21
    • Nos
      3
    • Oczy
      20
    • Uśmiech (usta, zęby)
      23
    • Włosy (kolor, długość, uczesanie itp.)
      28
    • Twarz (ogólnie)
      56
    • Biodra
      12
    • Nogi
      17
    • Skóra (cera, karnacja, opalenizna)
      9
    • Sylwetka/Typ figury
      36
    • Tyłek
      19
    • Stopy
      5
    • Depilacja
      5
    • Wagina
      2
    • Ubiór (ogólnie)
      18
    • Bielizna
      2
    • Zapach
      9
    • Dłonie
      6
    • Brzuch
      7
    • Sposób chodzenia
      4
    • Inne (piercing, tatuaże itp.)
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Na waginę żaden nie patrzy ;) Czyli obojetne jak wyglada ;)

Nie jest to co prawda element, na który zwracamy uwagę w początkowej fazie znajomości, ponieważ jak ktoś słusznie zauważył kobiety zwyczajowo nie lansują się z waginą na wierzchu, ale dla mnie ma chyba najistotniejsze znaczenie. I nie chodzi tu jak w przypadku rysów twarzy czy długości nóg o samą morfologię, która tam jest zapewne wypadkową genów oraz trybu życia jaki kobieta prowadzi. I właśnie ta druga cecha potrafi przyćmić pozostałe atuty, bo co mi po "zajechanej" dziewczynie?

Dlatego jeśli chodzi o mnie, to chyba wstępny wywiad z kobietą zdeterminowałby dalsze zamiary wobec niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczy - najlepiej ciemne (piwne, brązowe, czarne) bo takie wg mnie mają w sobie jakąś głębie a spojrzenie jest tak przyjemnie ciepłe, inne kolory też mogłyby być, z wyjątkiem jasnoniebieskich. Oczy takiego kolory są dla mnie zimne i strasznie świdrujące. Ciężko mi utrzymywać kontakt wzrokowy z osobami posiadającymi takie oczy. Czuję wtedy duży dyskomfort.

 

Włosy (kolor, długość, uczesanie itp.) - przede wszystkim, proste. Za innymi rodzaju nie przepadam, loków wręcz nie znoszę, dredy, warkoczyki - out. Preferuję szatynki i brunetki, ewentualnie bardzo ciemny blond. Jeśli chodzi o długość muszą być co najmniej z 10 cm poniżej. Nie lubię krótkich włosów u dziewczyn. Pod tym względem jestem strasznie staroświeckim. Długie włosy to bardzo ważny atrybut kobiecości. Fryzura - lubię prostotę, mogą być spięte w kitkę lub rozpuszczone, z jakąś zalotnie zaczesaną grzywką :D (tylko nie taką typu paź i nie krótką na pół czoła, albo pod kątem)

 

Twarz (ogólnie) - tutaj nie wiem za bardzo co napisać. Podobają mi się bardzo różne. Nie ma reguły. Lubię typ słowiański, miły uśmiech z kształtnymi ustami, lubię lekko zadarte noski i ładną cerę. Umiarkowana opalenizna i dyskretny makijaż są mile widziane. Ogólnie twarz ma być, miła, ma wyrażać inteligencję i być zwyczajnie przyjazna.

 

Sylwetka/Typ figury - szczupła, drobna, zgrabny tyłek i nóżki, piersi średnie lub niewielkie (dużych nie lubię). Wysokość najlepiej do 1,75 m.

 

Dłonie - drobne z długimi, smukłymi palcami z niezbyt długimi paznokciami (lakier tylko bezbarwny),

 

O waginie nie pisałem, bo chodzi mi o to na co zwracam uwagę przed poznaniem, a nie po. Z resztą, który facet oprócz gejów nie zwraca uwagi na taki piękny narząd. Najpiękniejsze dzieło natury moim zdaniem :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie ta druga cecha potrafi przyćmić pozostałe atuty, bo co mi po "zajechanej" dziewczynie?

a jak poznasz ze jest zajechana? W sumie na rozmiar waginy wplywaja jedynie porody

Dlatego zaznaczyłem, że nie chodzi tu o samą budowę, a raczej "przebieg", który może na nią wpłynąć. Przy bliższym poznaniu dowiedziałbym się z jak bardzo zdezelowaną osobą mam do czynienia. Innymi słowy atrakcyjne są da mnie przede wszystkim hmmm, dziewice...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregg1991, :mrgreen: osoba zdezelowana? hmmm rozumiem a facet ma wytartego po kontaktach seksualnych ?

psyche., sam jest "wytarty" i jedynie to chciałem przekazać ;) Naturalnie nie wymagam nic, czego sam nie mogę zaoferować dlatego nie widzę powodu, dla którego nie mógłbym szukać niewyeksploatowanej partnerki. ;)

carlosbueno, tak chyba mają prawiczki ;)

Otuż to :roll:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten biały wilk w avatarze carlosa się oblizuje na samą myśl. :mrgreen:

to piesiec, nie wilk, bohater poznańskiego zlotu ;)

 

-- 31 lip 2013, 16:25 --

 

Gregg1991, masz prawo wyboru do dziewicy, ale nazywanie zdezelowanymi te które uprawiają seks( w końcu naturalną potrzebę człowieka) to raczej nie na miejscu. No i myślę że Ci co chcą dziewicę przynajmniej część z nich tak naprawdę obawia sie że będą gorszymi w łóżku od wcześniejszych partnerów, a w przypadku dziewicy to odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregg1991, masz prawo wyboru do dziewicy, ale nazywanie zdezelowanymi te które uprawiają seks( w końcu naturalną potrzebę człowieka) to raczej nie na miejscu. No i myślę że Ci co chcą dziewicę przynajmniej część z nich tak naprawdę obawia sie że będą gorszymi w łóżku od wcześniejszych partnerów, a w przypadku dziewicy to odpada.

Maz absolutną rację, że seks jet naturalną potrzebą. Dlatego wysoko sobie cenię osoby, które mimo to potrafią się bez niego obyć do czasu, z pobudek światopoglądowych- co istotne właśnie z nich, a nie odrzucenia i dorabiania do tego ideologii jak kompleksy, lęk, brak zainteresowania.

Ło mamo.. to ja dopiero musze byc zdezelowana bo uprawiam seks od jakichs 20 paru lat :shock:

Oj tam. Dla mnie poruszany aspekt jest bardzo ważny i nie wyobrażam sobie ustępstw w tej materii. Mam mnóstwo bliskich znajomych tak różniących się w tej kwestii ode mnie i szanuję ich wybór. Nie wiem tylko skąd ten bulwers, jeden eliminuje ewentualną dziewczynę ze względu na jej wagę, inny za wzrost, ja nie szukam takiej z "second handu" :shock: Przy czym zaznaczyłem, że mowa o partnerce na życie i koleżanek z wymienionymi cechami nie dyskryminuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×