Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakie cechy osobowości facetów są dla Was najważniejsze?


Gość rotten soul

5 NAJBARDZEJ POŻĄDANYCH PRZEZ CIEBIE CECH OSOBOWOŚCI MĘŻCZYZNY:  

77 użytkowników zagłosowało

  1. 1. 5 NAJBARDZEJ POŻĄDANYCH PRZEZ CIEBIE CECH OSOBOWOŚCI MĘŻCZYZNY:

    • - Troskliwość
      56
    • - Wrażliwość
      28
    • - Szarmanckość
      7
    • - Zaradność
      59
    • - Zamożność
      6
    • - Poczucie humoru
      53
    • - Inteligencja
      71
    • - Towarzyskość
      8
    • - Stanowczość
      11
    • - Brutalność
      4
    • - Wulgarność
      2
    • - Łagodność
      12
    • - Opanowanie
      37
    • - Uczynność
      4
    • - Szczodrość
      3
    • - Cwaniactwo
      3
    • - Pracowitość
      29
    • - Bycie prorodzinnym
      8
    • - Oszczędność
      6
    • - Ambicja
      26


Rekomendowane odpowiedzi

anna.anakaia, ja nie dokonałem wartościowania poszczególnych cech. Dodatkowo nie pisałem nic o utrzymywaniu kobiety/mężczyzny. A jak Ty zapatrujesz się na utrzymywanie mężczyzny przez kobietę i dlaczego akurat Lenin? ;)

 

ania_taka, to nie stereotyp, a uwarunkowanie ewolucyjne i nie widzę w tym fakcie (tak wskazuje logika) nic złego, tylko nadal pokotuje jakiś dziwny stereotyp, że patrzenie na zamożność to wstyd, a taka kobieta, która na to zwraca uwagę "leci na kasę".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko nadal pokotuje jakiś dziwny stereotyp, że patrzenie na zamożność to wstyd, a taka kobieta, która na to zwraca uwagę "leci na kasę".
też tego nie rozumiem zwłaszcza w taki kraju na dorobku jak Polska to normalne, w Skandynawii czy innym zachodnim egalitarnym kraju właściwie każdy bez większego przemęczania może żyć na przyzwoitym poziomie i tam zaradność, wysokość zarobków nie są aż tak ważne bardziej liczy się zbliżone wykształcenie, poziom szeroko pojętej kultury. Ale w Polsce już nie mówiąc o biedniejszych krajach( ale nie 3-ciego świata) to ile zarabia facet jest kluczowe zwłaszcza w decyzji o zakładaniu rodziny, dzieciach, kredycie na mieszkanie itp. kto by chciał za męża faceta co nie ma stałej pracy, albo pracującego za minimum bez większych perspektyw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, Czułość, opiekuńczość, wrażliwość - nie musi oznaczać ciapowatości, jednocześnie nie wyklucza takich cech jak np. stanowczość. I nie wiem jak to może nudzić, chyba, że wpada w skrajność.

czuły dla niej, a dla reszty świata zimny drań

No to gdzieś tu nie jest sobą, albo przy niej udaje albo jest zimny na pokaz (chyba, że ma osobowość mnogą ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czułością, opiekuńczością.

 

ale kobiety szybko się nudzą takimi i postrzegają ich jako mięczaków, chyba, że wcześniej wspomniana mieszanka: czuły dla niej, a dla reszty świata zimny drań, ten ideał wśród kobiet funkcjonuje, to się zgadzam.

100 % racji sam o tym wspominałem wcześniej że ta troskliwość, wrażliwość ma się odnosić tylko do partnerki a nie samego siebie czy świata taka męska nadwrażliwość interpersonalna na pewno nie byłaby mile widziana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna.anakaia, no nudzi, bo kobiety chcą emocji w związku i jak facet jest jej oddany to już traci dla nich urok.

 

podobno bardzo dobrym sposobem by zniechęcić do siebie kobietę, jest przykładowo raz dziennie mówić jej, że się ją kocha :)

 

No to gdzieś tu nie jest sobą, albo przy niej udaje albo jest zimny na pokaz

 

nie no różnych ludzi traktuje sie w rozny sposob, to normalne i nie znaczy, ze sie udaje kogos innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, aha, no to ze mną jest coś nie w porządku bo lubię wrażliwych, opiekuńczych i czułych mężczyzn - więc lubię mięczaków :mrgreen: Mnie emocji w związku dostarczają pozytywne uczucia. Wiem, że jakieś tam ludźki mają swoje sposoby na ożywianie relacji, dostarczanie sobie nawzajem emocji ale z tego co wiem odbywa się to poprzez celowe "olewanie", kłótnie a potem wzniosłe godzenie, wzbudzanie zazdrości - nie dla mnie takie zabawy, uważam to za durne a nawet prymitywne.

nie no różnych ludzi traktuje sie w rozny sposob, to normalne i nie znaczy, ze sie udaje kogos innego.

