Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakie cechy osobowości facetów są dla Was najważniejsze?


Gość rotten soul

5 NAJBARDZEJ POŻĄDANYCH PRZEZ CIEBIE CECH OSOBOWOŚCI MĘŻCZYZNY:  

77 użytkowników zagłosowało

  1. 1. 5 NAJBARDZEJ POŻĄDANYCH PRZEZ CIEBIE CECH OSOBOWOŚCI MĘŻCZYZNY:

    • - Troskliwość
      56
    • - Wrażliwość
      28
    • - Szarmanckość
      7
    • - Zaradność
      59
    • - Zamożność
      6
    • - Poczucie humoru
      53
    • - Inteligencja
      71
    • - Towarzyskość
      8
    • - Stanowczość
      11
    • - Brutalność
      4
    • - Wulgarność
      2
    • - Łagodność
      12
    • - Opanowanie
      37
    • - Uczynność
      4
    • - Szczodrość
      3
    • - Cwaniactwo
      3
    • - Pracowitość
      29
    • - Bycie prorodzinnym
      8
    • - Oszczędność
      6
    • - Ambicja
      26


Rekomendowane odpowiedzi

Zamożność 3 głosy w tym jedne mój czyli 2. Wiadomo prawie żadna kobieta nie przyzna się że leci na kasę, ale rzeczywistość jest inna
Ja tam się przyznałam na poprzedniej stronie, chociazby :mrgreen: wiadomo, ze lepiej mieć faceta, który jest bogaty, młody i zdrowy niz stary, biedny i chory ;) nie będę sciemniac, że jest inaczej :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche.,

Poważnie nie lubisz kaloryferków? Ja bym się nie pogniewał jak bym miał taki brzuszek.

 

Candy14,

Nie znosz etez jak jakis facet do mnie mowi sloneczko, kwiatuszku i od razu mam ochote kopnac go w jaja .

Patrząc na Twój nick pewnie wolisz cukiereczku ;)

 

inbvo,

ale wiesz co rotten soul, "brutalności" i "wulgarności" nikt Ci nie zaznaczy.

Liczyłem na to, że może któraś lubi takie cechy w łóżku, wiesz dominacja plus sprośne słówka.

 

anonus

Tak więc gieroje to bardzo dobrze wyglądający faceci. Hmm... w takim razie chciałbym być gierojem

 

ladywind

Inaczej choćby partner był wyśnionym ideałem, posiadał wszystkie cechy jakich oczekujemy,lecz będziemy czerpać tylko profity, w zamian nie nie dając od siebie nic, czar szybko pryśnie.

To jasne, że musi to działać w obie strony. Cytując jednego z moich ulubionych wykonawców :"jak gówno z siebie dajesz, to do ciebie wraca"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby zbajerować kobiete i ją zainteresować to trzeba naprawdę się wykazać.

usmiechac sie i prawic komplementy kazdy potrafi i nie trrzeba do tego inteligencji. Tacy faceci trafiaja do pewnego typu zakompleksionych lasek

ojej,przecież to takie troskliwe :mrgreen:

 

 

Jak mowi Ci to ukochana osoba to pewnie ..ale jak jakis facet na starcie wyjezdza z kwiaruszkiem czy kochanie to zal.

Mała poprawka - oni najczesciej tylko myslą, że sa inteligentni i dowcipni, najczesciej nie ma to nic wspólnego ze stanem faktycznym

otoz to!

Zamożność 3 głosy w tym jedne mój czyli 2. Wiadomo prawie żadna kobieta nie przyzna się że leci na kasę,

Ale ze kobiety juz nie potrafia zadbac o siebie i zarobic czy jak? Moze jestem dziwna ale lubie sama sobie zabezpieczac byt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamożność 3 głosy w tym jedne mój czyli 2. Wiadomo prawie żadna kobieta nie przyzna się że leci na kasę, ale rzeczywistość jest inna, gdyby zamiast zamożności napisano coś w stylu niezależność finansowa, przyzwoite zarobki wyniki byłyby inne. Zresztą to podlega chyba pod zaradność bo zaradny musi minimum 2 koła miesięcznie na rękę wyciągnąć a w takiej W-wie to pewnie z 3.

nie ukrywajmy ze pieniądze niby szczescia nie dają, ale bez nich trudno być szczęśliwym. To jakby nie patrzec bardzo istotny element życia, każdego z nas, nie oszukujmy się. Jednak jeżeli wymieniać mamy wg wazności cech, czyli tworzymy jakąś hierarchię, to ta zamożność jest dużo dalej.

Powiedz mi po co mi zamożny idiota - który ma pieniądze bo rodzice bogaci - bo jak idiota to sie nie dorobi. Ja sama nei wyobrazam sobie nie pracowac chocby moj men zarabial miliardy, i lubie wydawac kase na ciuchy, ale nie zmienia to faktu ze inne cechy sa dla mnie zdecydowanie ważniejsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi po co mi zamożny idiota - który ma pieniądze bo rodzice bogaci - bo jak idiota to sie nie dorobi. Ja sama nei wyobrazam sobie nie pracowac chocby moj men zarabial miliardy, i lubie wydawac kase na ciuchy, ale nie zmienia to faktu ze inne cechy sa dla mnie zdecydowanie ważniejsze

true

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, nie wiem, wg mnie taki gieroj to ma dluzsze wlosy z jakas grzyweczka (bleee), robi z siebie pozera i udaje, ze jest najmadrzejszy oraz najwazniejsze-ile on wypic potrafi. To tak w skrocie. Chcialbys taki byc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na to, że może któraś lubi takie cechy w łóżku, wiesz dominacja plus sprośne słówka.
:lol: A dlaczego na to liczyłeś ?

Moze preferuje sadyzm? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na to, że może któraś lubi takie cechy w łóżku, wiesz dominacja plus sprośne słówka.

To chyba trzeba by zrobić podrozdziały w ankiecie rozgraniczające życie codzienne i życie erotyczne :D

W tych kategoriach to bym jeszcze uczynność i zaradność zaznaczyła :D

Wiadomo prawie żadna kobieta nie przyzna się że leci na kasę, ale rzeczywistość jest inna

Tyle się mówi o tym leceniu "na kasę", tylko w takim razie żony pracowników huty, kopaczy rowów, ekspedientów - tych wszystkich "przeciętnych", zarabiających niewygórowane kwoty "poleciały" na...?

Są te lubiące pieniądze, są takie dla których nie ma to znaczenia. I się nie dziwię, że sporo kobiet wkurzają teorie, że na niezamożnego faceta kobiety nie lecą. Tak jak nie każdy z widłami to Neptun, tak nie każda widzi tylko portfel. Poza tym kobiety też na siebie umieją zarobić ;), no chyba, że inaczej ustalają z partnerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siddhi, ale co nie masz oczu i dłoni? ;)
Tamta też tak mówiła: "dwie rączki, dwie nóżki...", wszystkie jesteście takie same ;p Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus,

nie wiem, wg mnie taki gieroj to ma dluzsze wlosy z jakas grzyweczka (bleee), robi z siebie pozera i udaje, ze jest najmadrzejszy oraz najwazniejsze-ile on wypic potrafi. To tak w skrocie. Chcialbys taki byc?

Jeśli to miałoby mi dać poczucie szczęścia i spełnienia to zdecydowanie tak.

Moze preferuje sadyzm? :lol:

Nie, zdecydowanie nie. :nono:

 

bittersweet,

:lol: A dlaczego na to liczyłeś ?

Wydaje mi się, że na pewno, któraś z forumowiczek lubi takie zachowanie w łóżku. Z resztą jedna się już przyznała. Liczyłem po prostu na odwagę do napisania o tym.