Są emocje które dostępne są tylko dla tej drugiej osoby, ale jeśli facet przy kobiecie jest zupełnie inny niż przy znajomych - gdzieś udaje. "Zimny drań" (bo takiego określenia wcześniej użyłeś) to wg mnie nieczuła osoba z dodatkiem cwaniaczkowatości i szczyptą wyrachowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ania_taka, to nie stereotyp, a uwarunkowanie ewolucyjne i nie widzę w tym fakcie (tak wskazuje logika) nic złego, tylko nadal pokotuje jakiś dziwny stereotyp, że patrzenie na zamożność to wstyd, a taka kobieta, która na to zwraca uwagę "leci na kasę".

 

to ja jestem jakas dziwna, bo moj maz praktycznie w ogole nie mial kasy jak sie z nim zwiazalam, a do tego co mamy doszlismy razem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans,

To prawda, ale pisałem Ci wcześniej, że z 5 najbardziej popularnych cech, mnie z pieniędzmi, kojarzy się tylko jedna, a więc mamy inne spojrzenie na tą kwestię. Po za tym znam mnóstwo facetów co mają niskie pensje, a jakoś im to nie przeszkadza mieć, dziewczynę czy żonę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna.anakaia,

Mnie emocji w związku dostarczają pozytywne uczucia. Wiem, że jakieś tam ludźki mają swoje sposoby na ożywianie relacji, dostarczanie sobie nawzajem emocji ale z tego co wiem odbywa się to poprzez celowe "olewanie", kłótnie a potem wzniosłe godzenie, wzbudzanie zazdrości - nie dla mnie takie zabawy

 

no dla mnie też nie takie zabawy, duża część kobiet taka jest, może wyrastają z tego po jakimś czasie, nie wiem.

 

Są emocje które dostępne są tylko dla tej drugiej osoby, ale jeśli facet przy kobiecie jest zupełnie inny niż przy znajomych - gdzieś udaje. "Zimny drań" (bo takiego określenia wcześniej użyłeś) to wg mnie nieczuła osoba z dodatkiem cwaniaczkowatości i szczyptą wyrachowania.

 

miałem kiedyś pieska, to kawał drania był, często gryzł się itp., ale do suczki sąsiada się przymilał, jakoś nie chce mi się wierzyć w jego wyrachowanie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czułością, opiekuńczością.

 

ale kobiety szybko się nudzą takimi i postrzegają ich jako mięczaków, chyba, że wcześniej wspomniana mieszanka: czuły dla niej, a dla reszty świata zimny drań, ten ideał wśród kobiet funkcjonuje, to się zgadzam.

100 % racji sam o tym wspominałem wcześniej że ta troskliwość, wrażliwość ma się odnosić tylko do partnerki a nie samego siebie czy świata taka męska nadwrażliwość interpersonalna na pewno nie byłaby mile widziana.

Poraz wtory napiszę że mnie pociągają wrazliwi faceci a nie zimne dranie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna.anakaia, no nudzi, bo kobiety chcą emocji w związku i jak facet jest jej oddany to już traci dla nich urok.

 

co za bzdura... byc moze niestabilne emocjonalnie kobiety potrzebuja skrajnych emocji ale normalne cenia sobie spokojne bezpieczenstwo

podobno bardzo dobrym sposobem by zniechęcić do siebie kobietę, jest przykładowo raz dziennie mówić jej, że się ją kocha :)

Mnie to od 4 lat nie zniecheca :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dla mnie też nie takie zabawy, duża część kobiet taka jest, może wyrastają z tego po jakimś czasie, nie wiem.

W tym przypadku nie pisałam tylko o kobitach, bo to również domena facetów ;) Ale co ja tam wiem :D Żyję w świecie prostej komunikacji w związku, wzajemnego szacunku i tym podobnych "bzdur", żadnych gierek nie stosuję, są dla mnie dziwne, prostackie i niepotrzebne ;)

Tak jak nie kumam godzenia się przez łóżko, tak nie rozumiałabym gdyby facet celowo przestał się do mnie odzywać oczekując, że się domyślę ukrytej w tym intencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żyję w świecie prostej komunikacji w związku, wzajemnego szacunku i tym podobnych "bzdur", żadnych gierek nie stosuję, są dla mnie dziwne, prostackie i niepotrzebne ;)

Tak jak nie kumam godzenia się przez łóżko, tak nie rozumiałabym gdyby facet celowo przestał się do mnie odzywać oczekując, że się domyślę ukrytej w tym intencji.

 

:uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak nie rozumiałabym gdyby facet celowo przestał się do mnie odzywać oczekując, że się domyślę ukrytej w tym intencji.

 

właśnie chodzi o to, żeby intencja nie została odkryta, bo wtedy jest obciach:D

 

-- 30 lip 2013, 22:16 --

 

hej, a brakuje w ankiecie, władczość, czy raczej cechy przywódcze, podejrzewam, że większość kobiet marzy by ich facet był królem/prezydentem itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×