Gadanie sprośności na pewno jest fajne i chciałbym tego spróbować kiedyś. :D

 

anna.anakaia,

W tych kategoriach to bym jeszcze uczynność i zaradność zaznaczyła :D

Zaradność to rozumiem, ale uczynność? Chyba, że chciałabyś mu powiedzieć takie coś "Kotku, bądź tak dobry i rozłóż mi nogi bo jestem zmęczona i nie chce mi się ich trzymać samej" O taką uczynność Ci chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus,
nie wiem, wg mnie taki gieroj to ma dluzsze wlosy z jakas grzyweczka (bleee), robi z siebie pozera i udaje, ze jest najmadrzejszy oraz najwazniejsze-ile on wypic potrafi. To tak w skrocie. Chcialbys taki byc?

Jeśli to miałoby mi dać poczucie szczęścia i spełnienia to zdecydowanie tak.

Moze preferuje sadyzm? :lol:

Nie, zdecydowanie nie. :nono:

 

masochizm? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gierojów - to zależy,niejeden "sixpack" to laluś wyrywający na klate,bo tylko to może zaoferować,ale wyrwie,porucha i koniec końców nie stworzy dobrej relacji.

Zaś drugi sixpack jest ogarnięty zarówno fizycznie jak i umysłowo, i nie dość że zajebiście wygląda,to i może jest zajebistym facetem/partnerem,wszystko zależy od człowieka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche.,

Też nie. Jestem konserwatywny w tej kwestii. Żadnej przemocy ani krwi :nono: (blee). Czułość, delikatność, namiętność - to są moje preferencje. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaradność to rozumiem, ale uczynność? Chyba, że chciałabyś mu powiedzieć takie coś "Kotku, bądź tak dobry i rozłóż mi nogi bo jestem zmęczona i nie chce mi się ich trzymać samej" O taką uczynność Ci chodzi?

Dla mnie uczynny to nie wyręczający mnie ale pomocny - a to potrzebne w niektórych sytuacjach ;)

Gadanie sprośności na pewno jest fajne i chciałbym tego spróbować kiedyś. :D

To zdecydowanie jest fajne, dodaje pikanterii, nakręca, można poznać "drugie oblicze" partnera :twisted:

Zaś drugi sixpack jest ogarnięty zarówno fizycznie jak i umysłowo, i nie dość że zajebiście wygląda,to i może jest zajebistym facetem/partnerem,wszystko zależy od człowieka

Masz rację, oczywiście nie każdy dobrze wyglądający fizycznie mężczyzna staje się półgłówkiem.

Ale właśnie jest różnica między posiadaniem ładnego ciała a byciem tępym mięśniakiem, czy może nie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans,

Ok. 60% głosów na cechy z pieniędzmi w tle,

Inteligencja, poczucie humoru, troskliwość, zaradność, opanowanie - 5 najbardziej popularnych. Według mnie tylko zaradność można powiązać bezpośrednio z kasą, bo inteligencja nie jest równoznaczna z bogactwem - jestem tego przykładem :mrgreen:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, troskliwość - spróbuj się troszczyć bez pieniędzy, zaradność - dla mnie to jednoznaczne, inteligencja - wiesz, jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale miałem na myśli pewną tendencję, szczodrość - tego nie muszę tłumaczyć, pracowitość - samo się przez się rozumie się ;), ambicja - no bez ambicji to pieniędzy tym bardziej nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans, Troskliwość - to już w ogóle mi się nie kojarzy z kasą :shock:, raczej z zainteresowaniem drugą osobą, czułością, opiekuńczością. Pracowitość też nie musi oznaczać pracy dla kasy, nie nazwiesz pracowitą osoby, która np. całą swą energię wkłada w obowiązki domowe nie mając z tego żadnych korzyści materialnych? Wsio zależy od człowieka i od interpretacji. To co dla Ciebie ma podtekst finansowy, niekoniecznie ma go dla kobiety.

A z resztą, jeśli kogoś stać na utrzymywanie kobiety i chce to robić, to chyba nic w tym złego. Co innego wiązanie się z kimś tylko z tego powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czułością, opiekuńczością.

 

ale kobiety szybko się nudzą takimi i postrzegają ich jako mięczaków, chyba, że wcześniej wspomniana mieszanka: czuły dla niej, a dla reszty świata zimny drań, ten ideał wśród kobiet funkcjonuje, to się zgadzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×